Таємнича загибель спецназівця СБУ: спливли фатальні подробиці, “смерть настала від…”

Читать на русском
Таємнича загибель спецназівця СБУ: спливли фатальні подробиці, “смерть настала від…” Таємнича загибель спецназівця СБУ: спливли фатальні подробиці, “смерть настала від…”

З’явилися нові подробиці таємничої загибелі українського спецназівця Олександра Іванькова

Про це пише місцеве видання Думська

За словами журналістів, старший лейтенант Олександр Іваньков — боєць не одеського, а столичного підрозділу ЦСО СБУ “Альфа”

Згідно з офіційною інформацією, офіцер СБУ Олександр Іваньков, співробітник Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів, більше відомого як група «А», або «Альфа», загинув 11 вересня на території Одеської області.

В силовому відомстві відмовилися розкривати подробиці раптової загибелі спецназовцва. Зазначається, що смерть Олександра Іванькова настала, коли він виконував «завдання, максимально наближені до бойових».

Впав Боїнг з пасажирами: Саакашвілі повідомив, що з його дружиною

Джерело журналістів в СБУ підкреслило, що старший лейтенант Олександр Іваньков загинув під час вкрай складного тренування на воді. Що саме сталося, невідомо: в даний момент ведеться слідство.

Також варто відзначити, що Олександр Іваньков є ветераном війни на Донбасі, він відзначений державними нагородами. За словами товаришів по службі, спецназівець був справжнім професіоналом і патріотом.

Раніше ми повідомляли про страшну трагедію в лавах СБУ. Так, з’явилася інформація про таємничу загибель спецназівця ЦСО “Альфа” Олександра Іванькова. Спершу ЗМІ повідомили, що офіцер спецслужби нібито загинув на Донбасі, виконуючи бойове завдання.

Пізніше в прес-центрі СБУ спростували цю інформацію і заявили, що офіцер Олександр Іваньков загинув на полігоні в Одеській області

«33-річний співробітник Центру спеціальних операцій боротьби з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів СБУ старший лейтенант Олександр Іваньков не загинув 12 вересня при виконанні бойового завдання на Донбасі, а 11-го – в Одеській області, виконуючи завдання, максимально наближене до бойового», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, ООС охопили кровопролитні бої, ЗСУ вирвали яскраву перемогу, у Путіна паніка.

Як повідомляла Politeka, ЗСУ під вогнем, бойовики влаштували пекло, почалася звіряча атака в ООС.

Також Politeka писала, що бійці ЗСУ розповіли про бій, який приховували від українців.

Опубліковано:
Теги:

Це характеристика війни на виснаження, – експерт про замахи на військових та еліти

«Війна знову стала війною»: експерт пояснив, чому переговорний процес зупинився

«Наступні 2-3 місяці стануть визначальними»: експерт оцінив, чи готується у росії мобілізація

Це може бути предметом для торгів, – експерт про рішення Трампа щодо ліцензії на Patriot

«Ця гонка нескінченна»: експерт пояснив, чому ракет ППО всім завжди не вистачатиме

Маховик протистояння: експерт оцінив, чи полетять ще російські ракети до Польщі

«Генерал Драпатий пройшов усі щаблі»: експерт розповів про нового головнокомандувача

«Це ворота у світ»: експерт пояснив, чому важливо захистити судна у Чорному морі та порти

Румунія стає ключовим провідником сил НАТО, - експерт про збиття російських дронів

«Говорив із настороженістю»: експерт оцінив, чи дослухається путін до Токаєва щодо заморозки війни

Намічається цікаве зрушення у переговорах, якщо виключити зайвий елемент, – Михайло Шейтельман

Це той генерал, який реально їздить по передовій смузі, – Михайло Кузаконь про нового головкома Драпатого

«Іншого способу ми не маємо»: експерт пояснив, чому треба продовжувати кампанію ударів по рф

Важливо вплинути на психологію путіна і більшості суспільства РФ: експерт розповів, куди потрібно спрямовувати удари

«Це призведе до тотальної катастрофи»: експерт пояснив, чим небезпечне поширення агресії Росії на Європу

«Тут ще треба переконати Лукашенка»: експерт оцінив, наскільки реальні загрози від рф для Польщі

Те ж НАТО, але без США: експерт розповів про рішення Коаліції рішучих для України

У масштабах країни 150 пошкоджених АЗС – це чверть відсотка: експерт оцінив наслідки ударів рф по українських АЗС

Потрібно забезпечувати порядок і контролювати забудовників, – експерт про детонацію у Вишневому

Показати ще