Штаб ООС розповів про перемогу ВСУ: “у бойовиків катастрофічні втрати”, подробиці

Читать на русском
ато боец атошник всу

Прес-центр ООС повідомляє про успішні дії української армії на Донбасі

4 квітня окупаційні війська 10 раз обстріляли українських захисників.

Про це повідомляє прес-центр штабу Операції об’єднаних сил.

Ворог використовував стрілецьку зброю, великокаліберні кулемети, гранатомети, протитанкові ракетні комплекси. Вісім разів обстріли зроблені з озброєння, забороненого Мінськими угодами: по українських позиціях випущені 33 снаряда калібру 82, 120, 122 і 152 мм.

Дев’ять разів російські окупанти обстріляли зону відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», один раз – зону відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ».

Був поранений один український боєць. Однак наші захисники дали відповідь на всі провокації і в результаті їх дій були ліквідовані чотири окупанта, два поранені, а також знищена одна одиниця техніки.

«Об’єднані сили надійно контролюють противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню», – повідомляє штаб.

Нагадаємо, штаб Операції об’єднаних сил заявив про нові втрати окупаційних військ

Про це повідомляє прес-служба Штабу Операції об’єднаних сил в своєму ранковому зведенні.

«У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” ворог двічі обстріляв наших захисників. У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ” противник здійснив чотири обстріли», – йдеться в повідомленні ООС.

Вчені виявили неймовірну знахідку на величезній глибині: це переверне історію

Також Штаб повідомляє про те, що за минулу добу українські захисники не мають втрат, в той час як російські окупанти мають двох «двохсотих» і трьох «трьохсотих». Крім того, знищена одна БМП окупантів.

За 4 квітня обстрілів з боку бойовиків не було, українська армія контролює обстановку на фронті.

3 квітня, окупанти Донбасу порушили режим припинення вогню шість разів, з яких чотири рази – з забороненого Мінськими угодами озброєння.

Нагадаємо, російські окупаційні війська за минулу добу 15 разів обстріляли позиції підрозділів Об’єднаних сил, при цьому 14 разів застосували заборонене Мінськими домовленостями озброєння

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС на сторінці в Facebook.

“У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Схід” було здійснено вісім обстрілів: з мінометів калібрів 120 та 82 мм – у районі населеного пункту Верхньоторецьке; тричі – з мінометів калібру 120 мм, станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів – біля села Широкине; двічі – з гранатометів різних систем та стрілецької зброї – поблизу міста Авдіївка; з автоматичних станкових гранатометів – у районі населеного пункту Гнутове; з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів – біля села Водяне”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ООС охопили кровопролитні бої, ЗСУ вирвали яскраву перемогу, у Путіна паніка.

Як повідомляла Politeka, ЗСУ під вогнем, бойовики влаштували пекло, почалася звіряча атака в ООС.

Також Politeka писала, що ЗСУ в пух і прах рознесли бойовиків Путіна: “56 трупів”, феєричний успіх в ООС.


Ми можемо і маємо шанси проривати ППО довкола москви, – експерт про парад 9 травня

Це як невловимий месник, - військовий експерт про потужність дронів у сучасній війні

«Це буде пекельний тиждень»: експерт оцінив атаку на москву напередодні параду

«Якби охоронець у супермаркеті мав пістолет…»: експерт пояснив, чому потрібна легалізація зброї

Тихий бій: експерт пояснив, навіщо Білорусь будує дороги до українського кордону

Переломного моменту на фронті немає: експерт оцінив, чи вдасться завершити російсько-українську війну мирним шляхом

Інформаційно-психологічна операція рф: експерт пояснив, звідки з’явились повідомлення про напівоточення Сум

Уіткофф і Кушнер обрали дуже своєрідний підхід, – Сем Чарап про мирні переговори

Фронтир свободи: експерт пояснив, як буде виглядати нова система колективної безпеки Європи

Дешеві засоби враження проти винищувачів: експерт розповів про особливості війн перехідного періоду

«Це дуже серйозна розвідознака»: експерт оцінив, що може означати Великоднє перемир'я

«Ескалація буває перед деескалацією»: експерт оцінив, коли розпочнуться реальні мирні переговори

Почали озброюватися: експерт оцінив, чи почне росія агресію проти країн Балтії та Північної Європи

Історія з диверсією проти «Турецького потоку» – операція російських спецслужб: думка експерта

Зерно, дрони і перспективи: експерт оцінив, у чому співпрацюватимуть Україна та Сирія

"Неможливо без величезних втрат": експерт пояснив, чому росіяни не можуть силою взяти Донбас

Іран – це велика загроза для людства, не тільки для США, – експерт пояснив, чому операція США була необхідна

«По другу нашого ворога завдано удару»: експерт оцінив наслідки війна на Близькому Сході для України

У нас із Ізраїлем спільні вороги: експерт заявив, що проти спільних ворогів треба боротися разом

Показати ще