”Люди опухлі і плачуть”: президент розкрив правду про масштабну катастрофу

Читать на русском
пенсионер пенсионеры

Окупований російськими військами Крим не має перспектив розвитку, тому скоро він повернеться до складу України

Про це заявив перший президент України Леонід Кравчук, передає Обозреватель.

Зокрема, Кравчук розповів, як вперше з’їздив до Криму в 1953 році, будучи студентом. Він підкреслив, що до входження до складу України півострів перебував у глибокому занепаді

“Я народився в Рівненській області, там крім маленької річки не було нічого… Ми вирішили подивитися море… Я такої бідності в своєму житті не бачив. Я народився в бідному домі – глиняна хата, “зручність” за будинком, ніяких душів, ванн, радіо, електрики. Те, що я побачив в Криму, нічим не відрізнялося, а місцями було і гірше”, – згадав він у спілкуванні з журналістами.

На День Незалежності погода обіцяє подарунки: що чекає українців

“Магазини порожні, а люди опухлі і плачуть. Їх заїдали москіти. Вони плакали і говорили-ми не знаємо, що робити в Криму. Ми з Тамбовської, Орловської та інших областей, там у нас картопля, а тут виноград, що це і як він вирощується?”– заявив Леонід Кравчук і підкреслив, що Крим розцвів виключно у складі України

За словами першого президента України, кримчани захочуть повернутися в склад України, коли побачать безперспективність життя в Криму під патронатом Кремля, який вирішив перетворити півострів на військову базу.

“Крим – це витратна територія. Якщо зробити там військову базу, не думаю, що там буде розкішне життя у людей. Я думаю, що настане час, коли вони побачать безперспективність життя в Криму під патронатом Росії, побачать, що Україна вийде на лінію цивілізованого життя, і ми не будемо її називати однією з найбідніших. Побачать, що Україна хоче жити з Кримом. Що тут вода, Дніпро, зрошення”, – стверджує Кравчук.

“Я думаю, що такий час настане, як настав тоді. Коли ці люди плакали в 1954 році, в Крим приїхав Хрущов. Вони його зустріли і плакали – Микита Сергійович, забери нас звідси. Він сів у потяг і поїхав до Києва. Не знав, що їм відповісти. Зайшов в ЦК, тоді був першим секретарем Кириченко, і сказав йому – я пропоную вам забрати Крим. Це відповідь на питання, що хтось “продав” Україні Крим. Нас зґвалтували тоді, щоб ми взяли Крим”, – підсумував перший президент України в інтерв’ю журналістам.

Нагадаємо, українці в люті від слів радника Зеленського про Крим

А ще Politeka писала, що кримський «Чорнобиль» може повторитися, з’явилося термінове звернення

Також Politeka повідомляла, що в окупованому Криму ностальгують по Україні


Грошова допомога для ВПО у Харківській області: які суми можна отримати

Графік відключення газу на 25 лютого в Одеській області: які будинки потраплять під обмеження

Відключення світла в Харківській області 25 лютого: оголошено додаткові графіки

Подорожчання проїзду в Полтавській області: як змінилась вартість

Графіки відключення світла у Київській області на 25 лютого: з'явилося попередження, де чекати на додаткові обмеження

Відключення світла в Волинській області 25 лютого: нові графіки від обленерго

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Харківській області: що саме надають українцям

Графіки відключення світла у Рівненській області на 25 лютого: де українці на багато годин лишаться без електрики

Прогноз погоди в Запоріжжі з 25 лютого по 3 березня: синоптики розповіли, коли буде помітне потепління

Графіки відключення світла у Одеській області на 25 лютого: кому підготували довготривалі вимкнення, названо адреси

Дефіцит продуктів у Кіровоградській області: що буде може стати реальністю для українців

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 25 лютого: з'явилося попередження, де надовго вимкнуть електрику

Грошова допомога для ВПО у Одеській області: за яких умов можна отримати підтримку

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 25 лютого: українці надовго залишаться без електрики, де саме

Графіки відключення світла у Полтавській області на 25 лютого: кому варто бути готовими до додаткових вимкнень

Гуманітарна допомога для пенсіонерів в Одесі: хто може взяти участь та що можна отримати

Графіки відключення світла у Сумській області на 25 лютого: де підготовлено додаткові вимкнення

Грошова допомога для ВПО у Київській області: хто саме має право на підтримку

Графіки відключення світла у Чернігові на 25 лютого: на яких вулицях будинки довго будуть без електрики

Показати ще