Чорний день в Україні: у новій страшній ДТП загинуло 10 осіб, пасажирів дістають з-під уламків

Читать на русском
Чорний день в Україні: у новій страшній ДТП загинуло 10 осіб, пасажирів дістають з-під уламків Чорний день в Україні: у новій страшній ДТП загинуло 10 осіб, пасажирів дістають з-під уламків

Маршрутний автобус зіткнувся з вантажівкою на трасі Київ-Чоп, у результаті аварії загинули люди

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

«Дорожньо-транспортна пригода за участі маршрутного автобуса та великогабаритної вантажівки сталась 20 липня близько 10:40 на 127 км автодороги Київ – Чоп, поблизу с.Глибочиці Житомирського району. На місці події продовжують працювати поліцейські, рятувальники та медики. Обставини нині з’ясовуються», – зазначили правоохоронці.

Швидше за все, маршрутний автобус прямував сполученням Київ-Рівне.

За попередніми даними, маршрутка рухалася у бік Житомира. Вона зіткнулася з вантажівкою «DAF» з напівпричепом.

Вже відомо, що у ДТП загинуло 10 осіб.

Ще десять людей перебувають у лікарні. У них трави різного ступеню тяжкості.

На місці події досі працюють слідчі, патрульні, рятувальники та медики.

Нагадаємо, вранці 20 липня у Миколаївській області водій мікроавтобуса з людьми в’їхав у припарковану вантажівку. У результаті аварії 5 людей загинули, 12 отримали травми. Про це у Facebook повідомив перший заступник глави Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

Аварія сталася поблизу селища Криве Озеро близько 4 години ранку.

«Водій мікроавтобуса Mercedes-Benz перевозив 15 пасажирів за маршрутом «Одеса-Гомель» та не впорався з керуванням вказаного транспортного засобу. У результаті сталося зіткнення з припаркованим на узбіччі вантажним автомобілем. П’ятеро чоловіків, пасажирів мікроавтобуса, загинули, а інші 12 пасажирів отримали тілесні ушкодження та доставлені до Кривоозерської ЦРЛ», – написав Аброськін.

Завтра вранці: сотні відпочиваючих на популярному українському курорті в паніці, обіцяють підірвати

Як писала Politeka, 19 липня автобус з пасажирами в північному індійському штаті Уттаракханд злетів з гірської дороги і впав в глибоку ущелину поблизу. За словами співробітника поліції, внаслідок трагічної дорожньо-транспортної пригоди, автобус впав в 250-метрову ущелину. Поліцейський заявив, що 14 людей загинули, близько 15 постраждали. При цьому шестеро осіб перебувають в критичному стані.

Як повідомлялося, голлівудський блокбастер трапився на українській трасі: інспектора тягли на капоті фури.

Також трагедія сталася в Києві: хлопець, який вижив після ДТП, пішов топитися.

Опубліковано:
Теги:

«Війна знову стала війною»: експерт пояснив, чому переговорний процес зупинився

«Наступні 2-3 місяці стануть визначальними»: експерт оцінив, чи готується у росії мобілізація

Це може бути предметом для торгів, – експерт про рішення Трампа щодо ліцензії на Patriot

«Ця гонка нескінченна»: експерт пояснив, чому ракет ППО всім завжди не вистачатиме

Маховик протистояння: експерт оцінив, чи полетять ще російські ракети до Польщі

«Генерал Драпатий пройшов усі щаблі»: експерт розповів про нового головнокомандувача

«Це ворота у світ»: експерт пояснив, чому важливо захистити судна у Чорному морі та порти

Румунія стає ключовим провідником сил НАТО, - експерт про збиття російських дронів

«Говорив із настороженістю»: експерт оцінив, чи дослухається путін до Токаєва щодо заморозки війни

Намічається цікаве зрушення у переговорах, якщо виключити зайвий елемент, – Михайло Шейтельман

Це той генерал, який реально їздить по передовій смузі, – Михайло Кузаконь про нового головкома Драпатого

«Іншого способу ми не маємо»: експерт пояснив, чому треба продовжувати кампанію ударів по рф

Важливо вплинути на психологію путіна і більшості суспільства РФ: експерт розповів, куди потрібно спрямовувати удари

«Це призведе до тотальної катастрофи»: експерт пояснив, чим небезпечне поширення агресії Росії на Європу

«Тут ще треба переконати Лукашенка»: експерт оцінив, наскільки реальні загрози від рф для Польщі

Те ж НАТО, але без США: експерт розповів про рішення Коаліції рішучих для України

У масштабах країни 150 пошкоджених АЗС – це чверть відсотка: експерт оцінив наслідки ударів рф по українських АЗС

Потрібно забезпечувати порядок і контролювати забудовників, – експерт про детонацію у Вишневому

Піхота виконує функцію спецназу та розвідки, – військовий експерт про міські бої

Показати ще