У будинку колишнього бійця ООС прогримів потужний вибух: подробиці

Читать на русском
У будинку колишнього бійця ООС прогримів потужний вибух: подробиці У будинку колишнього бійця ООС прогримів потужний вибух: подробиці

Військовослужбовець кілька місяців тому повернувся із зони проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі

В його будинку пролунав сильний вибух, 49-річний екс-боєць загинув на місці.

Трагічна подія сталася у вівторок, 18 липня, в селищі міського типу Арбузинка в Миколаївській області. Там, в своєму будинку підірвався на гранаті РГД-5 колишній військовослужбовець, який півроку тому повернувся з передової, повідомляє УНН.

Як розповіла прибулим на місце НП поліцейським співмешканка бійця, він неодноразово погрожував, що підірве себе і її.

Літо у розпалі здивує українців зміною «настроїв»: озвучено несподіваний прогноз

У цей фатальний день пара посварилася. Побачивши в руках чоловіка гранату, жінка встигла втекти. Після цього практично відразу пролунав потужний вибух.

Правоохоронці вилучили осколки гранати і відправили на експертизу. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України «Умисне вбивство».

В обставинах трагічної події розбирається поліція.

Як повідомлялося раніше, у Володимира Путіна почали істерити після прориву ВСУ на Донбасі. Зокрема, маячний заяву в ефірі пропагандистського телеканалу Росія 1 зробив член Ради федерації Росії Олег Морозов.

Новина про те, що під силу ООС вдалося взяти під контроль всю Мар’їнка, викликала небувалий ажіотаж в Росії.

Найближчі соратники Володимира Путіна після новини про прорив ВСУ на Донбасі буквально вибухнули нахабними погрозами на адресу України.

Так, представник Ради федерації Російської Федерації Олег Морозов став погрожувати Україні і заявив, що якщо сили ООС продовжать діяти на Сході, то це «стане останнім, що зробить ця влада».

«Знову виникла тема військової перемоги, виникла тема військового вирішення цього конфлікту – «ми візьмемо Донбас» і «ми дійдемо до кордону з Росією і далі». Якщо ця риторика, не дай Бог, обернеться практичними діями, то я думаю, що це буде останнє, що зробить ця влада, і останнє, що зроблять Збройні сили України», – вибухнув погрозами в ефірі пропагандистського телеканалу соратник Путіна.

Як ми раніше писали, сили ООС закріпилися на нових позиціях в Мар’їнці. Відзначимо, що частина міста, яку до недавнього часу частково контролювали бойовики, тепер знову перебуває під українським прапором.

«Ми знаходимося на краю Мар’їнки. Все, що далі – Донецьк. Нас розділяє буквально сотня метрів від Донецька», – каже на відео один з бійців ВСУ.

Нагадаємо, що ЗСУ отримали від впливового друга солідну військову допомогу.

Як повідомляла Politeka, розкрито перевагу над ЗСУ душогубами Путіна: «зупинили росіян».

Також Politeka повідомляла, що ЗСУ прорвалися на Донбасі і помстилися за все: мінус дев’ять головорізів.

Опубліковано:
Теги:

«Росія фактично висунула ультиматум»: експерт оцінив, чи почнеться велика війна у морях і океанах

Гра веж кремля: експерт пояснив, що відбувається навколо партії «Яблуко» і виборів в рф

Потужність велика, а точність низька: експерт розповів, у чому небезпека північнокорейських ракет, які постачають росії

«Не тому, що він любить росію»: експерт пояснив, чому Маск не дає Starlink для ударів по рф

«Кремль ухвалив рішення»: експерт оцінив, чи буде знято блокаду в Чорному морі

«США нам не дадуть своїх запасів»: експерт пояснив, чому партнери не передають Україні ракети до Patriot

Пасивна фаза, санкції і ядерка: експерт оцінив, чи є шанс на переговори з росією

Це характеристика війни на виснаження, – експерт про замахи на військових та еліти

«Війна знову стала війною»: експерт пояснив, чому переговорний процес зупинився

«Наступні 2-3 місяці стануть визначальними»: експерт оцінив, чи готується у росії мобілізація

Це може бути предметом для торгів, – експерт про рішення Трампа щодо ліцензії на Patriot

«Ця гонка нескінченна»: експерт пояснив, чому ракет ППО всім завжди не вистачатиме

Маховик протистояння: експерт оцінив, чи полетять ще російські ракети до Польщі

«Генерал Драпатий пройшов усі щаблі»: експерт розповів про нового головнокомандувача

«Це ворота у світ»: експерт пояснив, чому важливо захистити судна у Чорному морі та порти

Румунія стає ключовим провідником сил НАТО, - експерт про збиття російських дронів

«Говорив із настороженістю»: експерт оцінив, чи дослухається путін до Токаєва щодо заморозки війни

Намічається цікаве зрушення у переговорах, якщо виключити зайвий елемент, – Михайло Шейтельман

Це той генерал, який реально їздить по передовій смузі, – Михайло Кузаконь про нового головкома Драпатого

Показати ще