Напад на Гандзюк: справа отримала несподіване продовження, є нові затримані

Читать на русском
гандзюк

У справі про замах на херсонську чиновницю і активістку Катерину Гандзюк намічається серйозний прорив

Про це повідомив глава Департаменту комунікації ГУ НП України Артем Шевченко.

«Сьогодні були затримані двоє осіб, які об’єктивно можуть підозрювати наслідком в організації і співучасті в замаху на вбивство співробітниці міськради Катерини Гандзюк, яке відбулося 31 липня в Херсоні», – зазначив він.

Готуйте попкорн, буде дуже цікаво: Гандзюк зробила гучну заяву про нападника

Більш того, за словами Шевченка, одного із затриманих вже ідентифікували.

«Зокрема, серед затриманих – громадянин Г., який був оголошений у розшук і зафіксований на відео з камер спостереження, купував засіб для злочину (сірчана кислота). Зараз проводяться слідчі дії», – підкреслив він.

Додамо, активістів, які хотіли намалювати портрет Катерини Гандзюк, щоб надати розголосу справа про напад на неї, побили у Львові. Про це на своїй сторінці в Facebook написав активіст Сергій Мазур. Так, в ніч на 17 серпня активісти С14 у Львові малювали трафаретні написи «Хто замовив Катю Гандзюк?».

Коли вони робили черговий напис на паркані, біля хлопців зупинилося чотири автомобіля і звідти вискочила група чоловіків. «Вони відразу кинулися бити хлопців. Одного з хлопців повалили на асфальт і вдарили ногою в голову. Інший підняв руки до голови і намагався захиститися від ударів руками і кричати «Що таке?? За що ??», але його теж почали бити», — написав Мазур.

Далі активістів заштовхнули в авто і кудись повезли.

«В автомобілі невідомі чоловіки представилися, що вони співробітники карного розшуку поліції Львова. На одному з чотирьох автомобілів і на одному з чоловіків не було символіки поліції. Під час нападу на активістів оперативники не вимагали «перестаньте малювати», не кричали «поліція», і не зробили нічого, щоб ідентифікувати себе як представники закону, а не банди», — йдеться в повідомленні.

В результаті один з активістів отримав адміністративний штраф, йому погрожували. Іншому затриманому активісту інкримінують напад на поліцейського.

«В поліції спочатку сказали, що оперативник отримав дрібний поріз. Зараз вже почали фабрикувати «переживаємо за життя». Жодних пояснень чому чотири автомобіля і натовп оперативників кинувся бити двох молодиків посеред порожньої вулиці, ні слова не сказавши, що вони поліція – не представлено», — зазначив Мазур.

Нагадаємо, Гандзюк зробила гучну заяву про нападника.

Як писала Politeka, нові свідоцтва про напад на активістку руйнують картину слідства, поліція не реагує.

Також Politeka писала, у справі про напад на Гандзюк з’явилися нові подробиці.


Гарантії безпеки від США і 800 тисяч ЗСУ: експерт розповів про успіхи у переговорному процесі

Ротація на фронті, голосування поштою і більше дільниць: експерт розповів, як провести вибори під час війни

Експерт пояснив, чому Трамп заговорив про вибори в Україні: додатковий елемент тиску

Європа проти Трампа: експерт оцінив, чи врятують партнери Україну від поступок росії

Карти, поступки і тиск: експерт пояснив, коли переговори з росією нарешті дадуть результат

Бельгія не хоче віддавати 140 млрд заморожених активів рф: експерт оцінив, як посилити тиск

Пряма демократія проти представницької: дипломат пояснив, як має розвиватись Україні

Дипломатія часів війни і миру: експосол пояснив, чи є різниця і яке ключове завдання

Скорочення чисельності армії: експерт заявив, що односторонніх поступок не буде

"Спроба на якийсь час зупинити росію", - експерт про мирний план США

«Зробили із цього мирного плану швейцарський сир»: експерт пояснив, чому Трамп не був задоволений переговорами

«Прямо зараз у кремлі вирішується питання»: експерт оцінив, коли може статися напад на Європу

«Це дуже хороший сигнал»: експерт оцінив, коли Україна отримає 100 винищувачів Rafale

Саміт Трампа з путіним: експерт розповів, коли він може відбутися

Про жодну капітуляцію не йдеться: експерт пояснив, як вибити для України найкращі умови миру

Лагідна українізація: Тарас Кремінь розповів, як українська мова перемогла в Україні і світі

Анджеліна Джолі у Херсоні: експерт пояснив, як Голлівуд привертає увагу світу до України

Для нас у якомусь сенсі це лотерея з невідомим результатом, – політтехнолог про позицію президента США

Політолог пояснив, чого насправді вимагають Угорщина, Словаччина та Чехія: «Це не про Україну»

Показати ще