Наступ на Донбасі: відео знищення путінських бойовиків потрапило в мережу, “випустили пташок”

Читать на русском
всу, Донбасс, АТО

У мережі показали потужну атаку ЗСУ по позиціях ворожих сил

В інтернеті оприлюднили відео, на якому зафіксовані удари Збройних сил України (ЗСУ) по ворожих позиціях на Донбасі. Відповідний ролик на особистій сторінці у Facebook оприлюднив волонтер Юрій Мисягін.

««Якщо високо сидіти і добре замаскуватися, то, напевно, може здатися, що це абсолютно безпечно. І «тебе» ніхто не бачить, не може виявити і не може «дістати». Сиди собі на висоті, спокійно обстрілюй укропів, не дотримуйся перемир’я. Виявили. І навіть не одну позицію, а дві. Друга – та, що ліворуч – видно нечітко, але видно. Все зробили тихо і спокійно», – зазначив він.

За словами Мисягіна, бійці поставили поруч дві триноги, встановили на них Птури, прицілилися і майже одночасно випустили «пташок».

Також раніше повідомлялося, що російсько-окупаційні війська “Л/ДНР” продовжують ігнорувати перемир’я, обстрілюючи позиції ЗСУ з різноманітного озброєння.

Як зазначають військові, за минулу добу проросійські окупаційні формування вісім разів порушили режим припинення вогню.

За інформацією прес-центру штабу ООС, бойовики “Л/ДНР” били по позиціях військовослужбовців ЗСУ з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

Кремль погодився віддати захоплені території, з’явилася заява: “це станеться …”

Так, у смузі відповідальності “Схід” противник здійснив сім обстрілу позицій Об’єднаних сил: двічі неподалік від Павлополя — з автоматичного гранатомета і стрілецької зброї; двічі поблизу Водяного — з гранатометів різних систем і стрілецької зброї; двічі в районі Лебединського — з ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї; поблизу Пищевика — з гранатометів різних систем.

Нагадаємо, що мілітаризований Крим представляє реальну загрозу для незалежності України в зв’язку з тим, що він знаходиться поруч з материковою частиною країни.

Про проблему повідомив колишній заступник голови Генштабу Збройних Сил України, генерал-лейтенант запасу, кандидат військових наук і доктор технічних наук, професор Ігор Романенко. Він зазначає, що Росія дуже сильно наростила військовий потенціал Криму. Він уже доведений до стратегічного рівня.

Нагадаємо, смерть молодого військового потрясла Одесу: вистрілив в упор.

Як повідомляла Politeka, Харків попрощається з легендарним комбатом.

Також Politeka писала, що герой з Дніпра пішов у небо: похований поруч з Аміною Окуєвою.


Графіки відключення світла в Одеській області на 4 квітня: де електрика пропаде на багато годин

Графіки відключення світла у Київській області на 4 квітня: де в суботу багато годин поспіль буде відсутня електрика

Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: як отримати хороший дім

Графіки відключення світла у Полтавській області на 4 квітня: де субота принесе додаткові вимкнення

Доплати для пенсіонерів в Одеській області: які суми надійдуть додатково

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Вінницькій області: які ціни було озвучено

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Кіровоградській області: хто та як може стати учасником програми

Подорожчання продуктів в Одесі: як сильно магазини змінили ціни

Подорожчання продуктів у Полтавській області: на що найпомітніше переписали цінники

Нова система оплати за проїзд у Тернопільській області: де саме відбулися зміни

Грошова допомога для ВПО в Одеській області: хто отримає одноразову виплату у 1500 гривень

Дефіцит продуктів в Одесі: на ринку з'явилися нові труднощі

Дефіцит пального в Одеській області: часу до нестачі лишилося небагато, коли це може статися

Подорожчання проїзду в Луцьку: якими тепер будуть ціни

Нова система оплати за проїзд у Київській області: про що варто знати пасажирам

Новий графік руху транспорту в Одесі: що варто знати жителям про нововвдення

Подорожчання проїзду у Черкасах: пасажирів попередили про зрівняння тарифів

Безкоштовне житло для ВПО в Львівській області: як знайти необхідний варіант

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Харківській області: що саме є шанс отримати

Показати ще