Труп українця знайшли в Італії: подробиці таємничої НП

Читать на русском
Труп українця знайшли в Італії: подробиці таємничої НП Труп українця знайшли в Італії: подробиці таємничої НП

В Італії загинув українець

Карабінери знайшли тіло 55-річного чоловіка українського громадянства в занедбаній будівлі в районі Капо ді Палермо.

Мова йде про Івана Юдакова.

Коронер прибув на місце, щоб провести першу перевірку.

Схоже, що на тілі людини немає явних ознак насильства.

Загиблий – мешканець Палермо, але невідомо, чи був він безхатченком.

Серед гіпотез про його смерть є версія передозування.

Как сообщалось ранее, на трассе Киев — Чоп очередное дорожно-транспортное происшествие

В селе Зняцево Закарпатской области в аварию попали два автомобиля — Toyota и Volkswagen. В результате столкновения последний отлетел в придорожное кафе. Об этом сообщил на странице группы «Ужгород» в Facebook журналист Виталий Глагола.

Журналист рассказал, что аварию спровоцировал водитель автомобиля Toyota, житель Раховщины, который был пьяным за рулем. От прохождения освидетельствования на алкоголь мужчина отказался. Отметим, что машина у него с довольно-таки непростым номерным знаком — «7777».

О состоянии людей, которые находились в автомобилях, информации нет.

Стоит отметить, что больше всего людей в ДТП погибло на трассе М-06 «Киев — Чоп». Об этом сообщил советник министра инфраструктуры Украины Виктор Загреба в своем интервью одному из украинских информационных изданий.

По статистике, на трассе «Киев — Чоп» каждый год погибает около 200 человек. По словам Загребы, это около одного человека на каждые три километра.

«Мы сделали такую аналогию: если вы едете за рулем до Львова и слушаете музыку, в конце каждого трека есть маленькая пауза, то можно сказать что это минута молчания по тем, кто на этом месте погиб. И вот сколько песен вы прослушаете от Киева до Львова, столько людей погибло на этом участке за прошлый год», — объясняет советник министра.

Напомним, Росляков оставил важную улику после теракта в Керченском колледже.

Как сообщала Politeka, умер легендарный россиянин: «С его уходом закончилась эпоха».

Также Politeka писала, что россиянин устроил пьяный дебош на борту самолета и избил стюардессу.

Опубліковано:
Теги:

Це той генерал, який реально їздить по передовій смузі, – Михайло Кузаконь про нового головкома Драпатого

«Іншого способу ми не маємо»: експерт пояснив, чому треба продовжувати кампанію ударів по рф

Важливо вплинути на психологію путіна і більшості суспільства РФ: експерт розповів, куди потрібно спрямовувати удари

«Це призведе до тотальної катастрофи»: експерт пояснив, чим небезпечне поширення агресії Росії на Європу

«Тут ще треба переконати Лукашенка»: експерт оцінив, наскільки реальні загрози від рф для Польщі

Те ж НАТО, але без США: експерт розповів про рішення Коаліції рішучих для України

У масштабах країни 150 пошкоджених АЗС – це чверть відсотка: експерт оцінив наслідки ударів рф по українських АЗС

Потрібно забезпечувати порядок і контролювати забудовників, – експерт про детонацію у Вишневому

Піхота виконує функцію спецназу та розвідки, – військовий експерт про міські бої

Відрізати росію у Чорному і Балтійському морях – це порушення цілого ланцюга логістики, – Олександр Мусієнко

Повітряна фаза має вирішальне значення, – експерт про удари вглиб рф

План путіна: експерт пояснив, навіщо росіяни бомблять житлові будинки в Україні

Свідома акція: публіцист пояснив, хто зіштовхнув Україну і Польщу на темі Волинської трагедії

Чим більше ворог воює, тим більші у нього збитки, – експерт про діпстрайки ЗСУ

Нам відомі плани російського командування, – експерт про наступ на Чернігів

Другий Афганістан: офіцер Армії оборони Ізраїлю пояснив, чому не можна дати Ірану розвиватися

Наші спецпідрозділи працюють проти росії відповідно до концепції примусу до миру, – Микола Томенко

«Гармати замість масла»: експерт оцінив, чи торкнеться паливна криза в рф саме військових

«Білорусь кинулася під крило москви»: експерт оцінив, якою буде реакція на тиск України

Показати ще