Люта стихія почала відбирати людські життя: «тіла знаходять серед сміття», деталі і кадри НП

Читать на русском
Люта стихія почала відбирати людські життя: «тіла знаходять серед сміття», деталі і кадри НП Люта стихія почала відбирати людські життя: «тіла знаходять серед сміття», деталі і кадри НП

Негода забрала людські життя, знищила житлові будинки і тримає країну у страху

В результаті негоди істотно пошкоджені житлові будинки, транспорт, затопило багато вулиць. Про це повідомляє Ansa.it.

Але найстрашніше, що ураган забрав життя, щонайменше, трьох людей:

“В районі Фоцене, Італія вітер відкинув проїжджаючу машину, в результаті чого загинула 27-річна жінка, яка була за кермом. Дівчина намагалася сховатися від негоди на стоянці заправної станції, однак вихор підняв машину і відкинув на десятки метрів за дренажний канал », – йдеться в повідомленні джерела.

Крім того, трагедія трапилася в італійському Ареццо – там загинув 72-річний чоловік:

«Той їхав на машині, яку розбило в результаті повені. Тоді чоловік вийшов з машини і його змило водою. Тіло чоловіка знайшли серед сміття неподалік від його машини », – відзначили місцеві рятувальники.

Також ми писали про трагічну загибель відомого спортсмена в результаті урагану. Як відомо, загиблим виявився 45-річний спортсмен з Норвегії Сильє Фісмена:

«Чоловік загинув під час змагань – під час забігу в горах в Південному Тіролі в нього влучила блискавка». Повідомляється, що трагедія сталася біля озера Сан-Панкраціо на висоті 2 тис. 100 м.

Знеструмлено також багато будинків, вулиці перетворилися на річки – люди налякані і благають про порятунок.

Медведєв раптово приїхав в Україну, військових призвели в бойову готовність: що відбувається

Нагадаємо, в Індії на людей звалилася небачена до сих пір аномалія:

«51 людина загинула, і ще дев’ять постраждали через удари блискавки за два дні в штатах Біхар і Джаркханд, розташованих на сході Індії».

Раніше повідомлялося, що в штаті Уттар-Прадеш на півночі Індії загинули 32 людини. Колосальні людські жертви зафіксовані також в штаті Біхар – там загинули 39 людей. В Джаркханд – блискавка вбила ще 12:

«Влада штату вирішили надати матеріальну підтримку родичам загиблих і надати необхідне лікування постраждалим», – йдеться в багатьох повідомленнях на національному телебаченні Індії.

Нагадаємо і про НП, де земля розійшлася – утворилися глибокі моторошні провалля, сотні людей налякані й лишилися без даху над головою. Потужний землетрус в районі Лорето на півночі Перу наробив чимало лиха.

Тоді одна людина загинула і ще 11 осіб постраждали:

«Підземні поштовхи магнітудою 8,0 зруйнували більш ніж 50 будинків. Кілька шкіл, церков, лікарень, мостів і дороги було пошкоджено».

Нагадаємо, стихія розходилася в Україні, є жертви.

Як повідомляла Politeka, люта стихія забрала життя п’ятьох: «рятувальники дістають бездиханні тіла»

Також Politeka писала, що потужна стихія змиває місто з лиця землі: 63 загиблих.

Опубліковано:
Теги:

Це характеристика війни на виснаження, – експерт про замахи на військових та еліти

«Війна знову стала війною»: експерт пояснив, чому переговорний процес зупинився

«Наступні 2-3 місяці стануть визначальними»: експерт оцінив, чи готується у росії мобілізація

Це може бути предметом для торгів, – експерт про рішення Трампа щодо ліцензії на Patriot

«Ця гонка нескінченна»: експерт пояснив, чому ракет ППО всім завжди не вистачатиме

Маховик протистояння: експерт оцінив, чи полетять ще російські ракети до Польщі

«Генерал Драпатий пройшов усі щаблі»: експерт розповів про нового головнокомандувача

«Це ворота у світ»: експерт пояснив, чому важливо захистити судна у Чорному морі та порти

Румунія стає ключовим провідником сил НАТО, - експерт про збиття російських дронів

«Говорив із настороженістю»: експерт оцінив, чи дослухається путін до Токаєва щодо заморозки війни

Намічається цікаве зрушення у переговорах, якщо виключити зайвий елемент, – Михайло Шейтельман

Це той генерал, який реально їздить по передовій смузі, – Михайло Кузаконь про нового головкома Драпатого

«Іншого способу ми не маємо»: експерт пояснив, чому треба продовжувати кампанію ударів по рф

Важливо вплинути на психологію путіна і більшості суспільства РФ: експерт розповів, куди потрібно спрямовувати удари

«Це призведе до тотальної катастрофи»: експерт пояснив, чим небезпечне поширення агресії Росії на Європу

«Тут ще треба переконати Лукашенка»: експерт оцінив, наскільки реальні загрози від рф для Польщі

Те ж НАТО, але без США: експерт розповів про рішення Коаліції рішучих для України

У масштабах країни 150 пошкоджених АЗС – це чверть відсотка: експерт оцінив наслідки ударів рф по українських АЗС

Потрібно забезпечувати порядок і контролювати забудовників, – експерт про детонацію у Вишневому

Показати ще