Інтим-скандал по-українськи: мережа кипить через полуничку в маршрутці

Читать на русском
Інтим-скандал по-українськи: мережа кипить через полуничку в маршрутці Інтим-скандал по-українськи: мережа кипить через полуничку в маршрутці

На Київщині у селищі Коцюбинське у маршрутці на гарячому застукали пристрасних коханців

У маршрутці 745 із маршрутом «Коцюбинське – станція метро Академмістечко» місцевий мешканець сфотографував оголену пару, яка займалася сексом на моторному відсіку.

Фото опублікували в соціальній мережі, запевнюючи, що це не фейк.

Світлину активно коментують користувачі. Ставлення до такої пригоди у них різне: від гумору до обурення.

«Ми потім сідаємо в ці маршрутки! Тому хай займаються «приватним життям» в іншому місці»!! Може вони і від цього в аварійному стані, а про гігієну взагалі мовчу!», «Таке життя», «Не треба заздрити!», «Ну з ким не буває», Пристрасті не накажеш» – пишуть у коментарях.

Раніше ЗМІ повідомляли, що перша леді США Меланія Трамп вирішила відмовитися від поїздки на Всесвітній економічний форум в Давосі через секс-скандал, в якому нібито був замішаний її чоловік Дональд Трамп.

Однак прес-секретар першої леді США Меланії Трамп Стефані Грішем відкинула “геть брехливі повідомлення” про сімейні проблеми президентського подружжя. “Вона (Меланія Трамп) сфокусована на свїй сім’ї і ролі першої леді, а не на нереалістичних сценаріях, щодня мусованих фейковими новинами”, – заявила прес-секретар.

Джерело: Politeka

Опубліковано:
Теги: Київ

Освітній «руській мір» за кошти українців: Микола Томенко обурився тим, що орденоносець путіна готує кадри національної безпеки України

Повна труба хімікатів: коростенський «Водоканал» злив хімікати в річку Уж і отримав ультиматум від екоінспекторів

Масштабний ракетний обстріл Києва: голова Подільської РДА Володимир Наконечний розповів про страшну ситуацію в районі

«Поки війна — вибори неможливі»: Сергій Власенко пояснив, чому соціологічні рейтинги сьогодні є міфом

Масове звалище посеред поля під Білою Церквою: екоінспектори піймали порушників на гарячому

Екологи попередили киян: ворожий удар по нафтобазі отруїв озеро Кирилівське, рятувальники блокують розлив

Леся Кашпур: Інформацію про нарахування майнових податків громадяни зовсім скоро зможуть відстежувати в застосунку "Дія"

Сітки, укриття та захист резервуарів: експерти розповіли, як убезпечити українські АЗС

Артур Палатний: «Українська команда» передала 91 бригаді потужні генератори

Справа Тимошенко: Європейська народна партія ухвалила резолюцію

Пам'ять вкарбована у вічність: очільник Подолу розповів про прощання з батьком трьох дітей, який загинув у першому бою

Суми збитків на понад 13 мільйонів гривень за отруєння природи: екоінспектори підбили підсумки масштабного полювання на порушників

Екологічний скандал на Київщині: вантажівка ховала побутові відходи біля озера

Росія ментально не здатна до еволюційних революцій, коли люди не задоволені владою, – Микола Томенко

Мільйонний штраф за удар по екології: підприємство на Полтавщині змусили заплатити за брудне повітря

Тетяна Мостепан відвідала в лікарні постраждалих від російської атаки, серед яких – поранені працівники екстреної медичної допомоги

Сучасні технології та методи: представники Держекоінспекції вивчали естонський досвід контролю та цифровізації управління довкіллям

Мова та музика - це зброя: як у розпал війни Одеса та Херсон об’єдналися заради українського слова

Народні депутати пропонують ввести в райцентрі Житомирської області військову адміністрацію

Показати ще