Нищівна стихія наробила бід в Україні: «шукають тіло дитини», кадри з висоти, що лякають

Читать на русском
Нищівна стихія наробила бід в Україні: «шукають тіло дитини», кадри з висоти, що лякають Нищівна стихія наробила бід в Україні: «шукають тіло дитини», кадри з висоти, що лякають

На Заході України стихія наробила лиха

Через негоду – довготривалі зливи в регіоні підтоплено майже 400 домогосподарств, а також дороги, зруйновано мости.

Про це повідомляє ДСНС України:

«На Закарпатті залишаються підтоплено 23 житлових будинків, 241 дворогосподарство, 1 835 га сільгоспугідь, 170 га пасовищ, пошкоджено 15 мостових переходів, зруйновано міст через р. Латориця в с. Котельниця Воловецького району та пошкоджено міст через місцевий потічок в с. Верхня Грабівниця Воловецького району, зруйновано 930 м берегоукріплень».

Найстрашніше, що через негоду у смт Воловець Воловецького району у р. Вича через власну необережність впав хлопчик:

«Зник Церуш С.М. (2009 р.н.). Для пошуків залучалося 25 чоловік та 3 одиниці техніки. Станом на 7 ранку 24 травня тіло не знайдено, пошук буде продовжено».

Показово, що спостерігається перелив води через автодорогу державного значення Мукачево-Рогатин протяжністю близько 250 м поблизу с. Вільхівка Іршавського району:

«Також перелив води йде через автодорогу місцевого значення  протяжністю близько 150 м між с. В. Ком’яти та с. Шаланки Виноградівського району. Організовано об’їзд».

У Івано-Франківській області лютуюча негода також залишила свій слід.

Вчені виявили небезпечну знахідку в океані: “не могли повірити своїм очам”

Так станом на сьому ранку тут залишаються підтопленими 1 житловий будинок у смт Букачівці Рогатинського району та 151 дворогосподарство в 15 населених пунктах області:

«З початку робіт підрозділами ДСНС здійснено 106 виїздів для надання допомоги населенню, під час яких евакуйовано 76 людей, з них 12 дітей, та 10 автомобілів. Відкачано 25 110 м куб. води, через підтоплені ділянки доріг перевезено 586 осіб, з них 63 дитини. Для відкачування води та надання допомоги населенню залучено 88 чоловік, 21 мотопомпа та 22 одиниці техніки».

Напередодні, 23 травня, на дорозі Мукачево-Рогатин біля села Лазещина Закарпатської області перекинувся автобус з 25 пасажирами.

Відомо, що, за попередньою інформацією, серед пасажирів четверо дітей. Відомо також, що автобус прямував в Мукачево з Івано-Франківська:

«В результаті ДТП один пасажир, 62-річний житель Києва, загинув на місці, ще двоє, 21- і 22-річні жителі села Луг Рахівського району, отримали політравми. Їх каретами швидкої госпіталізували в лікувальні установи », – йдеться в повідомленні місцевих оперативників.

Нагадаємо, стихія розбушувалася в Україні, є жертви.

Як повідомляла Politeka, дружина соратника Порошенко потрапила в біду під Харковом: «згоріло все».

Також Politeka писала, що потужна стихія змиває місто з лиця землі: 63 загиблих.


Це характеристика війни на виснаження, – експерт про замахи на військових та еліти

«Війна знову стала війною»: експерт пояснив, чому переговорний процес зупинився

«Наступні 2-3 місяці стануть визначальними»: експерт оцінив, чи готується у росії мобілізація

Це може бути предметом для торгів, – експерт про рішення Трампа щодо ліцензії на Patriot

«Ця гонка нескінченна»: експерт пояснив, чому ракет ППО всім завжди не вистачатиме

Маховик протистояння: експерт оцінив, чи полетять ще російські ракети до Польщі

«Генерал Драпатий пройшов усі щаблі»: експерт розповів про нового головнокомандувача

«Це ворота у світ»: експерт пояснив, чому важливо захистити судна у Чорному морі та порти

Румунія стає ключовим провідником сил НАТО, - експерт про збиття російських дронів

«Говорив із настороженістю»: експерт оцінив, чи дослухається путін до Токаєва щодо заморозки війни

Намічається цікаве зрушення у переговорах, якщо виключити зайвий елемент, – Михайло Шейтельман

Це той генерал, який реально їздить по передовій смузі, – Михайло Кузаконь про нового головкома Драпатого

«Іншого способу ми не маємо»: експерт пояснив, чому треба продовжувати кампанію ударів по рф

Важливо вплинути на психологію путіна і більшості суспільства РФ: експерт розповів, куди потрібно спрямовувати удари

«Це призведе до тотальної катастрофи»: експерт пояснив, чим небезпечне поширення агресії Росії на Європу

«Тут ще треба переконати Лукашенка»: експерт оцінив, наскільки реальні загрози від рф для Польщі

Те ж НАТО, але без США: експерт розповів про рішення Коаліції рішучих для України

У масштабах країни 150 пошкоджених АЗС – це чверть відсотка: експерт оцінив наслідки ударів рф по українських АЗС

Потрібно забезпечувати порядок і контролювати забудовників, – експерт про детонацію у Вишневому

Показати ще