Путін завів персональну «будкою», це ганьба: «Фу, яка гидота»

Читать на русском
##

В інтернет-мережі підняли на сміх президента Росії Володимира Путіна, який обзавівся персональної «будкою»

Карикатуру опублікував Сергій Йолкін у себе в Twitter.

«Дональд Трамп намагається провезти на G7 заборонені предмети…», – йдеться в повідомленні.

На опублікованому фото видно, як Трамп хоче занести на саміт G7 Путіна в його персональній «будці». Це стало причиною їдких коментарів з боку користувачів мережі.

«Фу, яка гидота», «Вовочку в цій спецпереноске несуть?», «макро-відсмоктування», «Явно бракує форуму свого «блазня Балакірєва», «Фалоімітатор «Ху*ло», – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, в інтернет-мережі підняли на сміх президента Росії Володимира Путіна, який вирішив організувати на території країни спеціальну лабораторію

Кадри з визнанням опублікував пропагандист Дмитро Смірнов.

«Путін про «Сіріус»: Ми з вами створюємо унікальну модель освіти, в повному розумінні відповідає високим вимогам майбутнього. Але питання стоїть набагато ширше – увесь проект має стати лабораторії для творчої свободи і експериментів», – йдеться в повідомленні.

Звернемо увагу, що користувачі мережі сприйняли нові казки від Путіна їдкими коментарями.

«Хай йде на дно», «Казки діда Володі , хоч на чомусь попіаритися ! Що там з сміттєвої реформою», «Сиріусу більше не наливати», «мабуть, все схоплено», «Знову пиз**ть, плішивий ур*д! Якщо освіта така гарна,то якого х*я вир**ки з його банди своїх дітей відправляють вчитися на “загниваючий” Захід гей-Європу? Треба цього вир**ка і всю його банду посадити в капсулу і відправити на Сіріус – одну з далеких зірок», «Знову ху**ю якусь несе оранжефоб плішивий. Фу. Гидота. Як же соромно таке ссикло мати президентом. Ганьба», – пишуть вони.

Нагадаємо, Путін «сховався» від Тарантіно, пригоди режисер в Кремлі підірвали мережу.

Як повідомляла Politeka, архівне фото Путіна покорило мережу, ганьбу побачив увесь світ.

Також Politeka писала, що знайдено «господаря» Путіна і місце його проживання


Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: де шукати безпечне місце

Подорожчання проїзду в Кіровоградській області: як воно вдарило по гаманцях жителів

Безкоштовне житло для ВПО в Полтавській області: як знайти безпечне місце для проживання

Подорожчання продуктів у Полтавській області: ціни в магазинах було змінено

Пасажирам у Чернівцях надали новий графік руху транспорту: що саме змінилося

Грошова допомога для ВПО в Полтавській області: як уряд змінив правила виплат

Подорожчання проїзду в Дніпрі: ціни суттєво зросли

Обмеження руху транспорту у Львові: містянам надали важливі інструкції

"Укрзалізниця" вводить новий графік руху в Одеській області: зміни зачеплять популярні поїзди

Доплати для пенсіонерів у Одеській області: на які суми можна розраховувати

В Запорізькій області пенсіонерів підтримають новою гуманітарною допомогою: що можна отримати

Жорсткі обмеження охоплять Харківську область: введено графіки відключення світла на 19 травня

Безкоштовне житло для ВПО в Харкові: які варіанти доступні

Графіки відключення світла у Черкаській області на 19 травня: з'явилося попередження про тривалі вимкнення

Від спеки до сильних гроз: синоптики надали прогноз погоди на тиждень з 19 по 25 травня у Харкові

Подорожчання проїзду в Закарпатській області: як сильно зросла вартість

Світло відключать на 12 годин поспіль: 19 травня триватимуть планові графіки у Дніпропетровській області

Безкоштовне житло для ВПО в Дніпропетровській області: де його шукати

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 19 травня: кому варто бути готовими до тривалих обмежень

Показати ще