Вчені з’ясували, як подолати втому

Читать на русском
Вчені з’ясували, як подолати втому Вчені з’ясували, як подолати втому

Вчені з Лондонського університету розповіли, яким чином позбутися від хронічної втоми

Як заявили фахівці, впоратися з синдромом хронічної втоми допоможуть регулярні заняття фізкультурою, що проводяться з помірною інтенсивністю.

Вчені налякали любителів селфі

Дослід проводився протягом 12 тижнів. У 200 осіб, які, крім медикаментозного лікування (ліків від депресії та безсоння) займалися фізичною культурою, стан кардинально покращився.

Синдром хронічної втоми пов’язаний c пригніченням нервової системи, яке не пропадає навіть після тривалого відпочинку. За деякими оцінками, синдром вражає приблизно сім людей з тисячі.

Як писала Politeka, вчені з Університету Ковентрі розповіли, що йога і медитація можуть врятувати від раку.

За їхніми словами, вся справа в ДНК. Дослідниками були проаналізовані 18 досліджень з 846 учасниками, які проводилися протягом 11 років. У них були вказані дані з приводу експресії гена після MBI.

Опубліковано:
Теги:

Київ визначає потреби літніх та маломобільних людей, щоб допомогти їм взимку в разі відключень тепла, - заступниця Кличка

Масштабні руйнування природи на Житомирщині: ворожі атаки завдали довкіллю понад 465 мільйонів гривень збитків

Бізнесмен Андрій Єльцев та “Galocor OÜ” і “Appire FZCO” вчергове відправили допомогу нашим військовим на передову

«Скутери для Героїв»: понад 150 ветеранів отримали електроскутери від Християнського корпусу та фонду «Надія»

Авіалізинг і податки: Мінфін готовий напрацювати єдиний підхід платежів за повітряні судна

Влада та політики повинні шукати способи вистояти у війні та досягти миру, а не займатися виборами, - Артур Палатний

Пів тисячі гектарів зелених насаджень отримають захист: суд змусив громаду на Житомирщині оформити ліси

"Омега" відкриває двері для військових після СЗЧ: як долучитися до легендарного спецпідрозділу та підтримати його роботу

Із нового навчального року безоплатне гаряче харчування мають отримати всі учнів, – Катерина Котенкова

Запізніле прозріння: Микола Томенко про те, як українська еліта роками підтримувала скандального режисера Хржановського

Майже мільйон кубів бруду у річку Уж: Коростень заборгував шалені гроші за отруєння води

Мінфін не згоден з трактуванням БЕБ: лізингові платежі за літаки та вертольоти не підпадають під оподаткування як роялті

Кличко розповів про нову теплотрасу на Теремках: забезпечить теплом понад 200 тисяч мешканців в разі зупинки ТЕЦ-5

Майже 850 дерев під сокиру: на Рівненщині невідомі знищили ліс на мільйони гривень

Людмила Герасименко: Мінекономіки оновило алгоритм розрахунку середньої зарплати для критичності та бронювання

Батальйон «Свобода» отримав нову партію FPV-дронів від «Української команди», - Артур Палатний

Екологічний контроль та оцінка шкоди в умовах воєнного стану: у Києві відбулося навчання для працівників Держекоінспекції

Ветеран має отримати зрозумілий маршрут у медичній системі — Тетяна Мостепан

Залізна воля: ветеран легендарної «Омеги» виборов бронзу на всеукраїнському турнірі у Львові

Показати ще