«Вдома залишилися двоє синів»: український герой став жертвою жахливого обстрілу на Донбасі

Читать на русском
свеча, траур

Число жертв обстрілу автоколони глави Донецької ОДА Павла Кириленка різко зросло

10 липня бойовики «ДНР» обстріляли з ПТУР автоколону нового голови Донецької ОДА Павла Кириленка біля села гранітне. Спочатку в результаті обстрілу загинув один з бійців ЗСУ, проте, по трьох днях в лікарні Дніпра від важких травм помер ще один військовий.

Другою жертвою обстрілу став 32-річний боєць Сергій з Миколаєва. Він був оператором відділення взводу безпілотних авіаційних комплексів і в день обстрілу отримав численні осколкові поранення грудної клітини, живота, ніг і шиї.

Бійця доставили в обласну лікарню ім. Мечникова, де лікарі кілька днів боролися за його життя. Однак, його рани виявилися фатальними.

Зупинилося серце знаменитого лідера ОУН-УПА: “влаштував повстання проти …”

У Сергія була відкрита ЧМТ, перелом лобної кістки з переходом на лобові пазухи, поранення скроневої області справа, десятки осколків вп’ялися в голову, шию, грудну клітку, черевну стінку, сильно постраждали очі, пневмоторакс справа.

У загиблого бійця вдома залишилися двоє синів 6 і 11 років.

Нагадаємо, 10 липня ракета бойовиків потрапила у вантажівку українських військових, які супроводжували нового голову ОДА, в районі села Гранітне на Старогнатівському плацдармі. В результаті теракту глава Донецької ОДА не постраждав.

Раніше ми писали про те, що з’явилися нові деталі обстрілу колони військових, через якого загинув боєць ЗСУ.

Повідомляється, що глава Донеччини Павло Кириленко не погоджував свою поїздку на «нуль» зі штабом ООС, через що сталася дана трагедія.

«Через кілька годин, коли пішла інформація з полів стали цілком зрозумілі і обставини. Кириленко без узгодження з штабом проведення ООС здійснював поїздки по прифронтовій території – крім Гранітного він також планував відвідати Мар’їнку та Красногорівку. І ось після зустрічі з місцевою владою колона з семи позашляховиків з’явилася на контрольно-пропускному пункті вже на виїзді з селища. Місцеві знають як стелу – пам’ятник «полуторці», – йдеться в публікації.

Нагадаємо, що відомо про 21-річного українця, якого розстріляли терористи ДНР.

Як повідомляла Politeka, бойовики розстріляли ЗСУ з території Росії.

Також Politeka писала, що бойовики накрили вогнем ЗСУ: багато поранених, деталі пекельної бійні в ООС.


Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Кіровоградській області: хто та як може стати учасником програми

Подорожчання продуктів в Одесі: як сильно магазини змінили ціни

Подорожчання продуктів у Полтавській області: на що найпомітніше переписали цінники

Нова система оплати за проїзд у Тернопільській області: де саме відбулися зміни

Грошова допомога для ВПО в Одеській області: хто отримає одноразову виплату у 1500 гривень

Дефіцит продуктів в Одесі: на ринку з'явилися нові труднощі

Дефіцит пального в Одеській області: часу до нестачі лишилося небагато, коли це може статися

Подорожчання проїзду в Луцьку: якими тепер будуть ціни

Нова система оплати за проїзд у Київській області: про що варто знати пасажирам

Новий графік руху транспорту в Одесі: що варто знати жителям про нововвдення

Подорожчання проїзду у Черкасах: пасажирів попередили про зрівняння тарифів

Безкоштовне житло для ВПО в Львівській області: як знайти необхідний варіант

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Харківській області: що саме є шанс отримати

Робота з житлом в Одесі: де можна мати зарплату від 32 тисяч гривень

Доплати для пенсіонерів у Полтавській області: кому з українців обіцяють більше грошей

Подорожчання проїзду у Хмельницькій області: де доведеться платити на 20 гривень більше

Графіки відключення світла у Вінницькій області на 3 квітня: де на багато годин поспіль зникне електрика

Графіки відключення світла у Кіровоградській області на 3 квітня: жорсткі обмеження охоплять частину регіону, перелік адрес

Прогноз погоди на тиждень в Запоріжжі з 3 по 9 квітня: синоптики розповіли, коли буде значне потепління

Показати ще