”Прожив” 6 днів: кримчани зважилися на відважний експеримент через викиди

Читать на русском
”Прожив” 6 днів: кримчани зважилися на відважний експеримент через викиди

На анекосваному українському Криму провели відчайдушний експеримент через викиди, в ході якого підопічний «прожив» шість днів

Про це повідомив місцевий блогер RoksolanaToday&Крим .

«Армянськ. Експеримент. 6 днів і ножику кранти. Але Титан зате вже працює. І повітря чисте-чисте», – йдеться в повідомленні.

Кримчани в паніці через катастрофу: діти у виразках, дихати нічим, у парках лежать трупи тварин

Звернемо увагу, що на опублікованих фото видно новий ніж, на якому написано маркером «16.10.2018». У той же час на другому знімку видно той самий ножик, який через викиди покрився сильним нальотом.

Раніше ми повідомляли про те, що в Армянську жителі масово скаржаться на різке погіршення самопочуття.

Окупований Армянськ залишається зоною екологічного лиха. У той час як окупаційна влада Криму запевняє, що екологічна ситуація в місті знаходиться в нормі, місцеві жителі продовжують скаржитися на погіршення самопочуття.

За повідомленнями з Армянська, металеві предмети вкрилися товстим нальотом іржі, в повітрі відзначається підвищений вміст хлороводню.

«Говорять, що все добре, що нічого не заважає, але як не заважає, коли ми прокидаємося вранці з головними болями, першіння в горлі. Ось зараз я кажу, а вдома говорити вже не зможу, дуже дере в горлі», — розповідає місцева мешканка .

Зазначимо, в ніч на 24 серпня на півночі окупованого Криму стався викид отруйних хімікатів з кислотонакопичувача заводу «Кримський титан». 30 серпня кримські екологи та експерти прийшли до висновку, що джерелом випаровування міг стати зміст кислотовідстійника заводу через спеку та відсутність води з Північно-Кримському каналі.

В Армянську і Яни Капу (Красноперекопськ) металеві предмети вкрилися іржею, з дерев опало листя, в повітрі відчувався стійкий запах кислоти. Через забруднення повітря збільшилась кількість звернень жителів в медустанову.

Нагадаємо, ситуація в Криму критична, Росія готова на страшний сценарій.

Як повідомляла Politeka, кримчани розповіли про наслідки хімічних викидів в Армянську.

Також Politeka писала, що в Криму паніка через нову хіматаку.


Підвищення тарифів на комунальні послуги в Чернігівській області: українцям повідомили ціни

Новий графік руху транспорту в Одесі: як тепер будуть пересуватися жителі

Грошова допомога для ВПО у Полтавській області: як отримати майже 11 тисяч гривень у 2026 році

Подорожчання продуктів у Запоріжжі: які товари стали значно більше коштувати

Новий графік руху транспорту в Харкові: містян попредили про важливі зміни

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Запоріжжі: хто може оформити

Безкоштовне житло для ВПО у Запорізькій області: яку важливу інформацію про отримання розповіли

Подорожчання проїзду в Одеській області: введено зміни для популярного маршруту

Безкоштовні продукти для ВПО у Полтаві: що потрібно знати про допомогу, яку готові надати

Робота для пенсіонерів в Одесі: що треба вміти, щоб отримувати до 30 000 гривень

Гуманітарна допомога для ВПО в Києві: за якою адресою звертатися

Грошова допомога для ВПО у Харківській області: як не прогавити виплати

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 13 січня: кому підготували довгі обмеження, перелік населених пунктів

Дефіцит продуктів у Запоріжжі: з'явилися суттєві проблеми

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: де діють нові ціни в січні

Графіки відключення світла в Чернігові на 13 січня: українців попередили, де введуть багатогодинні вимкнення

Відключення світла в Харківській області 13 та 14 січня: нові графіки від обленерго

Графіки відключення світла у Харківській області на 13 січня: кого чекають багатогодинні обмеження, з'явилося попередження

Робота для пенсіонерів у Вінниці: де саме можна щомісяця отримувати від 25 тисяч

Показати ще