Чоловік жорстоко побив лікарів і пацієнтів лікарні: «Такого не бачили в фільмах жахів»

Читать на русском
агрессия злось оскал

У міській лікарні Рівного 26-річний пацієнт влаштував страшний дебош

Він побив лікаря, зламав ніс санітарку, а потім вистрибнув з вікна четвертого поверху.

Пацієнта госпіталізували близько 15:00 годин. “Він був контактний, адекватний, в свідомості. Поступив він після судомного нападу вперше в житті, тому був госпіталізований”, – пояснила завідуюча неврологічним відділенням Чернігівської міської лікарні Наталія Сисоєва.

Але вже о 20:00 вечора хворий немов сказився – почав бити плафони, порізав собі руки склом, наводив жах на все відділення.

Тоді медики прив’язали чоловіка до ліжка.

Померлим Дідом Морозом виявився відомий російський артист: подробиці трагедії

“Він гриз пальці, руки, гриз жалюзі, скрутився калачиком і хвилин через 10 почав вириватися”, – говорить лікар-невролог Рівненської міської лікарні Ірина Приходько. Коли це пацієнтові вдалося, він накинувся на медиків. Спочатку побив присутніх в палаті жінок. Далі побіг в іншу палату і виліз на карниз по ту сторону вікна.

Лікарі кинулися дзвонити в усі екстрені служби. Чоловік не стрибнув, але не втримався і впав з висоти четвертого поверху. Лише дивом він не вдарився головою об бетонну конструкцію, тому і вижив. Пацієнта терміново доставили в реанімацію, тепер у нього попереду місяці лікування та реабілітації.

“Важка травма, скелетна травма, забій грудної клітини, переломи стегна, ліктя, таза. Спілкується, пояснює, що болить, але не контролює свої емоції”, – говорить лікар-ординатор реанімації Андрій Захарук.

З пацієнтом лікарі поки спілкуватися не дозволяють, тому що спочатку чоловікові необхідна допомога психіатра. Зараз пацієнт нібито не пам’ятає, що з ним сталося. Зате медики та інші хворі оговтуються від пережитого, багатьом довелося давати заспокійливі.

“Неврологічні хворі, вони і так мають такі тривожні проблеми, а після цього стресу хворі сказали, що не бачили подібних ситуацій в найкривавіших фільмів жахів”, – зізнається завідувачка неврологічним відділенням. Постраждала санітарка лікується вдома.

“Перелом носа зі зміщенням, пацієнтці проведена репозиція – операція кісток носа”, – розповіла лор-лікар Рівненської міської лікарні Олександр Тимощук.

Напомним, актер из «Сватов» жестоко избил жену: известна причина зверства, в это трудно поверить.

Как писала Politeka, в Киеве любитель русского языка избил известную активистку: подробности скандала.

Также Politeka сообщала, сотрудники Росгвардии избили беременную женщину: подробности зверства и видео.

Джерело: ТСН


Пахне ціною 200 доларів за барель і танкерами, що горять, більше, ніж світом, – політтехнолог Ірану

«Є три способи завербувати людину»: військовий пояснив, як кремль знаходить своїх агентів

«Тіньовому флоту не має бути життя»: експорт оцінив успішний удар Сил Оборони по Усть-Лузі

Черговий ракетно-дроновий обстріл України: експерт заявив, що балтійські країни можуть видихнути

Дві козирні карти: експерт заявив, що Україна стає привабливішим союзником, ніж США

«Живуть у парадигмі старих воєн»: експерт пояснив, чому США не перемогли Іран

Українські експерти вже на Близькому Сході: експерт оцінив, чи має віддячити Захід

Аналог ізраїльського «Залізного куполу»: експерт розповів про посилення української ППО

«Світ може спалахнути»: експерт оцінив, чи можуть регіональні війни вилитися в одну глобальну

"Ми порушили плани противника", - експерт пояснив цілі росії на весняну військову кампанію

Угорщина затримала українських інкасаторів: експерт оцінив, чи час ремонтувати нафтопровід «Дружба»

Росіяни вже взламували наші реєстри: аналітик пояснив, у чому небезпека виборів онлайн для України

Середньозважений сценарій: експерт оцінив, як довго ще триватиме війна і чи повернуться українці з-за кордону

Взяли тактику та стратегію: експерт розповів, що росія та Білорусь вже почали використовувати прийоми «Хамасу»

Ми поступово наближаємося до нової Карибської, тобто української ядерної кризи, – політолог

«Ми є егалітарним суспільством, не дисциплінарним»: експерт оцінив революційність українців

Штучний інтелект і роботи: експерт розповів про кризу безпеки та реальні її гарантії

«Нам дуже пощастило»: експерт розповів, хто допомагає Казахстану захиститися від російської агресії

Політтехнолог назвав головну проблему мирних переговорів: «Попереду нема рейок»

Показати ще