Українські полонені повернуться додому, прийнято офіційне рішення: коли чекати моряків

Читать на русском
Українські полонені повернуться додому, прийнято офіційне рішення: коли чекати моряків Українські полонені повернуться додому, прийнято офіційне рішення: коли чекати моряків

Моряків утримували під замком півроку, їх життя були під загрозою, але нарешті скоро вони опиняться на батьківщині

Будинки вже зачекалися українських моряків із затриманого в Єгипті танкера.

У грудні 2018 року ВМФ Єгипту був затриманий танкер «Sea Shark» через випадковий входу в територіальні води країни. Влада впаяли судновласнику позов в 56 мільйонів доларів, а моряків, які перебували на судні, затримали, пише Українська правда.

За словами капітана танкера, їх життя були під загрозою.

Затримали весь екіпаж, що складається з 31 людини, серед яких 17 українців, двоє моряків з окупованого Криму, громадянин Азербайджану, 11 громадян Індії, Філіппін і Шрі-Ланки.

Поки судновласник вів переговори з єгипетською владою, екіпаж перебував у критичному стані. У людей вилучили мобільні телефони, категорично відмовляли в будь-якому дзвінку і строго обмежили свободу пересування.

Але, на щастя, всі митарства моряків в минулому. У понеділок, 27 травня, 5 з 17 українців прибудуть в аеропорт Одеси, повідомляє фонд допомоги морякам «Ассоль».

Решта члени екіпажу разом з капітаном також звільнені, вони вже розташувалися в готелі. Після оформлення документів моряки також відправляться додому, зазначив представник фонду.

Нагадаємо, що Україна готова віддати 66 засуджених бойовиків РФ в обмін на 19 полонених українців.

Як повідомляла Politeka, українські полонені приземлилися в Києві.

Також Politeka писала, що полонені українські моряки отримають матеріальну допомогу.

Опубліковано:
Теги:

Гуманітарна допомога вже доступна: які пенсіонери у Дніпропетровській області можуть скористатися підтримкою

Платіжки стали більшими: де в Одеській області відбулося значне підвищення тарифів на комунальні послуги

Дефіцит продуктів в Харкові: якого товару поменшало на полицях магазинів

Грошова допомога на проживання для ВПО в Одеській області: що потрібно для отримання 10 тисяч

Ціни не зупиняються: що з продуктів найбільше подорожчало в Полтавській області

Світло вимкнуть на довгий час: у Дніпропетровській області попередили про графіки відключень на 7 серпня

Доплати для пенсіонерів у Харківській області: у кого є хороші шанси отримати цю виплату

Єдиний правовий підхід: авіаперевізники просять Мінфін уніфікувати оподаткування авіалізингу

Графіки відключення світла у Чернігівській області на 7 серпня: де електрика надовго зникне

Безкоштовні продукти в Полтавській області: як можуть допомогти мешканцям

Електрики довго не буде: названо населені пункти, де вводять графіки відключення світла у Кіровоградській області на 7 серпня

Дефіцит продуктів в Полтавській області: що опинилося в зоні ризику

Графіки відключення світла у Полтавській області на 7 та 8 серпня: де на українців чекають найбільші обмеження

Подорожчання проїзду в Кропивницькому: яку вартість встановлено в місті

Вимкнення будуть тривалими: якими будуть графіки відключення світла у Запоріжжі на 7 серпня

Пенсіонерів у Харківській області підтримають безкоштовно: яку гуманітарну допомогу можна отримати

У Вінницькій області на багато годин залишаться без світла: кому варто бути готовими до графіків відключення на 7 серпня

Підвищення тарифів на комунальні послуги в Івано-Франківській області: з якими цінами мешканцям доведеться мати справу

Грошова допомога для пенсіонерів в Харківській області: як треба пройти процедуру для отримання виплат

Показати ще