Трагедія з туристами в Будапешті: загиблих більше, ніж думали, спливла правда

Читать на русском
Трагедія з туристами в Будапешті: загиблих більше, ніж думали, спливла правда Трагедія з туристами в Будапешті: загиблих більше, ніж думали, спливла правда

Кількість загиблих в результаті зіткнення прогулянкового катера з круїзним судном на Дунаї в Будапешті, що сталося минулого тижня, зросла до 19 осіб

Про це повідомляє AP.

“Рятувальники виявили тіла ще чотирьох південнокорейських туристів. Тіло жінки з Південною Кореєю знайшли в

Будапешті, а одного з угорських членів екіпажу знайшли за 21 кілометр від місця аварії судна вниз за течією в місті Ерд”, – йдеться в повідомленні.

До сих пір зниклими безвісти вважаються вісім туристів і один член екіпажу катера.

Відзначається, що водолази готують затонулий катер до підйому.

Горе для України: окупанти влаштували криваву бійню, у ЗСУ катастрофічні втрати

Як повідомлялося, 29 травня прогулянковий катер Hableany під час швартування зіткнувся в річці Дунай з круїзним судном Viking Sygin. Катер перевозив 33 південнокорейських туриста, з ними на борту також були два угорця-члена екіпажу.

Вже пізніше стало відомо, що капітаном круїзного теплохода, який зіткнувся з прогулянковим катером, виявився громадянином України.

64-річного українці з Одеси Юрія С. після фатального інциденту на Дунаї заарештували як головного підозрюваного. За інформацією місцевих ЗМІ, кримінальне розслідування проводиться за статтею “недбалість під час руху на воді, яке призвело до масових жертв”.

У поліції Будапешта зазначили, що слідству вдалося виявити докази які викликали питання особистої відповідальності. Відповідно, силовики вирішили допитати капітана судна, а пізніше він був узятий під варту.

Нагадаємо, що загинули понад 20 дітей: рятувальники повідомили про велику трагедію в Україні.

Як повідомляла Politeka, малюк потонув у власному будинку: «грав з дітьми», деталі трагедії в Одеській області.

Також Politeka писала, про жахливу трагедію в море: вибух на кораблі забрав життя сотні людей, перші подробиці.

Опубліковано:
Теги:

«Тут ще треба переконати Лукашенка»: експерт оцінив, наскільки реальні загрози від рф для Польщі

Те ж НАТО, але без США: експерт розповів про рішення Коаліції рішучих для України

У масштабах країни 150 пошкоджених АЗС – це чверть відсотка: експерт оцінив наслідки ударів рф по українських АЗС

Потрібно забезпечувати порядок і контролювати забудовників, – експерт про детонацію у Вишневому

Піхота виконує функцію спецназу та розвідки, – військовий експерт про міські бої

Відрізати росію у Чорному і Балтійському морях – це порушення цілого ланцюга логістики, – Олександр Мусієнко

Повітряна фаза має вирішальне значення, – експерт про удари вглиб рф

План путіна: експерт пояснив, навіщо росіяни бомблять житлові будинки в Україні

Свідома акція: публіцист пояснив, хто зіштовхнув Україну і Польщу на темі Волинської трагедії

Чим більше ворог воює, тим більші у нього збитки, – експерт про діпстрайки ЗСУ

Нам відомі плани російського командування, – експерт про наступ на Чернігів

Другий Афганістан: офіцер Армії оборони Ізраїлю пояснив, чому не можна дати Ірану розвиватися

Наші спецпідрозділи працюють проти росії відповідно до концепції примусу до миру, – Микола Томенко

«Гармати замість масла»: експерт оцінив, чи торкнеться паливна криза в рф саме військових

«Білорусь кинулася під крило москви»: експерт оцінив, якою буде реакція на тиск України

«Є охорона кордону, а є оборона кордону»: експерт оцінив, чи нам потрібна ескалація з Білоруссю

«Росіяни вигадали більш лиху інтригу»: експерт розповів, як путін намагається втягнути Білорусь у війну

Легенда прикриття: експерт пояснив мету ударів по трасі, що сполучає росію з Кримом

«Може бути непереливки»: експерт розповів, де біля кордонів з НАТО росія вже будує військові бази

Показати ще