Масовані обстріли на Донбасі: бойовики поливають вогнем позиції ВСУ, є поранений

Читать на русском
Масовані обстріли на Донбасі: бойовики поливають вогнем позиції ВСУ, є поранений Масовані обстріли на Донбасі: бойовики поливають вогнем позиції ВСУ, є поранений

Бійці ЗСУ вживають адекватних заходів, в тому числі і превентивні

Протягом доби окупаційні війська на Донбасі здійснили три обстріли позицій ЗСУ.

Про це повідомили у штабі Операції об’єднаних сил.

За словами військових, бойовики відкривали прицільний вогонь із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї. Масовані обстріли велись поблизу Кримського, Павлополя та Водяного.

«Внаслідок ворожого вогню поранено одного українського військовослужбовця», – повідомили у штабі ООС.

Крім того, військові наголосили, що підрозділи Об’єднаних сил контролюють ситуацію, надійно утримують займані рубежі та позиції.

«У всіх випадках відкриття вогню противником вживаються адекватні заходи, в тому числі й превентивні», – додали в ООС.

Раніше ми повідомляли, що по ВСУ б’ють з бронетехніки і великого калібру.

За словами військових, двічі позиції ВСУ обстрілювали із застосуванням озброєння, що заборонене Мінськими домовленостями.

“Найбільшу активність противника зафіксовано поблизу Світлодарська, де противник вів прицільний вогонь з мінометів калібру 120 та 82 мм, озброєння БМП і станкових гранатометів. Міномети 82 калібру, гранатомети та великокаліберні кулемети російсько-окупаційні війська застосували проти захисників Луганського”, – відзначили у штабі ООС.

Також військовослужбовці підкреслили, що українські підрозділи для припинення вогневої активності ворога також застосовували зброю. Втрат на цьому напрямку немає.

У парку розваг впало колесо огляду: багато постраждалих, перші подробиці

Окрім того, у ВСУ повідомили про ворожий вогонь по позиціях Об’єднаних сил в районі населених пунктів Авдіївка, Красногорівка та Гнутове.

Також писали, що бійці ООС завдали потужного удару по бойовикам.

«Після того, як бойовики т. зв. “ДНР” понесли відчутні втрати під Маріуполем, вони заявили в Спільному центрі з контролю і координації режиму припинення вогню на Донбасі, що українські військові на Приморському напрямку нібито завдали удару з 122-мм артилерійських знарядь і 120 мм мінометів», – йдеться в повідомленні ВСУ.

Як стверджують журналісти, удар бійці ООС завдали в 16:00-16:30. Терористам дісталося в районі Шикрокино-Саханка. При цьому стверджується, що українські захисники завдали удару з гармати 120 і 82 мм.

Нагадаємо, прикордонники затримали чиновника «ДНР».

Як повідомляла Politeka, на Донеччині затримали працівника виправної колонії «ДНР».

Також Politeka писала, що у «ДНР» затримали одного терористів.

Опубліковано:
Теги:

Подорожчання проїзду в Дніпропетровській області: скільки доведеться платити з сьогоднішнього дня

Графіки відключення світла у Черкаській області 25 та 26 серпня: опубліковано адреси та час

Дефіцит продуктів в Дніпропетровській області: деякі з товарів можуть стати рідкістю

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Житомирській області: як можуть зрости ціни

Пенсія в Кіровоградській області: як не втратити свої виплати

Грошей стане більше: в ПФУ розкрили, кому з пенсіонерів можуть нарахувати доплати у Полтавській області

Доплати для пенсіонерів у Дніпропетровській області: які суми можна отримувати щомісячно

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: де знайти хороші варіанти

Подорожчання продуктів у Черкаській області: що відбувається з цінами

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Дніпропетровській області: як українцям отримати цю підтримку

Подорожчання продуктів у Запоріжжі: ціни на базові товари переписали

Дефіцит продуктів в Одеській області: які проблеми виникли на ринку

Перерахунок пенсії з 1 вересня в Миколаївській області: на що варто сподіватися

Безкоштовне житло для ВПО в Львівській області: які варіанти пропонують українцям

Подорожчання продуктів у Одеській області: як переписали ціни

Підвищення тарифів на воду в Дніпропетровській області: ціну можуть суттєво підняти

Пенсія в Полтавській області: як українці можуть втратити гроші

Дефіцит продуктів в Дніпропетровській області: які проблеми зʼявилися

Безкоштовне житло для ВПО у Черкаській області: де можна знайти хороші варіанти

Показати ще