У Сирії триває «священна» війна – патріарх Кирило (відео)


Патріарх Московський та всієї Русі Кирило у Лондоні відзначив 300 років з дня відкриття першого православного храму у Британії, назвавши війну у Сирії “священною”.
Про це повідомляє ВВС Російська Служба.
За інформацією видання, візит голови РПЦ збігся із кризою у російсько-британських відносинах. У бесіді із журналістами патріарх закликав всі країни об’єднатися у боротьбі з тероризмом “та заявив, що вважає дії” проти екстремістів “у Сирії “священною війною”.
«Раніше священик польового храму на авіабазі ВКС Росії “Хмеймім” сирійської провінції Латакія передав послання глави РПЦ та розповів, що військові несуть у Сирії “любов та надію на мир з приходом Христа Спасителя на сирійську землю», – коментує видання.
Нагадаємо, як повідомляла Politeka, королева Великобританії Єлизавета II і Патріарх Московський та всієї Русі Кирило провели урочисту зустріч у Букінгемському палаці в Лондоні, де патріарх розповів про «богословській науці» і відродження «духовності» у Росії.