Нова біда з Кримським мостом: постраждалих більше 20 тисяч чоловік, подробиці

Читать на русском
Нова біда з Кримським мостом: постраждалих більше 20 тисяч чоловік, подробиці Нова біда з Кримським мостом: постраждалих більше 20 тисяч чоловік, подробиці

Во время строительства подходов к ж/д части так называемого Крымского моста произошла очередная авария

Отмечается, что инцидент произошел сегодня ночью, 14 ноября.

Известно, что самосвал, который принадлежит компании СМУ 84, двигался по Феодосийскому шоссе с поднятым кузовом и повредил две трубы местной теплоэлектростанции.

Как пишут СМИ, подконтрольные оккупантам в Крыму, самосвал подвинул трубы с их проектной отметки, из-за чего в Керчи тысячи людей остались без отопления.

На официальном портале оккупированного города сказано, что без тепла остались 55 многоквартирных домов – это почти 22 тысячи потребителей, а также школы, детские сады и местная колония.

Российские оккупанты уверяют, что работы по устранению аварии на участке так называемого Крымского моста будут вестись максимально быстро. После чего теплоноситель будет заново подаваться населению аннексированной Керчи.

Додамо, Росія готується до найгіршого сценарію через критичну ситуацію в Криму. Кремлівські експерти підготували для президента РФ Володимира Путіна аналіз ситуації в Криму, стверджує ІС.

У підготовленому аналізі робиться акцент на те, що, незважаючи на прийняті заходи по стабілізації обстановки у зв’язку з припиненням водопостачання через Північно-Кримський канал, ситуація з водопостачанням окупованого півострова набуває загрозливого характеру для промисловості та сільського господарства анексованого Криму.

Пророцтво для України на 2019 рік від спадкоємиці Ванги: трапиться те, чого всі бояться

Нагадаємо, вторгнення в Азовське море: окупанти пригрозили «закрутити гайки» Україні.

Як повідомляла Politeka, вторгнення в Азовське море: з’явилося термінове звернення до Порошенка.

Також Politeka писала, що йде підготовка: Путін може почати вторгнення в Україну через іншу країну.

Опубліковано:
Теги:

Екологи попередили киян: ворожий удар по нафтобазі отруїв озеро Кирилівське, рятувальники блокують розлив

Леся Кашпур: Інформацію про нарахування майнових податків громадяни зовсім скоро зможуть відстежувати в застосунку "Дія"

Сітки, укриття та захист резервуарів: експерти розповіли, як убезпечити українські АЗС

Артур Палатний: «Українська команда» передала 91 бригаді потужні генератори

Справа Тимошенко: Європейська народна партія ухвалила резолюцію

Пам'ять вкарбована у вічність: очільник Подолу розповів про прощання з батьком трьох дітей, який загинув у першому бою

Суми збитків на понад 13 мільйонів гривень за отруєння природи: екоінспектори підбили підсумки масштабного полювання на порушників

Екологічний скандал на Київщині: вантажівка ховала побутові відходи біля озера

Росія ментально не здатна до еволюційних революцій, коли люди не задоволені владою, – Микола Томенко

Мільйонний штраф за удар по екології: підприємство на Полтавщині змусили заплатити за брудне повітря

Тетяна Мостепан відвідала в лікарні постраждалих від російської атаки, серед яких – поранені працівники екстреної медичної допомоги

Сучасні технології та методи: представники Держекоінспекції вивчали естонський досвід контролю та цифровізації управління довкіллям

Мова та музика - це зброя: як у розпал війни Одеса та Херсон об’єдналися заради українського слова

Народні депутати пропонують ввести в райцентрі Житомирської області військову адміністрацію

Полігон відходів перетворився на нелегальне звалище: як екоінспектори Донеччини вивели на чисту воду комунальників у Слов’янську

Скандал у штурмовому полку «Скеля»: бійці з передової записали термінове звернення до Головнокомандувача через зняття командира Гаркавого

Тотальний моніторинг та покарані чиновники: на Житомирщині розповіли правду про реальний стан із правами людини

Сила України — у її людях: ветерани війни вразили киян на Оболонській набережній

Анатолій Фурсов: Як запросити політичний притулок в Іспанії у 2026 році – покрокове керівництво

Показати ще