«Подружка» Путіна приголомшила несподіваним зізнанням: «Я не проста…»

Читать на русском
##

В інтернет-мережі підняли на сміх президента Росії Володимира Путіна за ситуацію з «мороженщицей», яка наважилася на визнання

Кадри злив пропагандист Дмитро Смирнов у себе в Twitter.

«Відкрию секрет, я не проста продавщиця»: «Жінка Путіна» розповів, чому президент двічі купив у неї морозиво», – йдеться в повідомленні.

«Открою секрет, я не простая продавщица»: «Мороженщица Путина» рассказал, почему президент дважды купил у нее мороженое pic.twitter.com/jaNSQ45gTx

— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) August 31, 2019

Звернемо увагу, що визнання стало причиною їдких коментарів з боку користувачів мережі.

«Дурите народ», «голий кроль і цирк навколо», «Здравія бажаю полковник – продавець морозива», «презик такий же відморозок як і ця від морозива», «Цирк з кіньми і мороженицами», «тому що робота у неї така в ФСТ», «Так тому що це ФСОшний цирк за ним їздить», – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, в інтернет-мережі підняли на сміх президента Росії Володимира Путіна, який вирішив організувати на території країни спеціальну лабораторію

Кадри з визнанням опублікував пропагандист Дмитро Смірнов.

«Путін про «Сіріус»: Ми з вами створюємо унікальну модель освіти, в повному розумінні відповідає високим вимогам майбутнього. Але питання стоїть набагато ширше – увесь проект має стати лабораторії для творчої свободи і експериментів», – йдеться в повідомленні.

Звернемо увагу, що користувачі мережі сприйняли нові казки від Путіна їдкими коментарями.

«Хай йде на дно», «Казки діда Володі , хоч на чомусь попіаритися ! Що там з сміттєвої реформою», «Сиріусу більше не наливати», «мабуть, все схоплено», «Знову пиз**ть, плішивий ур*д! Якщо освіта така гарна,то якого х*я вир**ки з його банди своїх дітей відправляють вчитися на “загниваючий” Захід гей-Європу? Треба цього вир**ка і всю його банду посадити в капсулу і відправити на Сіріус – одну з далеких зірок», «Знову ху**ю якусь несе оранжефоб плішивий. Фу. Гидота. Як же соромно таке ссикло мати президентом. Ганьба», – пишуть вони.

Нагадаємо, Путін «сховався» від Тарантіно, пригоди режисер в Кремлі підірвали мережу.

Як повідомляла Politeka, архівне фото Путіна покорило мережу, ганьбу побачив увесь світ.

Також Politeka писала, що знайдено «господаря» Путіна і місце його проживання


Світло зникне на багато годин: вводяться графіки відключень на 28 квітня у Дніпропетровській області

Подорожчання проїзду в Івано-Франківській області: яка тепер ціна на квиток

На багато годин поспіль зникне електрика: відомі графіки відключення світла на 28 квітня у Вінницькій області 

28 квітня відключать світло майже на весь день: де будуть найдовші графіки у Кіровоградській області

Безкоштовне житло для ВПО в Київській області: де і які варіанти розміщення пропонують

Вводяться багатогодинні знеструмлення: з'явилися графіки відключення світла у Полтавській області на 28 квітня

Доплати для пенсіонерів у Полтавській області: хто отримає додаткові фінанси

Багатогодинні відключення світла зіпсують день: на 28 квітня введено графіки у Сумській області

Продукти, одяг і не тільки: де пенсіонерам в Одесі роздають гуманітарну допомогу

Українцям надовго відключать світло: де діятимуть графіки на 28 квітня у Чернігівській області

Правила виплати грошової допомоги для ВПО змінилися: що потрібно знати мешканцям Дніпропетровської області

Дефіцит продуктів у Київській області: про які деталі стало відомо

Підвищення тарифів на електроенергію в Київській області: що може відбутися найближчим часом

Подорожчання продуктів у Полтавській області: яка наразі ситуація з цінами

Подорожчання проїзду в Одеській області: де та як сильно змінюються ціни

Підвищення тарифів на газ у Дніпропетровській області: що відомо жителям про цю ситуацію

До 60 тисяч гривень в місяць: де шукати роботу для пенсіонерів у Києві

Подорожчання проїзду в Ужгороді: яка тимчасова вартість встановлена

Подорожчання продуктів в Одесі: ціни було різко збільшено

Показати ще