Пропагандистів Путіна атакували в небі, це потрапило на камеру: «У Рай не пустять»

Читать на русском
##

В інтернет-мережі з’явилося відео, як літак з пропагандистами президента РФ Володимира Путіна намагався перехопити винищувач Швейцарії

Кадрами поділився пропагандист Кремля Дмитро Смірнов.

«Винищувач швейцарських ВПС наблизився до російському літаку з делегацією та журналістами, що летів до Франції в рамках візиту Путіна», – зазначив він.

С эскортом: Истребитель швейцарских ВВС приблизился к российскому самолету с делегацией и журналистами, летевшему во Францию в рамках визита Путина pic.twitter.com/gWfFvgfhGH

— Дмитрий Смирнов (@dimsmirnov175) August 19, 2019

На опублікованих кадрах видно, що летять в літаку пропагандистів буквально «відібрало мову». Це стало причиною бурхливої реакції з боку користувачів.

«Два винищувача було піднято, практично, на перехоплення. До вас, дурило, ставляться, як до терористів. Так що, можеш у рай не пустять – запізнилися», «Члени російської делегації після цього наробили в штани», «ці члени і є те, що наробили в штани», – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, в інтернет-мережі підняли на сміх президента Росії Володимира Путіна, який вирішив організувати на території країни спеціальну лабораторію

Кадри з визнанням опублікував пропагандист Дмитро Смірнов.

«Путін про «Сіріус»: Ми з вами створюємо унікальну модель освіти, в повному розумінні відповідає високим вимогам майбутнього. Але питання стоїть набагато ширше – увесь проект має стати лабораторії для творчої свободи і експериментів», – йдеться в повідомленні.

Звернемо увагу, що користувачі мережі сприйняли нові казки від Путіна їдкими коментарями.

«Хай йде на дно», «Казки діда Володі , хоч на чомусь попіаритися ! Що там з сміттєвої реформою», «Сиріусу більше не наливати», «мабуть, все схоплено», «Знову пиздить, плішивий урод! Якщо освіта така гарна,то якого хуя виродки з його банди своїх дітей відправляють вчитися на “загниваючий” Захід гей-Європу? Треба цього виродка і всю його банду посадити в капсулу і відправити на Сіріус – одну з далеких зірок», «Знову хуйню якусь несе оранжефоб плішивий. Фу. Гидота. Як же соромно таке ссыкло мати президентом. Ганьба», – пишуть вони.

Нагадаємо, Путін «сховався» від Тарантіно, пригоди режисер в Кремлі підірвали мережу.

Як повідомляла Politeka, архівне фото Путіна покорило мережу, ганьбу побачив увесь світ.

Також Politeka писала, що знайдено «господаря» Путіна і місце його проживання.


Підвищення тарифів на комунальні послуги в Луцьку: для кого змінили розцінки

Дефіцит продуктів у Вінницькій області: які неприємнощі чекають на українців

Гуманітарна допомога для пенсіонерів в Одесі: хто може взяти участь та як це зробити

Доплати для пенсіонерів у Черкаській області: кому у 2026 році виплатять майже 2600 гривень

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Київській області: як було змінено ціни

Нова система оплати за проїзд у Київській області: де саме введено зміни

Робота для пенсіонерів у Миколаєві: де пропонують зарплату розміром 45 тисяч

Субсидії для пенсіонерів в Харківській області: куди звернутися для їхнього оформлення

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Харківській області: що саме запропоновано українцям

Подорожчання проїзду у Вінницькій області: оголошено новий тариф

Втрата пенсії для мешканців Херсонської області: які кроки варто виконати, щоб уникнути цього

Подорожчання проїзду в Івано-Франківській області: як змінилися розцінки

Подорожчання продуктів у Київській області: як саме магазини змінили ціни

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Одеській області: в водоканалі оголосили нові ціни

Нова система оплати за проїзд у Вінниці: пасажирам надали інструкції

Дефіцит продуктів в Львівській області: якою може бути ситуація найближчим часом

Доплати для пенсіонерів у Київській області: хто і коли отримає підвищені виплати

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Рівненській області: яких платіжок очікувати

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Харкові: кому благодійники нададуть допомогу

Показати ще