Терміново: п’яний депутат на Audi задавив людину, поліція не ворушиться

Читать на русском
Терміново: п’яний депутат на Audi задавив людину, поліція не ворушиться Терміново: п’яний депутат на Audi задавив людину, поліція не ворушиться

П’яний депутат збив на дорозі велосипедиста на смерть. Загиблому чоловікові було 58 років

Винуватцем ДТП став депутат Сарненського райради (Рівненська область) Петро Зембицький.

У вівторок, 7 серпня, близько 21:30 депутатська AUDI на іноземних номерах на 141 кілометрі автодороги Рівне-Городище-Старокостянтинів збила велосипедиста.

Дослідження показали у водія 1,27 проміле алкоголю, що більш, ніж в 6раз перевищує допустиму норму.

Вивіз коханку і гроші, сидить віскарик попиває: фото Януковича наробило шуму

Загиблий чоловік працював сантехніком в будинку для літніх людей, куди зазвичай добирався на велосипеді.

За фактом події порушено кримінальне провадження, але водій поки не затриманий. У Головному управлінні поліції в Рівненській області розповіли, що призначені експертизи, за результатами яких і буде прийматися рішення про оголошення підозри депутату.

Однак зробити це можна буде тільки за попереднім погодженням з обласним прокурором через депутатського статусу.

Відзначимо, що в той вечір також сталася страшна ДТП в Дніпропетровській області. Там зіткнулися рейсовий автобус і легковий автомобіль.

В результаті аварії двоє людей загинули, 16 травмовані.

Відзначається, що загинули чоловік і жінка, які їхали в рейсовому автобусі сполученням “Дніпро – Кам’янське”.

За даними керівника Державної служби з надзвичайних ситуацій Дніпропетровської області Андрія Кульбач, травми отримали 16 осіб, 11 з яких знаходяться на стаціонарному лікуванні в КЗ “Каменська міська лікарня СМП”, ще три людини лікуються амбулаторно і ще двоє постраждалих обстежуються в КЗ “Міська клінічна лікарня №6 “м . Дніпро.

Він зазначив, що рятувальники вже завершили ліквідацію наслідків ДТП, підняли автобус. Наслідки аварії, за його словами, жахливі.

За попередньою інформацією, 34-річний водій автомобіля “Audi” не надав автобусу перевагу в русі, в результаті чого сталося зіткнення. В результаті автобус перекинувся на бік.

За даним фактом вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

Нагадаємо, водій маршрутки шокував українців, з’явилося відео жаху.

Як повідомляла Politeka, жахлива ДТП з заробітчанами сталася в Італії: 12 загиблих, з’явилися подробиці та кадри.

Також Politeka писала, що Влад Яма потрапив у ДТП і налякав шанувальників тривожним повідомленням.

Опубліковано:
Теги:

«Росія фактично висунула ультиматум»: експерт оцінив, чи почнеться велика війна у морях і океанах

Гра веж кремля: експерт пояснив, що відбувається навколо партії «Яблуко» і виборів в рф

Потужність велика, а точність низька: експерт розповів, у чому небезпека північнокорейських ракет, які постачають росії

«Не тому, що він любить росію»: експерт пояснив, чому Маск не дає Starlink для ударів по рф

«Кремль ухвалив рішення»: експерт оцінив, чи буде знято блокаду в Чорному морі

«США нам не дадуть своїх запасів»: експерт пояснив, чому партнери не передають Україні ракети до Patriot

Пасивна фаза, санкції і ядерка: експерт оцінив, чи є шанс на переговори з росією

Це характеристика війни на виснаження, – експерт про замахи на військових та еліти

«Війна знову стала війною»: експерт пояснив, чому переговорний процес зупинився

«Наступні 2-3 місяці стануть визначальними»: експерт оцінив, чи готується у росії мобілізація

Це може бути предметом для торгів, – експерт про рішення Трампа щодо ліцензії на Patriot

«Ця гонка нескінченна»: експерт пояснив, чому ракет ППО всім завжди не вистачатиме

Маховик протистояння: експерт оцінив, чи полетять ще російські ракети до Польщі

«Генерал Драпатий пройшов усі щаблі»: експерт розповів про нового головнокомандувача

«Це ворота у світ»: експерт пояснив, чому важливо захистити судна у Чорному морі та порти

Румунія стає ключовим провідником сил НАТО, - експерт про збиття російських дронів

«Говорив із настороженістю»: експерт оцінив, чи дослухається путін до Токаєва щодо заморозки війни

Намічається цікаве зрушення у переговорах, якщо виключити зайвий елемент, – Михайло Шейтельман

Це той генерал, який реально їздить по передовій смузі, – Михайло Кузаконь про нового головкома Драпатого

Показати ще