Десятки тисяч іноземців вступили до українських ВНЗ: хто складе конкуренцію нашим студентам

Читать на русском
Десятки тисяч іноземців вступили до українських ВНЗ: хто складе конкуренцію нашим студентам Десятки тисяч іноземців вступили до українських ВНЗ: хто складе конкуренцію нашим студентам

Десятки тисяч іноземних абітурієнтів подали заяви в українські ВНЗ

Громадяни Марокко в 2018 році отримали найбільше запрошень на навчання в Україні серед іноземних абітурієнтів. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України на своїй сторінці в Facebook.

У загальній складності 25 тис. 263 студента-іноземця отримали офіційне запрошення на навчання в Україні з січня по липень 2018 року.

Найбільший попит на українську освіту серед громадян Марокко – вони отримали 4 тис. 254 запрошення. На другому місці громадяни Індії – 3 тис. 210 запрошень, на третьому Нігерії – 1 987 тис. запрошень.

Як передавала Politeka, всього абітурієнти подали 914 тисяч заяв на вступ у вузи і технікуми. Велика частина з них зареєстрована в електронній формі. На філологічні спеціальності подали 79,5 тисячі заяв. На право — 72,9 тисячі. На третьому місці менеджмент зі значним відставанням — 47 тисяч заявок. Далі середня освіта, комп’ютерні науки, економіка, медицина, інженерія програмного забезпечення, туризм та психологія.

На спеціальності в коледжах і технікумах подали заяви 45,3 тисячі осіб.

Серед вузів лідер за популярністю — Київський національний університет ім. Тараса Шевченка: 37,9 тисячі заявок. На другому місці-Львівський національний університет ім. Івана Франка — 35,7 тисячі заявок. Не третьому місці київський Політех їм. Ігоря Сікорського — 33,3 тисячі заявок.

Шість українських вищих навчальних закладів увійшли у світовий рейтинг університетів The QS World University Rankings, де перші місця займають відомі у всьому світі Массачусетський технологічний університет, США (1-е місце), Стенфордський університет, США (2-е місце), Гарвардський університет, США (3-е місце).

[пункт id=”690914″]

Серед наших внз найвищу позицію зайняли Харківський національний університет ім. Каразіна (входить в групу з 401-го по 410-е місце) і Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (в групі з 411-го по 420-е місце). В наступній сотні — Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» (група з 501-го по 550-е місце).

Нагадаємо, у випускників цих спеціальностей будуть великі проблеми: попередження експерта.

Як повідомляла Politeka, абітурієнтів українських вузів жорстко обложили у Міносвіти: країні потрібні сантехніки.

Також Politeka писала, що стало відомо, як виглядають 12 найкрасивіших Вузів країни.

 


Гуманітарна допомога для пенсіонерів в Кіровоградській області: що саме можна отримати

Дефіцит продуктів в Одеській області: з чим виникла серйозна проблема

Подорожчання проїзду в Хмельницькому: ціна помітно виросла

Безкоштовне житло для ВПО в Чернігівській області: де готові надати допомогу

Подорожчання продуктів в Дніпропетровській області: що виросло в ціні

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: на якій платформі можна знайти підходящий варіант

Гуманітарна допомога для пенсіонерів в Хмельницькій області: чим можуть допомогти

Варто не проґавити шанс: стартував прийом заявок на грошову допомогу для ВПО в Дніпропетровській області

Київстар запроваджує зміни інтернету та зв'язку у Вінницькій області: від чого доведеться відмовитися з 4 серпня

Дефіцит продуктів в Кіровоградській області: які труднощі зʼявилися

Подорожчання проїзду в Миколаївській області: де доведеться платити набагато більше

Дефіцит продуктів в Житомирській області: з чим виникли найбільші труднощі

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Миколаївській області: що входить до наборів та як можна їх отримати

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Дніпропетровській області: хто має право на отримання підтримки

Нова система оплати проїзду в Івано-Франківську: які нововведення зʼявилися у місті

Гуманітарна допомога для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: що є шанс отримати

Грошова допомога у 12 300 грн: хто з ВПО в Дніпропетровській області може отримати кошти

Дефіцит продуктів в Запоріжжі: чого саме торкнеться ця проблема

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Львівській області: як змінилася ціна

Показати ще