Авіакатастрофа в Росії: з моря дістають тіла, направлено ще 6 кораблів, фото

Читать на русском
взрыв

У Росії рятувальники виявили тіла льотчиків винищувача Су-34, що розбився на Далекому Сході

Сьогодні вранці в небі над Далеким Сходом зіткнулися два російські винищувачі-бомбардувальники Су-34. Один з них зазнав аварії в Японському морі.

При тому, що спочатку в Міноборони РФ повідомляли, що екіпажі встигли катапультуватися і рятувальники знайшли двох пілотів, пізніше з’ясувалося, що їм вдалося врятувати лише одного льотчика.

Уже ввечері в Татарській протоці виявили тіло другого льотчика.

«На риболовно-промислове судно “Електрон”, що бере участь в пошуку, підняли тіло другого штурмана з другого Су-34. Двох шукають», повідомили у Владивостоцькому морському рятувально-координаційному центрі.

Пізніше рятувальники знайшли тіло третього льотчика. В даний момент тривають пошуки ще одного пілота.

У пошуковій операції беруть участь три літаки, вертоліт і п’ять кораблів. Ще шість судів Тихоокеанського флоту підійдуть найближчим часом

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що два винищувачі-бомбардувальники Су-34 зіткнулися Далекому Сході, екіпажі встигли катапультуватися. З’явилися подробиці аварії в Росії.

За попередніми даними, причиною події стала помилка пілотування.

Два винищувачі-бомбардувальники Су-34 зіткнулися 18 січня над акваторією Японського моря в 35 км від берега при виконанні планового навчально-тренувального польоту.

Страшна хвороба обірвала життя відомого українського музиканта: “10-кілограмова пухлина”

«Вісімнадцятого січня в 8.07 (мск) при виконанні планового навчально-тренувального польоту над акваторією Японського моря в 35 кілометрах від берега при відпрацюванні маневрування відбулося торкання в повітрі двох літаків Су-34 далекосхідного об’єднання ВПС і ППО», – повідомили в російському міністерстві оборони.

За даними Міноборони РФ, екіпажі встигли катапультуватися, літаки виконували політ без боєкомплекту.

За відомостями джерела в силових структурах регіону, один літак впав в море, одного льотчика знайшли в 44 км від берега, його вже підняли на борт корабля. Повідомлялося, що другий пілот також знайдений, його стан описують як задовільний.

Другий бомбардувальник повернувся на базу в Хурба на одному двигуні.

Нагадаємо, що літак впав в серці Європи, ніхто не вижив.

Як повідомляла Politeka, пасажирський літак протаранила вантажівка з фекаліями.

Також Politeka писала, що літак з росіянами не встиг навіть злетіти: у аеропорту сталася страшна НП.


Дешеві засоби враження проти винищувачів: експерт розповів про особливості війн перехідного періоду

«Це дуже серйозна розвідознака»: експерт оцінив, що може означати Великоднє перемир'я

«Ескалація буває перед деескалацією»: експерт оцінив, коли розпочнуться реальні мирні переговори

Почали озброюватися: експерт оцінив, чи почне росія агресію проти країн Балтії та Північної Європи

Історія з диверсією проти «Турецького потоку» – операція російських спецслужб: думка експерта

Зерно, дрони і перспективи: експерт оцінив, у чому співпрацюватимуть Україна та Сирія

"Неможливо без величезних втрат": експерт пояснив, чому росіяни не можуть силою взяти Донбас

Іран – це велика загроза для людства, не тільки для США, – експерт пояснив, чому операція США була необхідна

«По другу нашого ворога завдано удару»: експерт оцінив наслідки війна на Близькому Сході для України

У нас із Ізраїлем спільні вороги: експерт заявив, що проти спільних ворогів треба боротися разом

Пахне ціною 200 доларів за барель і танкерами, що горять, більше, ніж світом, – політтехнолог Ірану

«Є три способи завербувати людину»: військовий пояснив, як кремль знаходить своїх агентів

«Тіньовому флоту не має бути життя»: експорт оцінив успішний удар Сил Оборони по Усть-Лузі

Черговий ракетно-дроновий обстріл України: експерт заявив, що балтійські країни можуть видихнути

Дві козирні карти: експерт заявив, що Україна стає привабливішим союзником, ніж США

«Живуть у парадигмі старих воєн»: експерт пояснив, чому США не перемогли Іран

Українські експерти вже на Близькому Сході: експерт оцінив, чи має віддячити Захід

Аналог ізраїльського «Залізного куполу»: експерт розповів про посилення української ППО

«Світ може спалахнути»: експерт оцінив, чи можуть регіональні війни вилитися в одну глобальну

Показати ще