Ненавидять всіх: показова історія життя українських біженців в Росії

Читать на русском
Ненавидять всіх: показова історія життя українських біженців в Росії

В інтернет-мережі з’явилася показова історія, як українські біженці намагалися «прижитися» в Російській Федерації

Про це повідомив блогер під ніком «Фашик Донецький».

«Почалося життя в РФ в 2014 році у сімейної пари біженців з того, що їх привезли в якийсь селище в Омську область, в 160 км від центру. Виділили житло – дерев’яний барак в три поверхи, який потрібно топити або вугіллям або дровами, а зручності – на вулиці. Дружина біженця влаштувалася у відділ освіти і культури на зарплату в 12 тисяч рублів і 1500 добавки. Чоловік влаштувався на лісозаготівлю, незважаючи на свою інженерну освіту», – зазначив він.

За словами блогера, у чоловіка було відчуття, що його «перенесли на машині часу».

«…асфальту немає, мороз мінус 35, черги за хлібом і за жратвою з ранку, що ціни в Москві на все, яблука і полуниці-малина – делікатеси шоп***єц, пральних машинок майже ні в кого немає, всі руками перуть. З розваг – самогон і горілка. Всі. Колишній біженець каже, шо таке відчуття було, що його на машині часу закинуло в 40-е роки, бо з тих пір х*й що змінилося в селищі», – підкреслив він.

В результаті «шастань», за словами блогера, українській родині довелося повернутися на батьківщину.

«Зараз живе родина в будинку з дірявим дахом в Донецьку, в РФ не хоче ні за які гроші. Паспортів РФ немає, вдома толком немає. Але хоч за житло платити не треба. Ненавидять всіх: хунту, Захарченко, американців. Але Путина і кацапів особливо за а***нную братську допомогу», – уточнив він.

Нагадаємо, в польському уряді відзначилися новою скандальною заявою про українських мігрантів. Після переговорів у форматі «Вишеградська група+Австрія» в Будапешті прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що Польща рятує Європу від напливу мігрантів з України.

Політик упевнений, що його країна знижує міграційне напруга в східній Європі, беручи велика кількість біженців з України, Середньої Азії і Чечні.

«Польща відіграє роль у зниженні міграційного напруги на сході Європи, про що я говорив також з канцлером Меркель, яка позитивно сприйняла те, що ми робимо на східному фланзі. Я підкреслив, що у нас перебувають 25 тис. чеченців, перебувають біженці з Азії — з Узбекистану, Туркменістану, з інших країн Середньої Азії і, звичайно, біженці, які знайшли у нас притулок зі східної України без притулку у зв’язку з війною, російською агресією в Україні», — заявив глава польського уряду.


Багато годин без світла: кому чекати на графіки відключень у Черкаській області 16 червня

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 17 червня: кому варто бути готовими до багатогодинних обмежень

Подорожчання проїзду в Кіровоградській області: ціни тепер інші

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 17 червня: оприлюднено оновлений список вимкнень

Дефіцит овочів в Вінницькій області: жителів турбує нова проблема

Світло вимикатимуть надовго: які населені пункти у Чернігівській області потрапили до графіків відключень на 17 червня

Графіки відключення світла у Запоріжжі на 17 червня: електрику вимикатимуть із самого ранку

Доплати для пенсіонерів у Дніпропетровській області: як можна їх оформити

Подорожчання продуктів у Запоріжжі: яка ситуація з цінами наразі

Дефіцит фруктів у Запоріжжі: що знову почало турбувати українців

В Одеській області доступні щомісячні виплати: яким пенсіонерам обіцяють грошову допомогу

Доплати для пенсіонерів у Кіровоградській області: яким чином їх оформити

Подорожчання продуктів у Дніпропетровській області: ціни знову почали рости

Безкоштовне житло для ВПО в Вінницькій області: де є дійсно хороші варіанти

Подорожчання проїзду у Львові: ціни тепер інші

Подорожчання продуктів в Одесі: як змінилися ціни

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: де готові надати підтримку в регіоні

Доплати для пенсіонерів у Вінницькій області: скільки можуть виплатити українцям

Фінансова підтримка для пенсіонерів і не лише: хто потрапив у список на грошову допомогу у Дніпропетровській області

Показати ще