Борці зі стихією: водолази Нацгвардії показали майстерність на Чорному морі

Читать на русском
8-27

Водолази Національної гвардії України провели масштабні навчання в акваторії Чорного моря

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ України на своїй сторінці у Facebook.

Так, водолази відпрацювали цілу низку завдань та пройшли спеціальні тренування.

«Буксирування під водою, знешкодження ворога, захоплення морського судна: водолази НГУ взяли участь у масштабних навчаннях в акваторії Чорного моря», – йдеться у повідомленні відомства.

Навчання для  фахівців водолазної підготовки провели на території Тендрівської коси, на кордоні Миколаївської області.

Кейт Міддлтон вразила світ четвертою вагітністю, уже неможливо приховати

У зборах взяли участь понад сто плавців Військово-морських сил Збройних сил України, Державної прикордонної служби, Національної поліції, а також Управління державної охорони.

Військові вчилися орієнтуватися за сигналами, здійснювати буксирування групи під водою, ведення вогню зі спеціального підводного зброї і знешкодження ворога.

Водолази додатково практикувалися в захопленні морського судна за допомогою спеціального обладнання.

Специфічні вправи водолази відпрацьовували протягом двох тижнів.

Головною ціллю проведення навчального збору було досягнення бойових злагоджених дій водолазних груп різних силових формувань.

«Тут, на Тендрівській косі, найважливішим є обмін досвідом водолазів різних силових відомств для подальшого проведення спільних контрдиверсійних заходів в районі операції Об’єднаних сил. Водолазні групи Нацгвардії вже не перший раз беруть участь в навчаннях такого типу. І кожен раз гвардійці демонструють непоганий вишкіл, адже за плечима багатьох – реальні бойові зіткнення з противником», – зазначив начальник водолазної служби управління спеціальних операцій Головного управління НГУ.

Нагадаємо, раніше в управлінні оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗСУ відпрацювали форсування річки одним з українських танків. Відповідне відео з’явилося в інтернет-мережі.

Слід уточнити, що на опублікованих кадрах видно, що під час форсування річки, танк абсолютно і повністю занурився під воду. Було видно лише дуло машини.


Графіки відключення світла в Київській області на 17 січня: кому доведеться довго бути без електрики у вихідний день

Робота для пенсіонерів у Вінниці: де можна мати від 25 тисяч зарплатні

Грошова допомога на догляд для пенсіонерів в Харківській області: на скільки зросли виплати у 2026 році

Новий графік руху поїздів у Львівській області: "Укрзалізниця" скасувала важливі експреси, названо дати

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: де саме діють нові ціни вже цього місяця

Графіки відключення світла в Полтавській області на 17 січня: кому варто бути готовими до додаткових знеструмлень в суботу

Грошова допомога на проживання для ВПО в Запорізькій області на 2026 рік: кому саме вона доступна

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Полтавській області: обслуговуваня сильно подорожчало

Робота для пенсіонерів у Києві: де і за що платять понад 20 000 гривень

Обмеження руху транспорту в Полтаві: про які важливі зміни стало відомо

Грошова допомога на догляд для пенсіонерів в Кіровоградській області: хто отримає на тисячу більше в 2026 році

Новий графік руху поїздів у Київській області: коли додадуть ще один зручний рейс

Робота для пенсіонерів у Запоріжжі: де готові щомісяця платити 22 000 гривень

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Харківській області: як її оформити

Грошова допомога на проживання для ВПО в Київській області на 2026 рік: хто саме має право

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Полтавській області: розцінки сильно зросли

Робота для пенсіонерів у Львові: що треба вміти, щоб заробляти понад 36 тисяч гривнь

Безкоштовне житло для ВПО в Харкові: куди можна звернутися для отримання

Новий графік руху поїздів зі Львова: про які нововведення варто знати пасажирам

Показати ще