Археологи розкрили таємницю затонулого міста в Єгипті: виявили маленьку Грецію

Читать на русском
Археологи розкрили таємницю затонулого міста в Єгипті: виявили маленьку Грецію Археологи розкрили таємницю затонулого міста в Єгипті: виявили маленьку Грецію

В Єгипті займаються вивченням древніх міст, які знаходяться під водою

Два місяці єгипетські і європейські вчені вивчали руїни Геракліона і Канопуса (давньоєгипетські міста), які розташовуються в західній частині дельти Нілу.

Археологи займалися аналізом за допомогою скануючого пристрою. Таким чином, дослідники хотіли виявити нові частини стародавніх поселень.

Єгиптяни називали Геракліон – Томісом. Це місто затонуло і знаходилося під водами затоки Абу-Кір. У 2000 році його нанесли на карту. Вчені чотири роки розробляли план міста. З того часу експедиції не припинялися і роботи на руїнах тривали, щоб розкрити всі їхні таємниці.

Зокрема під час останнього перебування археологів вдалося виявити нову частину головного міського храму. Останній був зруйнований.

Путін-імператор сильно зганьбився перед камерами: “Щур, напханий ботоксом”

Дослідники звернули увагу на бронзові монети часів царя Птолемея II (283-246 до н.е.), глиняний посуд ІІІ-IV століть до нашої ери, залишки меншого за розмірами грецького храму і колони.

Вчені нанесли на карту Геракліона кілька нових портів, які розширили межі міста.
Що стосується Канопуса, то археологи також знайшли залишки деяких будівель, які розширюють місто на приблизно кілометр.

В останньому місті виявили прикраси – сережки і кільця, бронзові золоті монети, датовані IV століттям.

Крім того, вчені вивчили, затонулі в цьому районі судна IV століття, які повністю розкопали. Також тут знайшли прикраси, монети та посуд.

Варто зазначити, що з 2011 року після Єгипетської революції в країні впав рівень туристів. Тому зараз держава ділиться новинами для залучення мандрівників.

Так, нещодавно для туристів була відкрита “ламана” піраміда фараона Снофру, побудовану приблизно у 2596 році до н.е.

Будова знаходиться в комплексі Дахшур під Каїром і привертає увагу своєю неправильною формою. Крім того, в піраміді два виходи: звичайний і західний, невідомого призначення.

Також біля “ламаної” піраміди вчені знайшли частини іншої, швидше за все, вона датується XVIII-XVII ст. до н.е.

Відзначимо, на церемонію відкриття прибули іноземні дипломати, але не всі гості змогли піднятися по 100-метровій крутими сходами.

Нагадаємо, у Єгипті відкрито «проклятий» чорний саркофаг, побачене вразило археологів: фото з місця розкопок.

Як писала Politeka, Туринська плащаниця, найбільша реліквія християнства, виявилася підробкою.

Також Politeka писала, що безпілотник випадково зняв те, чого не очікував ніхто: Що це, чорт візьми, таке.

Опубліковано:
Теги:

Факти проти фейків: Микола Томенко жорстко відповів на брехню про його "комсомольське минуле" та кримінальні справи

«Безстрокового бронювання більше не буде»: журналістка розповіла, які законопроєкти лежать у ВР

Паралельна держава за іноземні гроші: Олена Дума та Сергій Власенко вивернули навиворіт кулуари українського правосуддя

"Маленька велика перемога": ВАКС скасував покладені на Тимошенко процесуальні обов’язки

Тетяна Мостепан: У Києві ще один результат розвитку столичної медицини — дитина перемогла лейкоз

Нелегальне промислове звалище: ДП «Ліси України» заплатить понад півтора мільйона гривень за отруєння лісу на Житомирщині

За ініціативи голови Укртрансбезпеки в Україні створили першу професійну спільноту жінок транспортної галузі «WIM»

Захищає країну та перемагає на рингу: військовослужбовиця ЗСУ виграла медаль чемпіонату України

Умови максимально наближені до бойових: водолази «Омеги» вибороли першість у змаганнях на Дніпрі

Оборона позицій, відбиття штурмів, рейдові дії та знищення ворога: командир «Люті» розповів, як поліцейські четвертий рік воюють на найгарячіших напрямках

Освітній «руській мір» за кошти українців: Микола Томенко обурився тим, що орденоносець путіна готує кадри національної безпеки України

Повна труба хімікатів: коростенський «Водоканал» злив хімікати в річку Уж і отримав ультиматум від екоінспекторів

Масштабний ракетний обстріл Києва: голова Подільської РДА Володимир Наконечний розповів про страшну ситуацію в районі

«Поки війна — вибори неможливі»: Сергій Власенко пояснив, чому соціологічні рейтинги сьогодні є міфом

Масове звалище посеред поля під Білою Церквою: екоінспектори піймали порушників на гарячому

Екологи попередили киян: ворожий удар по нафтобазі отруїв озеро Кирилівське, рятувальники блокують розлив

Леся Кашпур: Інформацію про нарахування майнових податків громадяни зовсім скоро зможуть відстежувати в застосунку "Дія"

Сітки, укриття та захист резервуарів: експерти розповіли, як убезпечити українські АЗС

Артур Палатний: «Українська команда» передала 91 бригаді потужні генератори

Показати ще