Куди піти 25 квітня в Києві: виставка тюльпанів та німецький хеві-метал

Читать на русском
Куди піти 25 квітня в Києві: виставка тюльпанів та німецький хеві-метал Куди піти 25 квітня в Києві: виставка тюльпанів та німецький хеві-метал

Афіша 25 квітня зібрала для вас найцікавіші події столиці, які варто відвідати цього четверга. Ми розкажемо, куди піти у Києві 25 квітня, щоб чудово відпочити у ці передсвяткові дні

Виставка тюльпанів “Казки світу”

Цього четверга кияни та гості міста мають нагоду відвідати дев’яту щорічну виставку тюльпанів на території Печерського ландшафтного парку “Співоче поле”.

25 квітня гості виставки зможуть опинитися у справжній квітучій казці, адже цього року організатори потурбувалися про цікаву та насичену програму.

Приходьте і насолодіться цвітінням майже 200 тисяч квітів. Також на вас очікують квітковий та хендмейд ярмарок, дитяча зона, кімната матері та дитини, мотузковий парк, розважальна програма та багато іншого.

Де: Київ, Співоче поле (вулиця Лаврська, 33)

Коли: 25 квітня з 10:00

Концерт Accept з НАОНІ

25 квітня вперше в Україні у супроводі Національного академічного оркестру народних інструментів виступить легендарний німецький хеві-метал гурт Accept.

У Зеленського екстрено звернулися до “Нафтогазу” і Гройсмана: що буде з цінами на комуналку

Цього четверга вони зіграють свої кращі хіти. Тому, якщо ви  ще не вирішили, куди піти у Києві 25 квітня, не пропустіть це яскраве шоу.

За 40 років свого існування німці записали 15 студійних альбомів, більшість з яких вважається класикою жанру. До програми нового шоу увійшли не тільки композиції Accept, але і класичні твори Бетховена, Моцарта та Вівальді у метал-аранжуванні.

Де: Київ, Палац “Україна” (вулиця Велика Васильківська, 103)

Коли: 25 квітня о 19:00

“Моцартіана” від Київського камерного оркестру

Якщо ви ще не визначилися, куди піти у Києві 25 квітня, не втрачайте нагоду почути музичні шедеври геніального композитора Вольфганга Амадея Моцарта у виконанні Київського камерного оркестру.

Цього четверга глядачі почують незвичне звучання шедевру світової класики у версії для струнних, зробленої у 1840 році чеським музикантом Петером Ліхтенталем.

Приходьте і відчуйте всю чарівну силу неймовірної музики, яка непідвладна часу.

Де: Київ, Кірха Святої Катерини (вулиця Лютеранська, 22)

Коли: 25 квітня о 19:00

Майстер-клас з писанкарства

25 квітня, арт-студія “Ліхатрик” запрошує всіх бажаючих на майстер-клас з писанкарства. Цього четверга учасники майстер-класу під керівництвом досвідчених майстрів зможуть розписати власну писанку, а також дізнаються багато корисної інформації про символи та історію великодніх візерунків.

Тому, якщо ви ще не вирішили, куди піти у Києві 25 квітня, не втрачайте можливість виготовити власноруч чудовий подарунок для близьких та коханих людей.

Де: Київ, арт-студія “Ліхтарик” (вулиця Бастіонна, 5а)

Коли: 25 квітня о 10:00, 11:30 та 15:00

Нагадаємо, Каменських показала, як розважається в Парижі: «Загуляла, вже ключі у вухах».

Як повідомляла Politeka, відома українська співачка приголомшила весільним фото: «Схожі на зефірку і шоколад».

Також Politeka писала, що визначено найкрасивіша жінка планети: вибір здивував, фото зі звичайного життя.

Опубліковано:
Теги:

Прокурорське диво в тилу: Микола Томенко пояснив, чому сім із десяти "хворих" законників раптово одужали і хто платить за цей банкет

На Подолі розвиватимуть цивільно-військове співробітництво: районна адміністрація підписала Меморандум із НГУ

Новий старт українсько-китайського культурного співробітництва

«Телефон – це фактично все ваше життя»: юрист розповів, що першим забирають під час обшуків

Забронювати на місяці вперед: як чернігівська співачка YUDYTSKA самотужки завойовує українську сцену без продюсерів та мільйонних бюджетів

Корупція - системна хвороба України: Олена Дума призентувала книгу та розповіла, чому важко ламати схеми

Мінус два літаки за місяць: спецпідрозділ «Омега» очолив рейтинг знищеної ворожої авіації

Наукова діяльність та збереження спадщини: в Україні створили першу організацію нащадків жертв польських репресій

Сім років болю і боротьби: 27-кілограмова Поліна благає українців про допомогу заради життя

Готується новий Митний кодекс: журналістка розповіла, що буде з посилками до 150 євро

ДПСУ, фонд "Надія" та "Укрпошта" погасили марку, присвячену прикордонникам підрозділу "СТРІКС": "У темряві світить наша Воля"

ЄС не ухвалив рішення про масову депортацію українських військовозобов'язаних чоловіків, – Катерина Котенкова

Таємниці старого Подолу: Володимир Наконечний розповів, чим дивує легендарна церква Покрови та які загадки вона приховує

Посол ОБСЄ вдруге відвідав місце російського удару по житловому будинку на Подолі

Мавіки, зарядні станції та апарати для реанімації: Християнський корпус передав вантаж на Запорізький та Покровський напрямки

Поштова площа може стати головною точкою входу до історичного Києва

Горіли сміттєзвалища та масово вирубували ліси: екоінспектори підбили підсумки тижневих рейдів

Новопризначений міністр обрав Житомирщину для першого візиту: у Брусилові зводять сучасний дім для переселенців за підтримки Естонії

Тетяна Мостепан: Народження дітей сьогодні — питання майбутнього держави

Показати ще