Кримчани збунтувалися проти окупантів через «туристичне пекло»: «Все руйнується», наочні фото

Читать на русском
крым, владимир путин

Нечисленні туристи не можуть спокійно відпочивати в анексованому Криму через свавілля окупантів

Днями туристи близько 7 години простояли в черзі, щоб потрапити на канатну дорогу на плато Ай-Петрі. Про це повідомляють «Примітки».

Причиною стала перекрита траса по дорозі на гору. Місцеві жителі скаржаться на те, що за останні 16 років траса ніколи не була в такому зруйнованому стані. Раніше на ній проводили міжнародні змагання «Крим Ялта Ралі», проте з приходом окупантів стан дороги перестав хвилювати чиновників і незабаром на ній з’явилися глибокі ями.

«При України полотно регулярно ремонтували. Навесні і влітку ставили латки, восени перекладали цілими шпальтами. Перед зимовим сезоном всі дрібні тріщини заливали в’язким бітумом, щоб у них не потрапляла вода – через перепади температур вона замерзає і відтає по кілька разів на добу, руйнуючи асфальт», – поскаржилася місцева еітельніца.

Мокра Нікітюк засвітила в купальнику свою головну гордість: “А ззаду апетитніше?”

У свою чергу, в Кримавтодорі стверджують, що дорога на плато Ай-Петрі офіційно відкрита, але стан полотна не відповідає вимогам безпеки, тому туристам рекомендують утриматися від поїздок по ній навіть на особистому транспорті.

Про цей скандал в своєму Твіттері також написав блогер під ніком Кримський бандерівець.

«Прочитайте, яке пекло окупанти влаштували своїм скріпним туристам, перекривши дорогу на Ай-Петрі, а також туроператорам, позбавивши їх доходів. Крім того, місцеві скаржаться, що “при Україні” трасу ремонтували і проводили міжнародні змагання. Тепер все валиться», – підкреслив він.

Раніше повідомлялося про те, що під час виступу перед кримськотатарської громадою в Туреччині 7 серпня президент України Володимир Зеленський заявив, що окупований Росією Крим повернеться до складу держави:

«Я точно знаю, що настане день, коли Крим обов’язково повернеться в Україну і роз’єднані кримськотатарські родини зберуться за одним столом, і далі в його історії будуть тільки щасливі свята», – сказав президент.

Нагадаємо, українцям показали «знищений» Крим, це потрібно бачити.

Як повідомляла Politeka, Зеленський взявся за Крим, новий закон назавжди змінить життя українців.

Також Politeka писала, що Крим йде під воду, багато «потопельників».

Опубліковано:
Теги: Крым

Нова система оплати за проїзд у Вінниці: які деталі варто знати пасажирам

Подорожчання продуктів у Харкові: як саме змінились цінники в магазинах

Новий графік руху транспорту в Кривому Розі: що потрібно враховувати пасажирам

Подорожчання продуктів у Одесі: як перед Великоднем злетіли ціни

Як працюють церкви на Великдень 2026 року в Миколаєві: де і коли можна освятити кошик

Підвищення тарифів на комунальні послуги у Дніпропетровській області: які суми названо жителям

Новий графік руху поїздів у Львівській області: озвучено зміни на квітень 2026

Грошова допомога для ВПО в Харківській області: кому і за яких умов пропонують до 1000 доларів

Як працюють церкви на Великдень 2026 року в Дніпрі: графік богослужінь

Подорожчання проїзду у Львові: які тарифи пропонують у міськраді

Подорожчання продуктів перед Великоднем у Харкові: ціни різко поповзли вгору

Доплати для пенсіонерів у Чернігівській області: надбавки доступні деяким українцям, кому їх нарахують

Новий графік руху транспорту в Івано-Франківську: що змінилося для жителів

Прогноз погоди на тиждень в Києві з 10 по 16 квітня: коли стане значно тепліше

Прогноз погоди на тиждень в Харкові з 10 по 16 квітня: коли буде значний стрибок температури

Подорожчання яєць перед Великоднем в Дніпропетровській області: жителів здивували новими цінами

Графіки відключення світла у Рівненській області на 10 квітня: де чекають тривалі вимкнення електрики

Графіки відключення світла у Дніпропетровській області на 10 квітня: українців попередили про планові вимкнення

Обмеження руху транспорту в Тернополі: де саме перекриють дорогу

Показати ще