Представники штабів Порошенка підкуповували спостерігачів на виборах (листування)

Читать на русском
Представники штабів Порошенка підкуповували спостерігачів на виборах (листування)

Члени штабів чинного президента і кандидата на цей пост Петра Порошенка підкуповували спостерігачів на минулому першому турі виборів

Як передає Голос.uа, одного з екс-спостерігачів з протоколами виборчої комісії затримали вчора ввечері активісти руху «Стоп політичній корупції» за адресою Сокальська, 4а в Києві.

Активісти викликали поліцію і зафіксували факт порушення. Увечері тривали оперативно-слідчі дії з даного випадку, затриманий давав свідчення в Оболонському райвідділі поліції. Як він повідомив активістам, в штабі президента йому обіцяли тисячу гривень за роботу на виборчій дільниці та агітацію.

У розпорядженні “Стоп політичній корупції” також опинилося листування членів штабу Петра Порошенка. У ньому йшлося про виплату компенсації спостерігачам на виборах президента. При цьому гроші в листуванні називають «цукерками», а касирів штабів «кондитерами». Окремо, куратори Порошенка наголошують на необхідності роздати гроші тихо, без черг і не збирати натовп.

За словами координатора ініціативи «Стоп політичній корупції», порушень на виборах було достатньо. «У нас немає заангажованості, ми незалежні. Ми виявляємо всі незаконні дії – і підкуп і обман виборців. Працюють цілі організації та підпільні офіси. Така робота організовується приховано, виставляються люди на підступах до умовних приміщень, у кожної групи є свої координатори на ділянках, у них є умовні позначення, наприклад, «цукерки», «кондитерка».  Ми не можемо стверджувати, що це агітатори Порошенка, можемо тільки припускати. Найбільше порушень ми побачили на Західній Україні, в Миколаєві, Херсоні», – розповів Павло.

Активісти «Стоп політичній корупції» зазначили, що це не перший подібний випадок і їх ГО планує продовжити рейди по офіційним і неофіційним штабам.

Нагадаємо, раніше у Вишгороді Київської області накрили «чорний штаб» чинного президента України Петра Порошенка, на якому виборцям роздавали по тисячі гривень. У штабі активісти виявили великі грошові суми та велику кількість оригіналів протоколів з мокрими печатками.


«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

«Очень много конспирологии и разговоров»: эксперт объяснил, почему США начали войну против Ирана

«Ми можемо думати про так звані малі союзи»: експерт запропонував альтернативу НАТО

Показати ще