Єрмак "відхрестився" від свого кума Тищенка після скандалу у Дніпрі: "Немає виправдань"

Голова Офісу президента Андрій Єрмак відреагував на скандальну ситуацію, що сталася у Дніпрі, у якій опинився народний депутат Микола Тищенко.
Читать на русском
Єрмак

Нагадаємо, у Дніпрі 20 червня група невідомих чоловіків у формі напала на ексбійця спецпідрозділу Kraken Дмитра Павлова.

Чоловік саме гуляв із дитиною на вулиці. На відео можна побачити охорону народного депутата Тищенка, з яким Павлов нібито напередодні посперечався.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак назвав поведінку нардепа ганебною та додав, що правоохоронцям є на що реагувати.

"Подивився відеозапис конфлікту народного депутата Тищенка та військового. Тут нема навіть про що говорити. Поведінка народного депутата – абсолютно ганебна. Їй немає виправдань", - повідомив голова ОП у Телеграм.

Андрій Єрмак зазначив, що дійсно давно знайомив Тищенка та навіть хрестив його сина багато років тому. Проте голова ОП Андрій Єрмак додав, що не підтримує ніяких стосунків з народним депутатом Тищенко, бо не сприймає та не розуміє його вчинки.

"Я давно вже не сприймаю його вчинки і не розумію їх. Тому не підтримую з ним жодних стосунків. Якщо хтось забув, що КОЖЕН повинен нести за свої неадекватні дії відповідальність, незалежно від посад чи прізвищ, раджу про це згадати. Така поведінка Тищенка несумісна зі статусом народного депутата", - заявив голова ОП.

Читайте також:

Коли закінчиться війна в Україні: з'явився несподіваний прогноз, який потішить усіх.

Як довго триватиме війна в Україні: два основні сценарії

Експерт попередив усю Європу: перемога Трампа буде небезпечним сигналом.


EvoPlay Максима Кріппи працює на олігарха, який фінансує війну: журналісти опублікували резонансне розслідування

Неправильно припарковане авто посадовиці ДПС Христини Боженко заблокувало проїзд пожежникам під час обстрілу Києва: журналісти розкрили подробиці

Журналісти дізналися, як Михайло Кураченко торгував з окупантами та втік до Флориди: розслідування ЗМІ

"Операція "Схема": ЗМІ повідомили, як шахрайка Миколюк Ольга нажилася на державних тендерах та сховалася у військовому штабі

Біржа WhiteBIT: журналісти виявили зв'язки з рф та розповіли про фінансові схеми

ЗМІ: працівники платіжної системи bill_line та її фактичний власник Артем Ляшанов можуть отримати ще одну кримінальну справу за відмивання коштів

Як "оманський" карбамід з Росії заходить в Україну: ЗМІ оприлюднили нові деталі схеми

«Науковий кешбек»: як чиновники викладають у престижних вишах для декларацій та репутації

Як російський карбамід перетворюється на “оманський” і заходить в Україну: ЗМІ опублікували розслідування

Сертифікаційний хаос: щоб зберегти міжнародні контракти, Державіаслужба виправляє помилки минулого керівництва

"Каса" Максима Кріппи: ЗМІ з'ясували, хто заплатив 44 млн застави за Чернишова

Порошенко хоче посварити Буданова з Зеленським, – політолог

Михайло Кураченко продовжує "схематоз" тепер уже в США: ЗМІ розповіли про проросійський гнізд в Америці та продаж квитків до анексованого Криму

Гетманцев може бути досі причетним до бізнесу сина Сівковича — ЗМІ

Колишній співмешканці втікача Вадима Гордієвського скандальній Ганні Гузєєвій купили місце на конкурс краси Miss Europe Continental 2025

«Залізний нардеп», елітна нерухомість та люксові авто - ЗМІ розповіли про майно депутата

Журналіст Іванов оприлюднив договір купівлі квартири Гетманцева в Ніцці на 930 тисяч євро

“Громадське” заплатило компанії депутата Гетманцева понад два мільйони гривень, - журналіст

Як кримінальні провадження стали зброєю в руках «Українських вертольотів» проти конкурентів

Показати ще