Ситуація на Донбасі загострюється, сотні українців застрягли на КПВВ: відео колапсу

Читать на русском
пробка

В інтернет-мережі з’явилося відео масштабного «втечі» жителів окупованого Донбасу на материкову України

Кадри відбувається опублікував журналіст Денис Казанський.

«Черга до КПВВ з ОРДЛО В Україну. У зворотний бік черг практично немає. Чому? А тому що ублю*ки з ЛДНР спеціально знущаються над населенням, змушуючи людей годинами страждати на 35-градусній спеці. Ситуація «визволителями» створена штучно», – йдеться в повідомленні.

Очередь к КПВВ из ОРДЛО В Украину. В обратную сторону очередей практически нет.

Почему? А потому что ублюдки из ЛДНР специально издеваются над населением, заставляя людей часами страдать на 35-градусной жаре. Ситуация «освободителями» создана искусственно. pic.twitter.com/M30dDZLPSu

— Денис Казанський (@den_kazansky) June 19, 2019

Опубліковані кадри стали причиною бурхливої реакції з боку користувачів мережі.

«А потім вони приїжджають до України і мріють про руський світ», «нехай у Крим їдуть відпочивати», «Якщо Україні вдасться підняти зарплати і пенсії в двоє більше ніж у ОРДЛО уявляю які будуть черги», «нефіг їздити», «не варто їх жаліти, їх все влаштовує», «нехай стоять і страждають. Вони це заслужили», «визволителі», «бідні люди», – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, у партії президента Володимира Зеленського «Слуга народу» розкрили деталі плану по поверненню окупованого Донбасу. Про це повідомив голова політсили Дмитро Разумков.

«На жаль, завтра не закінчиться. Ми докладемо максимум зусиль для того, щоб цей процес настав якомога швидше, це правда. Основне завдання, яке перед собою ставлять і президент, і все його оточення, і партія «Слуга народу» — щоб припинили стріляти, щоб перестали гинути наші хлопці на фронті», — зазначив він.

У той же час Разумков уточнив, що повертати Донбас будуть «словом», а не зброєю.

«Інформаційна зброя в рамках «гібридної війни» набагато страшніше і дієвіше, ніж гармати, снаряди, ракети або танки. Так і повертати треба буде цим же зброєю — інформаційно доносити до тимчасово окупованих територій і людей, які там живуть, про те, що ми їх любимо і хочемо, щоб вони повернулися, і вони такі ж, як і ми, громадяни цієї країни. Незважаючи на все те, що сталося, ми зможемо по всій території нашої держави поставити жовто-синій прапор», — підкреслив він.

Нагадаємо, з’явилися фото з місця страшної авіакатастрофи гелікоптера ЗСУ.

Як повідомляла Politeka, ЗСУ стерли на порох головорізів Путіна: «на добрива», фото зрадників.

Також Politeka повідомляла, що труп бійця ЗСУ знайшли в полі: всі надії звалилися, деталі розправи.


Дефіцит продуктів в Запоріжжі: які нові проблеми постали

Подорожчання проїзду у Волинській області: що саме відбувається з цінами

Графіки відключення світла у Черкаській області на 18 червня: названо адреси, які потрапили під жорсткі знеструмлення

Світло довго не повернеться: на кого у Миколаївській області чекають найтриваліші графіки відключення на 18 червня

Подорожчання продуктів у Миколаївській області: що відбувається з цінами

Залишать без електрики на довгі години: опубліковано графіки відключення світла у Кіровоградській області на 18 червня 

Доплати для пенсіонерів у Дніпропетровській області: яким чином їх можливо оформити

Гуманітарна допомога для пенсіонерів та ВПО в Запоріжжі: кому відновлять житло

Світло вимкнуть на багато годин поспіль: оприлюднено жорсткі графіки відключення у Вінницькій області на 18 червня

Подвійна грошова допомога для переселенців: ВПО в Миколаївській області доступні дві виплати

Подорожчання проїзду у Вінниці: що відбувається з цінами на квитки

Графіки відключення світла у Чернігівській області на 18 червня: на кого чекають тривалі перебої з електрикою

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Одеській області: що варто знати про фудбанки

Запоріжжя надовго лишиться у темряві: введено графіки відключення світла на 18 червня

Доплати для пенсіонерів у Запорізькій області: що потрібно для оформлення

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів в Миколаївській області: кому чекати на продовольчі набори

Гуманітарна допомога для пенсіонерів та ВПО у Миколаївській області: що можуть надати

Дефіцит продуктів у Одеській області: зʼявилися нові труднощі

Доплати для пенсіонерів у Миколаївській області: яким чином можна їх оформити

Показати ще