Потужна стихія накрила країну, є жертви: будинки затоплені, рятувальники не справляються, подробиці

Читать на русском
Потужна стихія накрила країну, є жертви: будинки затоплені, рятувальники не справляються, подробиці Потужна стихія накрила країну, є жертви: будинки затоплені, рятувальники не справляються, подробиці

У країні ввели «червоний», найвищий, рівень небезпеки

Негода забрала життя, щонайменше, 13 осіб.

Потужні повені лютують в Китаї. Кілька тисяч людей екстрено евакуюють із зони небезпеки. На жаль, є жертви, йдеться в сюжеті ТСН.

Зливи затопили житлові будинки та промислові будівлі. Потоки бруду розмивають дороги і зносять все на своєму шляху.

Велике горе сталося в сім’ї Пугачової, смерть наздогнала у відпустці: «відмовили всі органи»

Рятувальники намагаються розгрібати завали з уламків будинків та гілок дерев. Під ними можуть знаходитися люди. Однак рятувальники не справляються, оскільки стихія продовжує бушувати.

У Китаї ввели найвищий, червоний рівень небезпеки.

У неділю, 4 серпня, в країні сталася трагедія. В ущелині Доби повіту Хефен раптовий сильний потік води змив десятки туристів з інших регіонів Китаю. Попередньо, влада каже про 13 загиблих. Врятувати вдалося 61 людини.

Як повідомлялося раніше, нова природна катастрофа обрушилася на Росію: ціла область пішла під воду через аномальні дощів. У Ульяновської області РФ всього за 12 годин випала півторамісячна норма опадів.

Втім, невеликий дощ став не єдиною проблемою регіону: опади супроводжувалися поривчастим вітром, який став причиною 27 відключень електроенергії в 14 муніципальних утвореннях. Найсильніше постраждали від негоди Ульяновськ і Димитровград.

Через дощ в багатьох населених пунктах виникли масштабні підтоплення. За останніми даними, опади затопили 26 дворових територій в Ульяновську, 16 приватних будинків і 12 будинків в районі Дімітровграда. У Миколаївському районі та Новоульяновську відключена холодна вода, ведуться роботи по відновленню її подачі.

Екстрені служби намагаються впоратися з наслідками стихії, проте одних їх зусиль недостатньо. Зокрема, ульяновські активісти закликали на допомогу жителів міста Димитровград, оскільки затопленим виявився центр для людей з інвалідністю.

«Керівник центру реабілітації інвалідів Наталія Емангулова буквально благала про допомогу в соцмережах:« Що робити ??? Ми в розгубленості … Чекаємо допомоги! ». На цей клич відреагував перший віце-спікер ЗСО Василь Гвоздьов: «Тримайтеся», – повідомляють місцеві видання.

У свою чергу, в Димитровграді введений режим підвищеної готовності комунальних служб, який буде діяти до повної ліквідації наслідків негоди, повідомила міська влада. Крім вулиць затопленими виявилися підвали в житлових будинках в декількох районах міста, крім того, жителі повідомляють про протечках дахів.

Синоптики попереджають, що в найближчі дні дощі продовжаться. Крім того, в регіоні посиляться пориви вітру до 16-21 метрів в секунду.

Нагадаємо, нова біда обрушилася на український курорт після потужного шторму.

Як повідомляла Politeka, жителів України очікує погодна катастрофа: «жити доведеться в справжньому пеклі».

Також Politeka писала, що місто пішло під воду, забили фонтани бруду: з’явилися знімки наслідків шторму в Одесі.

Опубліковано:
Теги:

«Говорив із настороженістю»: експерт оцінив, чи дослухається путін до Токаєва щодо заморозки війни

Намічається цікаве зрушення у переговорах, якщо виключити зайвий елемент, – Михайло Шейтельман

Це той генерал, який реально їздить по передовій смузі, – Михайло Кузаконь про нового головкома Драпатого

«Іншого способу ми не маємо»: експерт пояснив, чому треба продовжувати кампанію ударів по рф

Важливо вплинути на психологію путіна і більшості суспільства РФ: експерт розповів, куди потрібно спрямовувати удари

«Це призведе до тотальної катастрофи»: експерт пояснив, чим небезпечне поширення агресії Росії на Європу

«Тут ще треба переконати Лукашенка»: експерт оцінив, наскільки реальні загрози від рф для Польщі

Те ж НАТО, але без США: експерт розповів про рішення Коаліції рішучих для України

У масштабах країни 150 пошкоджених АЗС – це чверть відсотка: експерт оцінив наслідки ударів рф по українських АЗС

Потрібно забезпечувати порядок і контролювати забудовників, – експерт про детонацію у Вишневому

Піхота виконує функцію спецназу та розвідки, – військовий експерт про міські бої

Відрізати росію у Чорному і Балтійському морях – це порушення цілого ланцюга логістики, – Олександр Мусієнко

Повітряна фаза має вирішальне значення, – експерт про удари вглиб рф

План путіна: експерт пояснив, навіщо росіяни бомблять житлові будинки в Україні

Свідома акція: публіцист пояснив, хто зіштовхнув Україну і Польщу на темі Волинської трагедії

Чим більше ворог воює, тим більші у нього збитки, – експерт про діпстрайки ЗСУ

Нам відомі плани російського командування, – експерт про наступ на Чернігів

Другий Афганістан: офіцер Армії оборони Ізраїлю пояснив, чому не можна дати Ірану розвиватися

Наші спецпідрозділи працюють проти росії відповідно до концепції примусу до миру, – Микола Томенко

Показати ще