Нібіру більше немає: планета смерті вибухнула, але радіти рано, «Землю зітре в порошок»

Читать на русском
Нібіру більше немає: планета смерті вибухнула, але радіти рано, «Землю зітре в порошок» Нібіру більше немає: планета смерті вибухнула, але радіти рано, «Землю зітре в порошок»

Учені з Австралії помітили у Всесвіті страхітливий сигнал

Він йшов від Чорної діри Стрілець А в центрі Чумацького шляху. Передбачається, що причиною космічного гуркоту стало “пожирання” Чорною дірою нейтронної зірки, яка мільярди років тому була чиїмось Сонцем.

При цей уфологи впевнені, що австралійські астрономи стали свідками загибелі Нібіру, ​​пише «Главред».

Уфологи наполягають, що планета смерті могла “зжерти” маленьку, але дуже важку зірку, щоб відшкодувати втрату маси власного ядра після нескінченної видобутку ресурсів.

Прибульці з Нібіру цілком здатні провести подібну “трансплантацію”, відзначили фахівці в галузі вивчення космосу.
Досить згадати, що вчені знайшли на Місяці шматки доісторичної базальту з Землі, які доводять, що Землю і створили розумні істоти, зіштовхнуть дві планети, одна з яких стала супутником, а друга перетворилася в населену планету.

Не стало легендарної акторки: “фільми з нею любили мільйони”

Певним чином це також доводить гіпотезу про те, що у Землі “нерідне” ядро, а інша планета, це, до речі, пояснює різницю в швидкості руху магматичних порід на різних глибинах.

Уфологи також підкреслили, що звук, який засікли астрономи, схожий на спазм або далекий вибух. На думку фахівців, ненаситна Нібіру вдавилася чужим Сонцем і її розірвало, а осколки ще тисячі років будуть бомбардувати всю Галактику, в тому числі Сонячну систему.

До слова, уфологи поки не змогли назвати точний час, який буде потрібно смертоносним осколках Нібіру, ​​щоб врізатися в Землю. При цьому експерти відзначають, що нищівна оскільки Нібіру можуть стерти Землю в порошок.

Раніше повідомлялося, що прибульці з Нібіру підірвали вулкан на Камчатці потужним суперзброєю. У зв’язку з цим уфологи вирішили, що атака планети смерті почнеться саме зі Сходу Росії із застосуванням суперзброї, яке стріляє смертоносними променями.

«Все живе зникне у вогні, настане кінець світу. У той же час нахабна планета смерті Нібіру отримає нову ферму-планету для видобутку жаданих ресурсів», — підсумували уфологи.

Нагадаємо, що Нібіру пропала з радарів, вчені ошелешили відкриттям.

Як повідомляла Politeka, планета Нібіру обрушить на Землю потужний удар, науковці б’ють на сполох.

Також Politeka писала, що Нібіру запустила руйнівну зброю, науковці б’ють на сполох.

Опубліковано:
Теги:

У Музеї однієї вулиці відкрили виставку «Україна. Шлях до Незалежності»

30 грн у Києві проти 53 грн у Варшаві: де пасажир отримує більше?

Гори сміття у Кривому Розі, пожежа на сміттєзвалищі під Києвом та сотні зрубаних дерев: чим запам'ятався тиждень екоінспекторам

Держекоінспекція відкрила Пункт екологічного контролю № 1 у Білій Церкві

Прокурорське диво в тилу: Микола Томенко пояснив, чому сім із десяти "хворих" законників раптово одужали і хто платить за цей банкет

На Подолі розвиватимуть цивільно-військове співробітництво: районна адміністрація підписала Меморандум із НГУ

Новий старт українсько-китайського культурного співробітництва

«Телефон – це фактично все ваше життя»: юрист розповів, що першим забирають під час обшуків

Забронювати на місяці вперед: як чернігівська співачка YUDYTSKA самотужки завойовує українську сцену без продюсерів та мільйонних бюджетів

Корупція - системна хвороба України: Олена Дума призентувала книгу та розповіла, чому важко ламати схеми

Мінус два літаки за місяць: спецпідрозділ «Омега» очолив рейтинг знищеної ворожої авіації

Наукова діяльність та збереження спадщини: в Україні створили першу організацію нащадків жертв польських репресій

Сім років болю і боротьби: 27-кілограмова Поліна благає українців про допомогу заради життя

Готується новий Митний кодекс: журналістка розповіла, що буде з посилками до 150 євро

ДПСУ, фонд "Надія" та "Укрпошта" погасили марку, присвячену прикордонникам підрозділу "СТРІКС": "У темряві світить наша Воля"

ЄС не ухвалив рішення про масову депортацію українських військовозобов'язаних чоловіків, – Катерина Котенкова

Таємниці старого Подолу: Володимир Наконечний розповів, чим дивує легендарна церква Покрови та які загадки вона приховує

Посол ОБСЄ вдруге відвідав місце російського удару по житловому будинку на Подолі

Мавіки, зарядні станції та апарати для реанімації: Християнський корпус передав вантаж на Запорізький та Покровський напрямки

Показати ще