Путін відрікся від бойовиків на Донбасі: роблять усе, щоб вони не повернулися, відома причина

Читать на русском
Путин

В Кремлі роблять все можливе, щоб терористи з окупованих районів Донбасу не поверталися додому

Про це повідомив журналіст Олексій Чібісов.

«В Кремлі роблять все, щоб такі люди не поверталися додому – наказують не пропускати їх на кордоні, відправляють на найбільш складні завдання, вижити під час яких практично нереально. Тим не менше, більшість терористів, все-таки, знаходять способи вирватися з Донбасу в свою глибинку», – зазначив він.

День в ООС: український боєць поранений, бойовики безперервно обстрілюють позиції ВСУ

Однак там, за словами Чібісова, після повернення в Росію, колишні терористи не можуть ужитися на мирній території, «вбиваючи при будь-якому зручному випадку».

«…ніяк не можуть вести там життя в нормальному стані. Їх психіка не витримує і при будь-якому зручному випадку, вони починають вбивати. Так було з Михайлом Константиновим, терористом, який у жовтні 2014-го просто так застрелив двох інспекторів ДПС. Цю справу було гучним, оскільки він був одним з перших, хто повернувся. А причиною стало те, що вони з другом хотіли пограбувати повій», – підкреслив він.

Схожа історія, за словами Чібісова, відбулася і в столиці РФ.

«Бойовик, який воював на Донбасі, вбив свого сусіда і обстріляв поліцейських під час затримання. Не менш показовим був випадок, коли 31 грудня в Краснодарському краї місцевий житель, який приїхав з Донбасу, «покришив» людей в кафетерії», – уточнив він.

Додамо, що субота, 18 серпня, виявилася важким днем для українських військових на фронті: російські окупаційні війська порушували режим припинення вогню 10 разів. Про це прес-центр ООС повідомив на своїй сторінці у Facebook. Зазначається, що за період з 7 ранку до 6 вечора бойовики відкривали вогонь по українських позиціях 10 разів, у тому числі один раз з важкого озброєння.

В результаті обстрілу окупантів загинув один український боєць і ще один був поранений.

Нагадаємо, Путін починає втілювати в життя свій підступний план по Донбасу.

Як повідомляла Politeka, українські військові завдали нищівного удару по бойовикам.

Також Politeka розповідала, що бойовики безперервно обстрілюють позиції ЗСУ.

Джерело: 24 канал


Графіки відключення світла в Запоріжжі на тиждень з 12 по 18 січня: на яких вулицях надовго вимикатимуть електрику

Графіки відключення світла в Одеській області на 12 січня: термінове попередження ДТЕК

Графіки відключення світла в Київській області області на тиждень з 12 по 18 січня: де вводяться довготривалі обмеження

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Чернігівській області: які ціни діють тепер

Графіки відключення світла в Кіровоградській області на тиждень з 12 по 18 січня: на кого чекають довгі знеструмлення

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Харківській області: яку підтримку надають та як її оформити

Графіки відключення світла в Сумах на тиждень з 12 по 18 січня: відомо, де будинки на багато часу лишаться без електрики

Грошова допомога на перевірку здоров'я для пенсіонерів у Харкові: як оформити

Графіки відключення світла в Житомирській області на тиждень з 12 по 18 січня: де будинки лишать без світла на багато годин

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Київській області: які ціни актуальні зараз

Графік відключення газу на тиждень з 12 по 18 січня у Волинській області: названо адреси, які потраплать під обмеження

Графіки відключення світла в Чернігові на тиждень з 12 по 18 січня: коли електрики не буде по 14 годин поспіль

Прогноз погоди на тиждень з 12 по 18 січня в Харкові: місто серйозно приморозить, коли чекати 15 градусів морозу

Дефіцит продуктів у Харкові: українці зіштовхнулися з великими проблемами

Доплати для пенсіонерів в Київській області: які суми надбавок плануються у 2026 році

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Черкаській області: оголошено нові розцінки

Безкоштовне житло для ВПО у Полтавській області: як і де шукати прихисток

Дефіцит продуктів у Львові: з популярними товарами виникли проблеми, що відбувається

Грошова допомога для ВПО у Харківській області: що робити, якщо виплати зникли

Показати ще