Екс-нардеп ВР готує рейдерське захоплення українського підприємства на замовлення «Сбербанку Росії»

Читать на русском
сбербанк.jpg1

Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання Олександр Табалов готує рейдерське захоплення майна ТОВ «Одеський коровай», найбільшого виробника хліба в Одеському регіоні. Про це повідомляє видання «Коментарі» в редакційному матеріалі «Тушки і тітушки «Сбербанку Росії ».

«На арені боротьби за українські хлібозаводи з’явився вже призабутий багатьма« тушка »часів Віктора Януковича та Саші-« стоматолога »Олександр Табалов з сином Андрієм. Вони почали активний рух і співпрацю з російськими банками щодо організації плану рейдерського захоплення соціально важливого і соціально відповідального українського підприємства », – пишуть« Коментарі ».

За інформацією видання, причиною конфлікту між власником «Одеського короваю» – «Lauffer group» і «Сбербанком Росії» став кредит, отриманий компанією від російських банкірів ще в довоєнному 2012-му році на розвиток свого бізнесу в Криму. За тодішнім курсом – 456 млн гривень. Ці гроші українські бізнесмени вклали в модернізацію і розвиток ПАТ «Кримхліб» і Сімферопольського комбінату хлібопродуктів. Однак після анексії Росією українського півострова навесні 2014-го, російські окупанти відібрали у «Lauffer group» все її майно на півострові, не заплативши ні гривні компенсації.

«Ніякі апеляції українських власників компанії до Закону, здоровому глузду і совісті не справили на російських окупантів ніякого ефекту. Українська ж «дочка» «Сбербанку Росії» заявила, що її «материнський» банк, з огляду на міжнародні санкції, в Криму взагалі не працює. На півострові немає ні відділень, ні банкоматів, ні платіжних терміналів компанії. А тому в «Сбербанку Росії» пояснили «Lauffer group», що всю вартість кредиту компанія повинна покрити сама, зі своєї кишені », – описують« післявоєнну »ситуацію в Криму з майном українських компаній« Коментарі ».

За інформацією видання, банк уже знайшов покупця спірного активу – екс-нардепа ВР Олександр Табалова, і готовий продати йому все майно за 8,5 млн доларів. При тому що реальна вартість активу – в 10 разів більше.

«Схемник» часів Януковича Табалов вже домовився з росіянами про покупку заставного майна «Одеського короваю» всього … за 8 млн $. Очевидно, що подібні «домовленості» не могли бути узгоджені без відома високих кураторів «Сбербанку Росії», оскільки реальна вартість заставного майна компанії – в 10 разів вище. Разом з тим одеські журналісти пишуть і про те, що частиною плану Табалова і його російських покровителів є рейдерське захоплення всього майна і обладнання (!) «Одеського короваю». Устаткування це, до слова сказати, не є запорукою і предметом майнових суперечок між «Lauffer group» та російськими банкірами », – пишуть« Коментарі ».

З повною версією матеріалу «Тушки і тітушки«Сбербанку Росії »можна ознайомитися тут.

Опубліковано:

«Феноменально буде»: експерт оцінив, чи перетвориться Європейська політична спільнота на оборонний союз

«У Санкт-Петербурзі парад вирішили скоротити у 18 разів»: експерт розповів, чого боїться путін

«Зіщулюється кільце навколо росії»: експерт розповів, яких союзників уже втратив путін

Трамп усі історії починає і жодну не закінчує, – політтехнолог про мир та війни

З'їзд переможців: експерт пояснив, чому важливо було отримати кредит ЄС на 90 млрд

«Це фантазії»: експерт оцінив, чи новий прем'єр Болгарії стане новим Орбаном

«Стріляє з лука, але не цілиться у мішень»: експерт пояснив суть політики Трампа

Конкуренція та демократія: експерт пояснив, чому російські політтехнологи програли Орбану вибори

"Нам потрібно, щоб Угорщина стала Іспанією": експерт оцінив, чого очікувати від нового прем'єра Мадяра

«Скоро ми почуємо відповіді»: експерт оцінив, чи вдасться поновити переговори з рф

«Трамп зробив те, що міг»: експерт оцінив, чим закінчилася війна США проти Ірану

«Хай живе новий формат НАТО»: Томенко пояснив, яке місце України у новій системі безпеки

Ми геополітично починаємо перегравати росію у Середземному морі: експерт оцінив значення військової присутності України у Лівії

Страшна помилка: політтехнолог про Трампа та війну проти Ірану

«Військовим плануванням займається не Трамп»: ізраїльський офіцер оцінив, чи буде сухопутна операція США проти Ірану

Білорусь готується до війни: експерт пояснив, у які ігри грає Лукашенко

«Ми дістаємо до ключових експортних можливостей рф»: експерт оцінив, чи змусить Україна піти рф на енергетичне перемир’я

«Чи протверезить Трампа війна в Ірані?»: експерт пояснив, як виглядає світ без міжнародного права

«Все це для шоу»: експерт оцінив, чи піднімає кампанія проти України рейтинги Орбана

Показати ще