Автомобіль з людьми зірвався в прірву, є жертви: подробиці НП

Читать на русском
скорая

Дорога, по якій їхав автомобіль з пасажирами, є однією з найскладніших і найнебезпечніших не тільки в країні, але і в світі

На жаль, в жахливому дорожньо-транспортній пригоді є жертви.

Надзвичайна подія сталася в п’ятницю, 14 червня, в Грузії в гірському районі Кахеті. Там на дорозі Пшавели-Абано-Омало машина зірвалася з обриву і впала в прірву, пише Корреспондент, посилаючись на віце-мера району Ахмета Вано Наскідашвілі.

«На місці працюють рятувальні бригади і служби невідкладної медичної допомоги. ДТП не обійшлося без жертв», – повідомив чиновник.

Сенсація у справі про самогубство Івасюка, це приховували 40 років: “було встановлено, що …”

Наскідашвілі розповів подробиці аварії. Так, в прірву впав пікап. У транспортному засобі перебувало двоє людей, місцевий жителі. Один з них загинув.

Що стало причиною аварії, з’ясують правоохоронці.

Як повідомлялося раніше, пасажирський автобус з більш ніж десятком дітей і декількома дорослими перекинувся і впав у канаву. Трагедія сталася на північному сході Угорщини. Про це повідомляє SME: «10 дітей і троє дорослих постраждали у вівторок, 12 червня, в результаті зіткнення автобуса з автомобілем на північному сході Угорщини».

Відомо, що автобус зі словацькими номерами перевозив дітей зі Словаччини: «Аварія сталася ще в середу о 17 годині біля села Тактахаркани. В результаті лобового зіткнення обидва транспортні засоби виявилися в канаві », – додали місцеві рятувальники для ЗМІ.

Відомо також, що 11 пасажирів автобуса і двох пасажирів авто госпіталізували.

Нагадаємо також, туристичний автобус перекинувся і впав з обриву на крутій дорозі.

Жахливе ДТП сталося в Росії. Там, попередньо, з вини водія, розбився пасажирський автобус. За попередньою інформацією, водій автобуса різко погано себе відчув і не впорався з керуванням машиною: «Двоє людей загинули і ще 19 постраждали в ДТП з туристичним автобусом в Уссурійську».

Відомо, що автобус прямував за маршрутом Прикордонне – Владивосток, в ньому знаходилися туристи. Відомо також, що в автобусі перебувало громадяни Китаю – 43 людини.

Нагадаємо, автобус з туристами злетів у повітря в Єгипті, скрізь осколки і кров: кадри трагедії

Як повідомляла Politeka, авто з військовими розбилося в ДТП 1 травня.

Також Politeka писала, що нова Зайцева знесла зупинку у Києві: людей розкидало, як кеглі


Іран – це велика загроза для людства, не тільки для США, – експерт пояснив, чому операція США була необхідна

«По другу нашого ворога завдано удару»: експерт оцінив наслідки війна на Близькому Сході для України

У нас із Ізраїлем спільні вороги: експерт заявив, що проти спільних ворогів треба боротися разом

Пахне ціною 200 доларів за барель і танкерами, що горять, більше, ніж світом, – політтехнолог Ірану

«Є три способи завербувати людину»: військовий пояснив, як кремль знаходить своїх агентів

«Тіньовому флоту не має бути життя»: експорт оцінив успішний удар Сил Оборони по Усть-Лузі

Черговий ракетно-дроновий обстріл України: експерт заявив, що балтійські країни можуть видихнути

Дві козирні карти: експерт заявив, що Україна стає привабливішим союзником, ніж США

«Живуть у парадигмі старих воєн»: експерт пояснив, чому США не перемогли Іран

Українські експерти вже на Близькому Сході: експерт оцінив, чи має віддячити Захід

Аналог ізраїльського «Залізного куполу»: експерт розповів про посилення української ППО

«Світ може спалахнути»: експерт оцінив, чи можуть регіональні війни вилитися в одну глобальну

"Ми порушили плани противника", - експерт пояснив цілі росії на весняну військову кампанію

Угорщина затримала українських інкасаторів: експерт оцінив, чи час ремонтувати нафтопровід «Дружба»

Росіяни вже взламували наші реєстри: аналітик пояснив, у чому небезпека виборів онлайн для України

Середньозважений сценарій: експерт оцінив, як довго ще триватиме війна і чи повернуться українці з-за кордону

Взяли тактику та стратегію: експерт розповів, що росія та Білорусь вже почали використовувати прийоми «Хамасу»

Ми поступово наближаємося до нової Карибської, тобто української ядерної кризи, – політолог

«Ми є егалітарним суспільством, не дисциплінарним»: експерт оцінив революційність українців

Показати ще