Російські бойовики влаштували пекло: 17 загиблих, нові тіла знаходять під уламками, швидкі не справляються

Читать на русском
всу, боевики, война, донбасс

Бойовики РФ атакували мирне населення

Повітряно-космічні сили РФ завдали нищівного удару по мирних жителях.

Військові Російської Федерації на північному заході Сирії в понеділок, 22 липня нанесли авіаудар на місцевості – через це загинуло чимало людей. Про це повідомляє турецьке інформаційне агентство Анадолу.

Як нещодавно стало відомо, РФ завдала бойові удари по ринку в зоні деескалації:

“За попередніми даними, жертвами стали 17 мирних жителів, у тому числі один представник сил цивільної оборони Ідліб (“Білі каски”)”.

Відомо також, що через дії бойовиків постраждали населені пункти Марратіннуман, Бидама, Кенббіне і селище Тель-Менніш у провінції Ідліб:

«У результаті авіаудару, нанесеного вранці 22 липня по ринку в селищі Марратіннуман, за попередніми даними, загинули 17 людей, у тому числі представник сил цивільної оборони Ідліб. Крім того, десятки мирних жителів отримали поранення», – повідомив глава Управління цивільної оборони Ідліб (“Білі каски”) Хадж Юсуф.

Путін зустрівся зі своєю копією і зганьбився на весь світ: «Дилда і коротун»

Зараз загони цивільної оборони Ідліб проводять пошуково-рятувальні роботи. Є ймовірність зростання числа жертв бомбардування. Фото з місця атаки просто шокують – всюди розруха, тіла виносять з під уламків будівель.

Так за даними сирійських правозахисників, тільки у період з 26 квітня по 12 липня в зоні деескалації в Ідлібі загинули 606 мирних жителів, у тому числі 111 жінок і 157 дітей і підлітків. Збройна опозиція країни повідомляє, що удари по селищу Марратіннуман завдали ВКС Росії.

Нагадаємо також, 17 липня стало відомо про смерть відомої українки, що воювала у зоні проведення ООС – бійця батальйону «Донбас- Україна»:

«17.07.2019 року загинула Стребіж Світлана Іванівна, боєць батальйону ОШБ «Донбас-Україна», в батальйоні з березня 2015 року».

Відомо, що Світлана Стребіж померла через тривалу хворобу – попри боротьбу хороброї жінки із онкологією, зусилля лікарів, підтримку українців – її, все ж, не вдалося врятувати:

«Після півтора річної боротьби із онкологією за життя, весь час планувала продовжити службу заради повернення окупованої землі під контроль України, оскільки її дім місто Донецьк.
Слава Україні! Герої не вмирають!», – йдеться у повідомленні.

Світлана Стребіж, боєць батальйону «Донбас-Україна» родом із Донецька, 2014 рік жила з надією що Українська армія поверне під свій контроль всю територію України, пишуть її побратими.

Нагадаємо, терористи отримали по зубах від ЗСУ за мінометне пекло: «великі втрати», деталі.

Як повідомляла Politeka, авто з військовими розбилося в ДТП.

Також Politeka писала, що бойовики озвіріли і плюнули на перемир’я: бійці ЗСУ несуть нові втрати

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Крики та бруд: експерт пояснив, як моральний стан впливає на боєздатність армії

Артилерія, долини та міські бої: військовий розповів про ситуацію на Запорізькому напрямку

«На агресора треба тиснути»: експерт заявив, що удари ЗСУ по рф тільки сприяють переговорам

«Контрудар ЗСУ»: експерт розповів про ситуацію в Покровську

«Противник перестав наступати в лоб»: військовий експерт розповів, що відбувається на Гуляйпільському напрямку

«Як можна більше перемолоти російські війська»: військовий розповів про ситуацію в Покровську

«Прямого зіткнення між США та росією не чекайте»: експерт оцінив шанси на протистояння

40 кілометрів за чотири роки: експерт розповів про реальні поступи росіян на фронті

Куп'янськ, Покровськ, Мирноград, Гуляйполе: військовий експерт оцінив ситуацію в точках напруги

Інтенсивні бої, туман і дрони: військовий експерт оцінив ситуацію на Запорізькому напрямку

«За дві години ситуація може кардинально помінятися»: експерт пояснив, що відбувається в Покровську

Стара тактика у міжнародній політиці: експерт пояснив мету ядерної ескалації у світі

Найбільш ймовірним є сценарій гнилої угоди, яка призведе до нової хвилі війни за рік, – експерт пояснив, чому мир з рф недосяжний

Новий рівень повітряних атак “Шахедів”: експерт розповів про страшну загрозу

Санкції, фінансування ЗСУ і наступ рф: експерт заявив, що західні медіа дають надто песимістичні прогнози

«Орешник» у Білорусі – це Карибська криза: експерт розповів, як має відповісти Захід

Велика війна чи великі переговори: експерт розповів, навіщо росіяни показали нову ракету «Буревісник»

Операції на території росії: експерт розповів про операції ЗСУ з рухами, які боряться проти путіна

«Першочергове – це припинення вогню»: експерт пояснив, як змусити росію піти на поступки

Показати ще