Небезпечна інфекція продовжує косити харків’ян: поширюється загрозливими темпами

Читать на русском
Небезпечна інфекція продовжує косити харків’ян: поширюється загрозливими темпами Небезпечна інфекція продовжує косити харків’ян: поширюється загрозливими темпами

Кількість хворих на кір в області за останній тиждень склала 290

У порівнянні з минулим тижнем рівень захворюваності зріс на 21,3%, повідомили в Харківському обласному лабораторному центрі МОЗ.

Фахівці попереджають: епідемічна ситуація в регіоні неблагополучна. З 290 хворих 74 – діти.

У лідерах, як і раніше Харків, тут зареєстровано 223 нових випадки кору. Серед жителів Харківського району 17 хворих, Дергачівського та Нововодолазького – по вісім, Чугуївського – сім, Золочівського – п’ять, Красноградського – чотири, Вовчанського, Шевченківського і Люботина – по три, Зміївського та Первомайського – по два, і по одному в Богодухівському, Валківському, Великобурлуцькому, Куп’янському та Лозівському районах.

З початку року станом на 17.04.2019 зареєстровано 2153 хворих: 1454 дорослих і 699 детей. Співробітники ХОЛЦ відзначають, що найбільше хворих серед непрацюючих громадян – 29%. На другому місці – працівники транспорту та інші – 17,4%, ще 16,2% – учні шкіл та шкіл-інтернатів. Питома вага щеплених серед хворих склала 67,4% – 1452 особи, в тому числі з причин відмови та відсутності даних про проведені щеплення – 90,6% (1316 хворих). Аналіз захворюваності щеплених (701 чоловік) показав, що 255 хворих  мають тільки одне щеплення.

Діагноз кору підтверджено лабораторно у 274 хворих. Госпіталізовано 1605 хворих. Летальні випадки не реєструвалися.

У центр Києва увійшла військова техніка, рух заблоковано: кадри подій

Раніше ми писали про те, що кір дістався і до одного з найзнаменитіших вузів міста – ХНУ імені Каразіна. Інфекцію підхопили 28 осіб: 26 студентів та два викладачі. У зв’язку з цим в гуртожитках ввели обмежувальні заходи, а студентам прочитали лекції на тему профілактики захворювання. В.о міністра охорони здоров’я Уляна Супрун зазначила: основна причина поширення кору в ХНУ – відсутність вакцинації і липові довідки про щеплення.

Нагадаємо, кір в Україні досяг загрозливого рівня через  кампанії проти щеплення, в результаті чого люди відмовляються від вакцинації для запобігання потенційно смертельним хворобам. За даними ЮНІСЕФ, Україна на першому місці з десяти країн, де в минулому році було зафіксовано найбільшу кількість випадків кору.

Напомним, во Львове девушка впала в кому из-за осложнения вирусного заболевания.

Politeka писала, что такое корь, каковы симптомы заболевание и чем его лечить. .

Также Politeka  сообщала, что от осложнений, вызванных корью, умер ребенок.

Опубліковано:
Теги:

Житло з роботою та підготовка до зими: як ВПО отримати допомогу у Вінницькій області

Подорожчання проїзду маршрутках Кривого Рогу: наскільки виросте ціна з 15 серпня

Тарифи на тепло у Харкові: міська влада розповіла чи підвищуватимуть ціни

Компенсація до 20 000 гривень на ветеранський бізнес в Сумській області: хто отримає та як подати заявку

У Дніпрі безкоштовно роздають продуктові набори переселенцям: як ВПО отримати допомогу

Зміна графіку поїздів з Дніпра: "Укрзалізниця" терміново попередила українців про багатогодинні затримки

Тарифи на воду в Харкові піднімуть в два етапи: стало відомо на скільки подорожчає комуналка

Соціальна та грошова допомога в Полтавській області: хто може розраховувати на підтримку

На Житомирщині студенти можуть змінити реєстрацію в гуртожитку через "Дію": як подати заяву

У Дніпропетровській області переселенці можуть вплинути на житлову програму: як подати пропозиції

Грошова допомога в Запорізькій області: хто може отримати нові виплати від міжнародних фондів

Компенсація за пошкоджене житло у Запоріжжі: хто отримає 15 тисяч гривень допомоги

Дефицит овочів та фруктів в Запоріжжі: стало відомо, коли можуть відновити поставки

Підвищення комунальних тарифів у Дніпропетровській області: стало відомо, за що доведеться платити втричі більше

Масштабне вимкнення водопостачання у Запоріжжі: адреси відключення та де набрати питну воду

У двох районах Дніпра відключили воду: комунальники опубліковали список адрес та повідомили коли повернуть водопостачання

Компенсації за пошкоджене обстрілами житло на Сумщині: влада повідомила, як подати заяву на допомогу

Безкоштовне житло для ВПО в Запоріжжі: влада повідомила, хто може отримати 2 млн гривень на придбання квартири або будинку

Безкоштовне житло для ВПО у Дніпрі: як переселенцям скористатися програмою допомоги

Показати ще