НП в Азовському морі, сліплять зеленим променем: що відомо про найсекретнішу зброю Путіна

Читать на русском
НП в Азовському морі, сліплять зеленим променем: що відомо про найсекретнішу зброю Путіна НП в Азовському морі, сліплять зеленим променем: що відомо про найсекретнішу зброю Путіна

Бійці ВСУ виявили провокацію з боку берегової охорони ФСБ РФ недалеко від Маріуполя в Азовському морі

Про дивну поведінку спецслужб РФ повідомили в прес-службі ОСС.

«З напрямку, де розпізнаний один з кораблів берегової охорони ФСБ РФ, тримається на певній відстані, з настанням темряви, відбувається освітлення катерів Морської охорони Держприкордонслужби України променем зеленого кольору. Так звані сеанси освітлення тривають по кілька хвилин», – відзначили в ОС.

Військові зазначають, що шкоди бійцям таким променем не насено. Виведення з ладу технічних засобів після дії його теж. Але військові вжили всіх необхідних заходів, щоб захистити особовий склад. За фактом події вже сповіщена поліція і СБУ.

Відомо, що не так давно Росія вже використовувала лазерну зброю на окупованій території Донбасу. Боєць втратив 80% зору через його вплив.

Відзначено, що був невідомий спалах. Джерело було розташовано на території окупованої бойовиками. Військового госпіталізували. Лікарі виявили, що чоловік осліп через його дію.

Всього відомо про п’ятьох постраждалих за час війни на Донбасі. Росія постійно застосовує лазерну зброю для того, щоб виводити камери спостереження з ладу.

«Приблизно в 300 метрах на північ від моста в Станиці Луганській протягом близько 10 хвилин спостерігачі бачили синє світло, що мелькає кожні кілька секунд приблизно в 800 метрах на південь. Член збройних формувань в Луганську повідомив місії, що збройні формування застосовували лазерне обладнання», – таку заяву оприлюднили члени місії ОБСЄ в жовтні 2018 року.

Застосовувати лазерну зброю люблять бойовики проти людей біля Мар’їнки. Там було зафіксовано п’ять постраждалих. Чотирьох людей вдалося відновити на 100%, а от одному зір не вдалося врятувати.

Нагадаємо, у Зеленського повідомили про довгоочікуване перемир’я на Донбасі

А ще Politeka повідомляла, що Зеленський завдав рішучого удару по Росії

Також Politeka писала, що Путін кинув жителів Донбасу з паспортами

Опубліковано:
Теги:

Важливо вплинути на психологію путіна і більшості суспільства РФ: експерт розповів, куди потрібно спрямовувати удари

«Це призведе до тотальної катастрофи»: експерт пояснив, чим небезпечне поширення агресії Росії на Європу

«Тут ще треба переконати Лукашенка»: експерт оцінив, наскільки реальні загрози від рф для Польщі

Те ж НАТО, але без США: експерт розповів про рішення Коаліції рішучих для України

У масштабах країни 150 пошкоджених АЗС – це чверть відсотка: експерт оцінив наслідки ударів рф по українських АЗС

Потрібно забезпечувати порядок і контролювати забудовників, – експерт про детонацію у Вишневому

Піхота виконує функцію спецназу та розвідки, – військовий експерт про міські бої

Відрізати росію у Чорному і Балтійському морях – це порушення цілого ланцюга логістики, – Олександр Мусієнко

Повітряна фаза має вирішальне значення, – експерт про удари вглиб рф

План путіна: експерт пояснив, навіщо росіяни бомблять житлові будинки в Україні

Свідома акція: публіцист пояснив, хто зіштовхнув Україну і Польщу на темі Волинської трагедії

Чим більше ворог воює, тим більші у нього збитки, – експерт про діпстрайки ЗСУ

Нам відомі плани російського командування, – експерт про наступ на Чернігів

Другий Афганістан: офіцер Армії оборони Ізраїлю пояснив, чому не можна дати Ірану розвиватися

Наші спецпідрозділи працюють проти росії відповідно до концепції примусу до миру, – Микола Томенко

«Гармати замість масла»: експерт оцінив, чи торкнеться паливна криза в рф саме військових

«Білорусь кинулася під крило москви»: експерт оцінив, якою буде реакція на тиск України

«Є охорона кордону, а є оборона кордону»: експерт оцінив, чи нам потрібна ескалація з Білоруссю

«Росіяни вигадали більш лиху інтригу»: експерт розповів, як путін намагається втягнути Білорусь у війну

Показати ще