Подробиці стрілянини в мерії Харкова: нападник відкрив фатальний вогонь по поліції, кадри з місця НП

Читать на русском
дтп, авария, полиция

Посеред ночі у Харкові розігралася справжня трагедія зі стріляниною, не обійшлося без жертв

Так, у ніч на 20 серпня озброєний чоловік увірвався до міської ради Харкова та почав стріляти по охоронцю.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Харкова.

«Інформація про те, що біля міськради чутно постріли, надійшла до поліції близько 00:37. За вказаною адресою вирушив наряд патрульної служби. Поліцейські побачили біля будівлі міськради пораненого охоронця, поруч стояв чоловік, який почав стріляти по патрульним», – зазначили правоохоронці.

Невідомий продовжив стріляти по поліцейських, в результаті чого було серйозно поранено одного  з них.

Патрульним довелося застосувати табельну зброю, щоб знешкодити нападника. Зараз його особа встановлюється.

Пораненого ж копа доправили до лікарні,проте врятувати його не вдалося.

Панін на очах у дочки влаштував безлад на Кримському мосту: Путіну це не сподобається

«У результаті події до лікарні з вогнепальними пораненнями були доставлені охоронець міськради та поліцейський. Не зважаючи на зусилля медиків правоохоронець помер. Інший поранений знаходиться у стабільному тяжкому стані», – йдеться у повідомленні.

На місці події продовжують працювати оперативники. Ні особа нападника, ні його мотиви поки залишаються невідомими.

«Слідчі слідчого управління відкрили кримінальні провадження за ч.2 ст.115 (умисне вбивство) та ст. 348 (посягання на життя працівника правоохоронного органу, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовця) Кримінального кодексу України», – зазначили у поліції.

Як повідомляє спільнота у Facebook «Харьков.Live», нападник зробив близько десяти пострілів у двері мерії, в результаті чого і поранив охоронця. Після цього він зайшов до будівлі мерії.

На місце прибуло два екіпажі поліції. Спочатку вони намагалися вести переговори з нападником. Той же у відповідь відкрив стрілянину, поранивши одного з поліцейських.

Правоохоронцям довелося використати зброю. За словами свідків, нападника застрелили.

Нагадаємо, мотоцикліст розстріляв водія в Києві.

Як писала Politeka, у Києві розстріляли людей, багато постраждалих, з’явилися кадри НП.

Також Politeka писала, що євробляхери влаштували стрілянину в Києві, введено план перехоплення.


Крики та бруд: експерт пояснив, як моральний стан впливає на боєздатність армії

Артилерія, долини та міські бої: військовий розповів про ситуацію на Запорізькому напрямку

«На агресора треба тиснути»: експерт заявив, що удари ЗСУ по рф тільки сприяють переговорам

«Контрудар ЗСУ»: експерт розповів про ситуацію в Покровську

«Противник перестав наступати в лоб»: військовий експерт розповів, що відбувається на Гуляйпільському напрямку

«Як можна більше перемолоти російські війська»: військовий розповів про ситуацію в Покровську

«Прямого зіткнення між США та росією не чекайте»: експерт оцінив шанси на протистояння

40 кілометрів за чотири роки: експерт розповів про реальні поступи росіян на фронті

Куп'янськ, Покровськ, Мирноград, Гуляйполе: військовий експерт оцінив ситуацію в точках напруги

Інтенсивні бої, туман і дрони: військовий експерт оцінив ситуацію на Запорізькому напрямку

«За дві години ситуація може кардинально помінятися»: експерт пояснив, що відбувається в Покровську

Стара тактика у міжнародній політиці: експерт пояснив мету ядерної ескалації у світі

Найбільш ймовірним є сценарій гнилої угоди, яка призведе до нової хвилі війни за рік, – експерт пояснив, чому мир з рф недосяжний

Новий рівень повітряних атак “Шахедів”: експерт розповів про страшну загрозу

Санкції, фінансування ЗСУ і наступ рф: експерт заявив, що західні медіа дають надто песимістичні прогнози

«Орешник» у Білорусі – це Карибська криза: експерт розповів, як має відповісти Захід

Велика війна чи великі переговори: експерт розповів, навіщо росіяни показали нову ракету «Буревісник»

Операції на території росії: експерт розповів про операції ЗСУ з рухами, які боряться проти путіна

«Першочергове – це припинення вогню»: експерт пояснив, як змусити росію піти на поступки

Показати ще