Вчені з’ясували, в чому перевага людей, що запізнюються

Читать на русском
Вчені з’ясували, в чому перевага людей, що запізнюються Вчені з’ясували, в чому перевага людей, що запізнюються

Учене з’ясували, в чому перевага хронічно спізнюються людей перед більш організованими і пунктуальними

Згідно з даними наукових досліджень, люди, які завжди запізнюються, живуть довше і щасливіше, ніж пунктуальні. На думку фахівців, людина, яка постійно не дотримується тимчасові рамки, більш оптимістичний і многозадачен.

Як стверджують вчені, хронічне запізнення людини насправді є індикатором його позитивного майбутнього.

Люди, які завжди запізнюються часто менше схильні до стресу, більш оптимістично дивляться на світ, що, в кінцевому підсумку, призводить до зниження артеріального тиску, поліпшенню стану серцево-судинної системи, зменшення шансів «дістати» інсульт і депресію. Всі перераховані фактори – ключ до довгого і здорового життя.

Крім того, хронічно спізнюються люди – оптимісти. Вони щиро вірять, що можуть втиснути в будь-часові рамки всі важливі справи. На перевалі в Карпатах розбився автобус з туристами: «водій влаштував гонки на засніженій трасі», кадри наслідків

«Оптимізм допомагає людям справлятися з хворобами і відновлюватися після операції, – йдеться з статті Harvard Health Publishing. – Ще більш вражаючим є вплив позитивного настрою на загальний стан здоров’я і довголіття. Згідно з даними досліджень, позитивне ставлення до життя значно знижує ризик передчасної смерті».

Психолог Джефф Конте, провівши дослідження на початку 2000-х, з’ясував, що хронічно спізнюються люди зазвичай багатозадачні, а також швидше приймають правильні рішення. Багато в чому це пов’язано з тим, що такого типу людей доводиться думати на ходу, інтенсивніше задіюючи свій мозок.

Нагадаємо, стало відомо, в якому віці люди більше страждають від самотності

Вчені вирахували вік, в якому люди найбільш відчувають себе самотніми. Вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго визначили три віку, коли люди відчувають себе найбільш самотньо. Про це повідомляє журнал International Psychogeriatrics.

Фахівці дізналися, що більшість людей відчувають найбільшу самотність у віці 25-30 років, після 50 і після 80. Перший період огорожі від оточуючих, самотності і депресії пов’язаний з невдоволенням собою. Саме в 25-30 більшість людей доходять до моменту переоцінки цінностей і вважають, що їх життя гірше інших. Багатьом здається, що вони помилилися у виборі життєвого шляху тоді, як у знайомих і близьких все значно краще.

Як повідомляла Politeka, психологи розповіли, чого не слід робити під час новорічних свят

Також Politeka писала, що вчені з’ясували, як людям з хворим серцем прожити довше.

Опубліковано:
Теги:

Велика синергія в серці Подолу: як кияни повернули велич старовинному некрополю на Замковій горі

Центр відповідальної гри представив результати дослідження механізмів відповідальної гри країн Азії

Важливе обладнання для ЗСУ: Микола Томенко передав партію універсальних батарей морпіхам на Південь та закликав українців до щоденного звіту перед собою

Так починалася історія невід'ємної частини столичного Подолу: як виглядав легендарний фунікулер понад 100 років тому

В столиці проведуть аудит, як райдержадміністрації облаштували укриття, - Кличко

Українська цивільна авіація може бути знищена: Катамадзе розповів, чим загрожують намагання податкових органів запровадити фіскальні "новації"

«Чорні лісоруби» знищили майже 200 дерев біля Михайлівки: розмір шкоди більше 3 мільйонів гривень

Українські авіакомпанії працюють в умовах надзвичайних викликів: голова Державіаслужби закликав державу забезпечити зрозумілі правила роботи

МОК пустив Росію на Олімпіаду-2028, а українські чиновники розвели руками: Томенко вимагає владу вигнати колаборантів

Cотні рейдів та мільйонні рахунки для шкідників: екоінспектори підбили підсумки тижня і передали матеріали поліції

«Сімейний лікар став доступним, а далі що?»: докторка пояснила, чому потрібна система медичного страхування

Авіакомпанії заявили про безпрецедентний тиск: через нове оподаткування лізингу галузі загрожує банкрутство

Бджола-бабайка в дії: відео полювання полку «Арей» на окупантів б'є рекорди в мережі

Кличко розповів, як столиця компенсує купівлю авто ветеранам-киянам з інвалідністю I та II груп

«Українська команда» передала 72 бригаді автономну електростанцію на Харківський напрямок, - Палатний

Факти проти фейків: Микола Томенко жорстко відповів на брехню про його "комсомольське минуле" та кримінальні справи

«Безстрокового бронювання більше не буде»: журналістка розповіла, які законопроєкти лежать у ВР

Паралельна держава за іноземні гроші: Олена Дума та Сергій Власенко вивернули навиворіт кулуари українського правосуддя

"Маленька велика перемога": ВАКС скасував покладені на Тимошенко процесуальні обов’язки

Показати ще