Вчені з’ясували нові факти про 9-й планеті Сонячної системи: “Супер-Земля”

Читать на русском
Вчені з’ясували нові факти про 9-й планеті Сонячної системи: “Супер-Земля” Вчені з’ясували нові факти про 9-й планеті Сонячної системи: “Супер-Земля”

Астрономи проаналізували результати деяких досліджень, які стосуються «Планети Х»

В результаті фахівці повідомили, нові дані про це космічне тіло.

Учені протягом довгого часу намагаються знайти докази існування «Планети Х». Нещодавно астрономи опублікували свої наукові роботи, в яких озвучили деякі характеристики цього космічного тіла.

Вони стверджують, що так звана «9-а планета» дійсно існує. На їхню думку, даний об’єкт знаходиться приблизно в 500 астрономічних одиниць від Сонця, а його маса приблизно в 5 разів більше Землі.

Новий скандал в ДТП з Поплавську: де зараз водій, обвинувачений в трагедії

Раніше дослідники говорили про те, що «Планета Х» може бути схожа на планету Нептун, тільки менших розмірів. Але зараз фахівці вважають, що космічне тіло більше нагадує «супер-Землю». На дані момент інформації про «9-у планету» практично немає. Але вчені сподіваються, що незабаром вони доведуть існування «Планети Х».

Нагадаємо, що експерти, які вивчають таємничу планету-вбивцю Нібіру, зробили відкриття: у Нібіру є великий запас антиматерії. Це означає, що при наближенні до Землі загадкова планета може розгорнуться в чорну діру. Все це можливо через зближення з Сонцем. Відмітимо, що антиматерія і темна матерія – маловивчені явища. У антиматерії фізичні властивості нетипові і закони не дотримуються. У Нібіру хаотична траєкторія руху саме через антиматерії, яка замінює їй ядро, тому прогнозування на рахунок Нібіру – справа складна.

Очікується, що вона знову наблизилася до нашої планети. Експерти говорять про те, що катастрофи не уникнути. Напруга між планетою-вбивцею, Землею і Сонцем наростає.

За словами експертів, спочатку антиматерія поглине Сонце, а потім і планети Сонячної системи – одну за одною. Вчені говорять навіть про те, що може зникнути вся галактика, космічний порядок буде порушений, зміниться хід подій у всьому всесвіту.

А от вчені NASA поки не робили офіційних заяв про небезпеку, яку несе Нібіру. Астрономи вивчили розташування загадкового космічного об’єкта, однак прийшли до висновку, що планети не існує, зазначив заступник директора космічного центру імені Ліндона Джонсона NASA в Х’юстоні Майкл Хесс. За його словами, Нібіру просто вигадана людьми.

 

Нагадаємо, пророцтво Ванги збувається: диявольська планета Нібіру як ніколи близько.

Як повідомляла Politeka, Нібіру вперше зняли на камеру: кінець світу неминучий

Також Politeka писала, що Апокаліпсис відміняється: легендарне пророцтво виявилося підробкою, сталося диво.

Опубліковано:

Важливий візит солідарності та підтримки: Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер відвідав Подільський район Києва

Здаємо нерухомість в оренду: Леся Кашпур розповіла, як укласти договір без помилок та податкових ризиків

Ціна красивих картинок: українські військові записали емоційне звернення та звинуватили ексміністра у зриві оборонних реформ

Міністр оборони – це начальник тилу, це орган постачання, – Олег Старіков

Ракетний удар повністю знищив завод UKRTAC та склади, – засновник компанії Дангадзе

Добровольчий підрозділ «Загони Буданова» ліквідували в Самарі російського авіаконструктора, причетного до ударів по Україні

Цей простий вибір у нас відібрали, – Михайло Шейтельман про неможливість провести вибори в Україні

Феномен без продюсерів та мільйонів: як проста дівчина з Чернігівщини YUDYTSKA підкорила елітні сцени світу та чому вона повернулася в Україну

Відставка Михайла Федорова: які нові посади можуть йому запропонувати

Візит високого гостя у Дніпрі: Посол Бельгії на власні очі побачив, як екоінспектори рахують трильйонні збитки від війни

Людмила Ковалевська про кадрові ротації: влада має вийти на відкритий діалог із суспільством

Тиждень екологічного контролю: браконьєри «нагріли» природу майже на 8 мільйонів, а на Рівненщині та Кіровоградщині викрили масштабні лісоповали

Волонтери «Української команди» передали бійцям «Артану» мобільні електростанції, - Палатний

Жахливий ракетний обстріл на Виноградарі: очільник Подільського району приїхав до зруйнованого дроном будинку та розповів, як людям отримати гроші на ремонт

Історичне голосування в Раді: Микола Томенко розповів про появу першого «коаліційного» прем'єра Корецького

«Чорні лісоруби» влаштували масштабну вирубку на Рівненщині: знищено майже 800 дерев, завдано збитків на 5,6 мільйона

Нерівний бій із фантастичним фіналом: «Омега» дроном-камікадзе спопелила російський ЗРК «Тор» за 25 мільйонів доларів

Оберіг для Буданова: історія про унікальну вишиванку очільника Офісу Президента, яку тепер зможе побачити кожен українець

Фінансовий урок за халатність: держпідприємству довелось заплатити 402 тисячі гривень за спиляні браконьєрами дерева на Рівненщині

Показати ще