Автобус з туристами впав у 30-метровий яр: земля усипана тілами, деталі трагедії

Читать на русском
Автобус з туристами впав у 30-метровий яр: земля усипана тілами, деталі трагедії Автобус з туристами впав у 30-метровий яр: земля усипана тілами, деталі трагедії

У Лаосі увечері 19 серпня автобус з туристами злетів у яр

Як повідомляє CNA, автобус перевозив понад 40 громадян Китаю, які прямували в туристичне містечко Луангпхабанг.

Місцева поліція інформує, що автобус злетів з дороги і впав в 30-і метровий яр.

“На даний момент вилучено 13 тіл. Ще двоє людей зникли безвісти”, – заявили в поліції.

Серед можливих причина ДТП розглядають несправність гальм в автобусі. Повідомляється, що 31 людина отримала медичну допомогу.

Відзначається, що ДТП в Лаосі, Таїланді, Камбоджі і М’янмі є поширеним явищем, а правила дорожнього руху часто не дотримуються. Правоохоронці часто не звертають на це увагу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що автобус з китайськими туристами потрапив в аварію на сході Москви, на перетині 1-й Володимирській області та Шосе Ентузіастів.

Відомого російського режисера терміново госпіталізовали: що сталося

За даними російських ЗМІ, в автобусі їхало понад 30 туристів з Китаю.

З незрозумілої причини водій вчасно не зреагував на червоний сигнал світлофора і в спробі уникнути зіткнення з легковим автомобілем врізався в освітлювальну щоглу.

За інформацією прес-служби московського департаменту охорони здоров’я, постраждали 29 людей, 19 з них, включаючи двох дітей, госпіталізовано до міських лікарень.

В результаті того, що сталося постраждали 14 осіб, всі вони госпіталізовані. Уже відомо, що в автобусі знаходилися громадяни Росії.

За попередніми даними, в аварії винен водій автобуса. Згідно з однією з версій йому могло стати погано за кермом.

Також відзначимо, що в Пермі автобус з пасажирами врізався в магазин. За попередніми даними, в результаті ДТП одна людина загинула, а також 24 людини постраждали. Також російські ЗМІ уточнюють, що серед постраждалих восьмеро дітей.

В офіційному повідомленні поліції повідомляється тільки про одного загиблого і десяти постраждалих.

Крайовий МОЗ уточнив, що в стані середньої тяжкості перебувають п’ять дітей.

На місці НП працювали 18 бригад медиків і дві бригади медицини катастроф.

Аварія сталася на в’їзді в район Гайва. Автобус врізався в стіну магазину через те, що у нього «повело колесо».

Video shot at the serious car accident scene in N Laos, where 8 were killed, 20 injured and 8 others remained missing. pic.twitter.com/PjlAy337D2

— People's Daily, China (@PDChina) August 19, 2019

Нагадаємо, страшна ДТП сталася в Одесі: «пожежа, величезні пробки і перевернутий джип».

Як повідомляла Politeka, авто з військовими розбилося в ДТП.

Також Politeka писала, що нова Зайцева знесла зупинку у Києві: людей розкидало, як кеглі.

Опубліковано:
Теги:

Маховик протистояння: експерт оцінив, чи полетять ще російські ракети до Польщі

«Генерал Драпатий пройшов усі щаблі»: експерт розповів про нового головнокомандувача

«Це ворота у світ»: експерт пояснив, чому важливо захистити судна у Чорному морі та порти

Румунія стає ключовим провідником сил НАТО, - експерт про збиття російських дронів

«Говорив із настороженістю»: експерт оцінив, чи дослухається путін до Токаєва щодо заморозки війни

Намічається цікаве зрушення у переговорах, якщо виключити зайвий елемент, – Михайло Шейтельман

Це той генерал, який реально їздить по передовій смузі, – Михайло Кузаконь про нового головкома Драпатого

«Іншого способу ми не маємо»: експерт пояснив, чому треба продовжувати кампанію ударів по рф

Важливо вплинути на психологію путіна і більшості суспільства РФ: експерт розповів, куди потрібно спрямовувати удари

«Це призведе до тотальної катастрофи»: експерт пояснив, чим небезпечне поширення агресії Росії на Європу

«Тут ще треба переконати Лукашенка»: експерт оцінив, наскільки реальні загрози від рф для Польщі

Те ж НАТО, але без США: експерт розповів про рішення Коаліції рішучих для України

У масштабах країни 150 пошкоджених АЗС – це чверть відсотка: експерт оцінив наслідки ударів рф по українських АЗС

Потрібно забезпечувати порядок і контролювати забудовників, – експерт про детонацію у Вишневому

Піхота виконує функцію спецназу та розвідки, – військовий експерт про міські бої

Відрізати росію у Чорному і Балтійському морях – це порушення цілого ланцюга логістики, – Олександр Мусієнко

Повітряна фаза має вирішальне значення, – експерт про удари вглиб рф

План путіна: експерт пояснив, навіщо росіяни бомблять житлові будинки в Україні

Свідома акція: публіцист пояснив, хто зіштовхнув Україну і Польщу на темі Волинської трагедії

Показати ще