13 українців загинули на популярному курорті: «за дивних обставин», подробиці

Читать на русском
медики-скорая-врачи

В Анталії зафіксовано 13 випадків смертей громадян України

Про це Консул України в Анталії В’ячеслав Хоменко, передає «Укрінформ».

Стільки українців загинули в регіоні, за який відповідає консульство України, в період з травня по червень включно.

“З травня по червень у нас 13 померлих громадян України. В основному це люди похилого віку, які приїхали сюди на відпочинок і не розрахували впливу кліматичних умов на стан їх здоров’я”, – розповів консул.

Основна причина – серцево-судинні захворювання.

“Перша з причин, це серцеві напади, також є кілька літніх людей, які зайшли в море і потонули, є люди, які приїхали сюди на лікування і, на жаль, не витримали різноманітних медичних процедур, які здійснювали в лікарні. Такі випадки є і серед тих, хто приїжджав чистити кров, і онкохворі були”, – наводить невтішні дані український дипломат.

Пішов з життя скандальний екс-президент: останні дні “нелегітимного” стали пеклом

За його словами, більшість проблем, з якими стикаються наші громадяни, які приїжджають на відпочинок, – це недотримання звичайних, загальних правил поведінки. Перш за все, те, що зловживання алкоголем. Як відомо, його вживання з купанням в морі – несумісні речі.

“Є також кілька громадян України, які померли природною смертю, але за дивних обставин. Зараз цими справами займається прокуратура і результати розгляду цих справ будуть повідомлені родичам загиблих”, – додав Хоменко.

Раніше ми повідомляли про те, що потужний вибух прогримів в готелі. Повідомлялося, що жахлива НП сталася в портовому місті Кісмайо в Сомалі в п’ятницю, 12 липня. Відразу після вибуху очевидці почули звуки автоматної стрільби.

Повідомляється, що на будівлю було організовано збройний напад. Вибуховий пристрій привів в дію терорист-смертник, що належить до радіальної організації ісламізму «Аш-Шабаб», яка взяла на себе відповідальність за теракт.

Нагадаємо, автобус з туристами злетів у повітря в Єгипті, усюди осколки і кров: кадри трагедії.

Як повідомляла Politeka, у столиці почався хаос: снайпери стріляють без розбору, все у вогні.

Також Politeka писала, що бойовиків Путіна спіткала жорстока розплата: потрапили в пастку.


Нам потрібно виснажити противника швидше, ніж він нас, – експерт про ракети та артилерію

Ефективність ракет: експерт пояснив, у чому складність ракетної програми

Політолог про візит Сі Цзіньпіна до КНДР: «Йде подальше загострення»

Атака на нафтовий термінал: експерт розповів, як почався Петербурзький міжнародний економічний форум

«В середньому десь двічі на місяць»: експерт розповів, як часто рф може влаштовувати масштабні обстріли України

Вже не вперше НАТО під атакою російських дронів, – експерт про атаку на Румунію

Обстріли не змінять ситуацію на фронті: експерт пояснив, чому загрози рф не вплинуть на лінію бойового дотику

«На півдні ми маємо тактичну перевагу»: експерт розповів про ситуацію на Запорізькому напрямку

«Зупинитися буде неможливо»: експерт попередив про ризики початку війни міст

«Треба сконцентрувати угрупування на 150-200 тисяч»: експерт оцінив, чи є загрози наступу рф з півночі

В України з’являться свої КАБи: експерт пояснив, як це змінить ситуацію на фронті

Мир або мобілізація: експерт розповів про зміну настроїв російських воєнкорів

«Має бути зазначений моніторинг припинення вогню»: експерт пояснив, чому перемир'я з росією ніколи не спрацюють

«Питання нашої війни буде одним із»: експерт оцінив, чи досягнуть Сі та Трамп миру в Україні

«Дуже довго ховали голову у пісок»: експерт пояснив, чому країнам Балтії треба готуватися до війни

Війна в Арктиці: експерт розповів, до чого готувалися на масштабні навчання НАТО Aurora 26 у Балтійському морі

Ми можемо і маємо шанси проривати ППО довкола москви, – експерт про парад 9 травня

Це як невловимий месник, - військовий експерт про потужність дронів у сучасній війні

«Це буде пекельний тиждень»: експерт оцінив атаку на москву напередодні параду

Показати ще