Бойовики атакували ВСУ забороненим зброєю: деталі нової підлості путінських головорізів

Читать на русском
всу, боевики, война, донбасс

На Донбасі за минулу добу, 14 жовтня, окупанти 21 разів відкривали вогонь по позиціях ВСУ

Як передає Politeka, про це повідомляє прес-центр штабу ООС.

“14 жовтня збройні формування Російської Федерації та її найманці 21 раз порушили режим припинення вогню. Противник обстрілював позиції підрозділів Об’єднаних сил із заборонених Мінськими угодами мінометів калібру 120 та 82 мм, озброєння БМП, гранатометів різних систем і стрілецької зброї”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “СХІД” противник здійснив 11 обстрілів: тричі поблизу Новотроїцького – з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів; біля Водяного і Лебединського – з міномета калібру 120 мм та станкових протитанкових гранатометів; двічі неподалік Новогнатівки – з СПГ та великокаліберних кулеметів; біля Водяного – з озброєння БМП-1, станкових автоматичних гранатометів і стрілецької зброї; поблизу Пищевика, Лебединського та Опитного – з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

Путін в пастці, Росія тріщить по швах: названа дата неминучого розпаду

В районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “ПІВНІЧ” противник здійснив 10 обстрілів: двічі поблизу Новолуганського – з мінометів калібру 82 мм та автоматичних гранатометів; п’ять разів неподалік Луганського – з гранатометів різних систем та великокаліберних кулеметів; в районі Золотого – з великокаліберних кулеметів; біля Кримського – з озброєння БМП-1, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї; неподалік Хутора Вільного – з ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї.

У штабі повідомили, що за минулу добу, внаслідок обстрілів, отримав поранення один військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил.

З початку цієї доби збройні формування Російської Федерації та її найманці 4 рази порушили режим припинення вогню.

Нагадаємо, Путіна помітили під вікнами Зеленського, фото облетіло мережу: що відбувається на Банковій.

Як повідомляла Politeka, зустріч Зеленського і Путіна на межі зриву, озвучено найскладніше умова: «Останній шанс».

Також Politeka писала про те, що Зеленський відправився на передову в День захисника і вразив заявою: «У народу два шляхи».


Ми можемо і маємо шанси проривати ППО довкола москви, – експерт про парад 9 травня

Це як невловимий месник, - військовий експерт про потужність дронів у сучасній війні

«Це буде пекельний тиждень»: експерт оцінив атаку на москву напередодні параду

«Якби охоронець у супермаркеті мав пістолет…»: експерт пояснив, чому потрібна легалізація зброї

Тихий бій: експерт пояснив, навіщо Білорусь будує дороги до українського кордону

Переломного моменту на фронті немає: експерт оцінив, чи вдасться завершити російсько-українську війну мирним шляхом

Інформаційно-психологічна операція рф: експерт пояснив, звідки з’явились повідомлення про напівоточення Сум

Уіткофф і Кушнер обрали дуже своєрідний підхід, – Сем Чарап про мирні переговори

Фронтир свободи: експерт пояснив, як буде виглядати нова система колективної безпеки Європи

Дешеві засоби враження проти винищувачів: експерт розповів про особливості війн перехідного періоду

«Це дуже серйозна розвідознака»: експерт оцінив, що може означати Великоднє перемир'я

«Ескалація буває перед деескалацією»: експерт оцінив, коли розпочнуться реальні мирні переговори

Почали озброюватися: експерт оцінив, чи почне росія агресію проти країн Балтії та Північної Європи

Історія з диверсією проти «Турецького потоку» – операція російських спецслужб: думка експерта

Зерно, дрони і перспективи: експерт оцінив, у чому співпрацюватимуть Україна та Сирія

"Неможливо без величезних втрат": експерт пояснив, чому росіяни не можуть силою взяти Донбас

Іран – це велика загроза для людства, не тільки для США, – експерт пояснив, чому операція США була необхідна

«По другу нашого ворога завдано удару»: експерт оцінив наслідки війна на Близькому Сході для України

У нас із Ізраїлем спільні вороги: експерт заявив, що проти спільних ворогів треба боротися разом

Показати ще