Пекло повернулося: сотні українців з дітьми мучаться в аеропортах, перевізники мовчать

Читать на русском
аэропорт отмена рейсов

Українці знову постраждали через скасування рейсів

Так, в аеропорту турецького курорту Анталія більше 12 годин не можуть вилетіти в Україну 170 пасажирів, серед яких 30 дітей.

Джордж Клуні розбився в ДТП: перші деталі та фото

Як повідомив один з туристів, зараз пасажири очікують рейс до Києва в залі для посадки, але літака досі немає.

“Компанія Join Up! Не пояснює причин і не поспішає надати харчування або навіть воду”, – йдеться в повідомленні.

Згодом українці все-таки отримали посадочні документи на рейс авіакомпанії SkyUp, але потім змінили на Anda Air. Втім, посадки до сих пір немає.

Крім того, в міжнародному аеропорту імені Ігоря Сікорського “Київ” (Жуляни) 11. липня затримуються три чартерних рейси. Сотні туристів чекають на виліт, час затримки становить від однієї години до 10.

За інформацією на табло аеропорту, польоти повинні здійснювати українські авіакомпанії SkyUP і скандальна Bravo Airways.

Зокрема, в очікуванні вильоту наступні рейси:

7:00 Шарм-еш-Шейх (Єгипет) – затримується до 17:35 – SkyUP – KUP7311

11:45 Тирана (Албанія) – затримується до 12:45 – Bravo Airways – BAY4415

13:00 Анталія (Туреччина) – затримується до 21:25 – SkyUP – KUP8001.

У довідковій аеропорту не надали інформацію про причини затримки рейсів.

“Звертайтеся безпосередньо в авіакомпанії за роз’ясненням”, – сказав співробітник, надавши телефонні номери SkyUP і Bravo Airways.

У свою чергу в авіакомпаніях на дзвінки не відповідають. Також немає даних про причини скасування на сайтах авіакомпаній.

Останній пост на Facebook-сторінці SkyUP присвячений змінам в розкладі на 8 липня. Згідно з інформацією, п’ять рейсів SkyUP перенесли на 9 липня.

Як повідомлялося, авіаперевізники в Україні продовжують випробовувати пасажирів на витривалість, увесь час то скасовуючи, то переносячи рейси. В аеропорту “Київ” без попередження перенесли рейс на Львів, про що на своїй сторінці у Facebook повідомив політик і екс-віце прем’єр-міністр України Роман Безсмертний.

«Авіаперевезення в Україні не для пасажирів, а для авіакомпаній. Повний бардак, безвідповідальність і нехтування правами людей», – зазначив він.

Політик наголосив, що рейс до Львова мав вилетіти о десятій ранку, проте його перенесли на 14:00.


Бельгія не хоче віддавати 140 млрд заморожених активів рф: експерт оцінив, як посилити тиск

Пряма демократія проти представницької: дипломат пояснив, як має розвиватись Україні

Дипломатія часів війни і миру: експосол пояснив, чи є різниця і яке ключове завдання

Скорочення чисельності армії: експерт заявив, що односторонніх поступок не буде

"Спроба на якийсь час зупинити росію", - експерт про мирний план США

«Зробили із цього мирного плану швейцарський сир»: експерт пояснив, чому Трамп не був задоволений переговорами

«Прямо зараз у кремлі вирішується питання»: експерт оцінив, коли може статися напад на Європу

«Це дуже хороший сигнал»: експерт оцінив, коли Україна отримає 100 винищувачів Rafale

Саміт Трампа з путіним: експерт розповів, коли він може відбутися

Про жодну капітуляцію не йдеться: експерт пояснив, як вибити для України найкращі умови миру

Лагідна українізація: Тарас Кремінь розповів, як українська мова перемогла в Україні і світі

Анджеліна Джолі у Херсоні: експерт пояснив, як Голлівуд привертає увагу світу до України

Для нас у якомусь сенсі це лотерея з невідомим результатом, – політтехнолог про позицію президента США

Політолог пояснив, чого насправді вимагають Угорщина, Словаччина та Чехія: «Це не про Україну»

«Надприбутки завдяки нашим ударам по російським НПЗ»: експерт розповів, що Захід заробляє на ударах ЗСУ

Експерт розповів, чого домагається рф: «Витягнути США на рівень стратегічного діалогу про безпеку»

Пустити журналістів до Покровська: експерт пояснив нехитрий задум путіна

Санкції, ультиматуми та удари: експерт оцінив, як змінився підхід Трампа до росії

Конституція і відповідальність: правознавець розповів, де українці помилились у 1996 році

Показати ще