Політичний коментатор і блогер про важливість відставки секретаря Київради Бондаренко: “Обговорював з Комарницьким всілякі схеми та теми”

Читать на русском
Володимир Бондаренко

Політичний коментатор і блогер Михайло Шнайдер розповів подробиці корупційного скандалу з Комарницьким та його зв’язок з секретарем Київради Володимиром Бондаренком за відставку якого завтра будуть голосувати.

“Друзі, певно багато з вас чули про скандал з Комарницьким. Розмови якого довго і успішно записували хлопці з НАБУ. Так ось, на цих записах засвітився діючий секретар Київради Володимир Бондаренко. Який обговорював з Комарницким всілякі схеми та Теми. І ви думаєте його вже давно зняли з Посади? А от і НІ. Він і досі продовжує бути Секретарем. Виявляється для того, щоб його зняти, потрібно ще провести Голосування”, - пише Шнайдер.

Він заявив, що сподівається голосування пройде результативно.

“А ще, ми обов'язково побачимо поіменне голосування депутатів за зняття цього Діяча. От тоді все і стане на свої Місця”, - написав Шнайдер.


Нагадаємо, як йдеться у розслідуванні Bihus.info. секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко та голова земельної комісії Михайло Терентьєв узгоджували порядок денний зі "смотрящим" за Києвом Денисом Комарницьким.

Згідно з оприлюдненими записами, Комарницький, Терентьєв та Бондаренко вирішували, які питання потрібно проголосувати на сесії Київради відносно забудовників.

Нагадаємо, НАБУ підозрює колишнього депутата Київської міської ради Дениса Комарницького, заступника голови КМДА Петра Оленича, голову земельної комісії Михайло Терентьєва у ймовірних корупційних схемих у земельній сфері у 2023-2024 роках.

Слідство вважає, що Комарницький за допомогою заступника голови КМДА та голови земельної комісії організував схему незаконного заволодіння землею в Києві, що полягала у реєстрації неіснуючих будівель на перспективних земельних ділянках, щоб отримати їх в обхід процедури торгів. В результаті з власності територіальної громади Києва незаконно було виведено землю у центрі міста вартістю 11,6 млн грн.


Цензура в дії: чому з сайтів раптово зникло гучне розслідування про очільника Нацбанку Андрія Пишного

Наркотики, психічний розлад і побиття дружини: ЗМІ розповіли про кінець карʼєри скандального пластичного хірурга Олександра Бебиха

Колишнього нардепа та ексміністра Бойка підозрюють у заволодінні понад 5,6 млн грн державного гранту

Майже 14 мільйонів гривень переплати за колючий дріт для оборони Донеччини: силовики викрили посадовця Костянтинівської міськради

Правоохоронці розслідують розкрадання американського гранту виділеного на реформу прокуратури

Нардепи звернулися до РНБО щодо діяльності проросійського бізнесмена Осіновського

Балканський транзит пов'язаний з рф: ЗМІ розповіли, хто стоїть за тіньовим імпортом для українського defense-tech

Чому Василя Веселого називають смотрящим над Сенс Банком та онлайн-казино: розслідування ЗМІ

Тінь Януковича над ВРП: як стара адвокатська номенклатура блокує оновлення судової влади

Адвокат Януковича, справа Борисова та слід «Фудзіями»: ЗМІ розповіли, що відомо про Віталія Сердюка

Правоохоронці викрили співробітників БЕБ на отриманні хабарів: в Раді вимагають провести аудит усіх кримінальних проваджень відомства

Кандидат на посаду голови ФПУ Прудніков підтвердив, що працював у росії актором

Яхти, вечірки й війна: як українській luxury-яхтинг навчився не помічати страждання українців

Премія Гавела та кандидатура, що суперечить самій логіці прав людини

Новий скандал в НАН: ЗМІ розповіли, як родина Стефанчуків розпочала нову спробу підкорити собі українську науку та освіту

Акторська кар'єра в рф і робота в пропагандистських ЗМІ агресора: що відомо про Павла Пруднікова, який хоче стати головою Федерації профспілок

ЗМІ: Родина депутата Ярослава Железняка скуповує нерухомість в Іспанії?

ЗМІ: Руслан Стефанчук планує скасувати вибори ректора Університету Шевченка

«Каруселі» та дільничні комісії зі "своїх": в Університеті Шевченка готували фальсифікацію виборів за технологіями Януковича

Показати ще